Téma: Kontroll

moles78 2010 júl. 13. - 21:46:03 Előzmény MrCharger426
(169/349)
tuti nem vagy normális
az egyik legnagyobb magyar film ,ha nem a legnagyobb
7/10
MrCharger426 2010 febr. 21. - 21:22:04 7/10
(168/349)
nem lenne ez rossz film ha nem raktak volna bele 1 csomó hülyeséget...pl: nincs semmilyen rendõrség, a csaj macijelmezbe, buli az egyik megállónál stb stb... Kár érte...Pedig az alapötlet is nagyon jó de a megvalósítás hagy némi kívánnivalót maga után...nekem kb 7/10
offtopic
Crazy Horse 2009 dec. 07. - 23:42:15 Előzmény Kakukk76
(167/349)
privát üzenet ment, olvasd el!
10/10
ReignMan 2009 dec. 07. - 09:23:15 10/10
(166/349)
Az elmúlt 30 év legjobb magyar filmje.
Kakukk76 2009 nov. 24. - 10:40:10
(165/349)
Az volna a kérdésem, hogy létezik-e ennek a filmnek francia nyelvû változata? Akár franciául beszélõ, akár francia feliratos? Ha valaki tud valamit, kérem, írjon a karak(pont)ug(kukac)gmail(pont)com címre... Köszi!
twillight 2009 nov. 16. - 23:20:59
(164/349)
Minek venne jegyet ha nem vonhatják érte felelõsségre, ÉS még bosszanthatja is vele az ellenõrt?
Érted a különbséget?
umma 2009 nov. 16. - 17:40:37
(163/349)
Szerintem az egyik legjobb magyar film. Nekem tetszett, hogy sok képi és egyéb szimbólumot használ, mint pl. a hatalmas körbe forgó levegõztetõ, amikor épp nagyon reménytelennek érezte a helyzetét.
offtopic
twillight 2009 nov. 16. - 11:55:23
(162/349)
Egyébként én örülök hogy vannak reklámok. Van idõ kimenni kajáért, wc-re, ilyesmi.
twillight 2009 nov. 16. - 11:52:44
(161/349)
Nem. Azért, mert a kijáratnál már nem fognak tudni megbüntetni senkit.
offtopic
Endy88 2009 nov. 16. - 02:01:35
(160/349)
:)) igen, "poén" lehetett...
Egyébként az lenne az ésszerû, ha olyan lenne/olyat csinálnának, ami olyan (megpróbálom elmagyarázni...) 3 ágú, forog és neked kell meghajtanod, nem csap tökön, és ha nem enged át akkor egyszerûen csak nem mozdul el, biztos tudod mirõl beszélek... :)

Annak legalább értelme is lenne :)
offtopic
Endy88 2009 nov. 16. - 01:59:11
(159/349)
Megint igazad van...
CSI NY-kot nézek...
Ebben az országban az az igazság, hogy egy nagy és gyökeres változtatás kéne, kollektíven...

Na én is megyek lassan... :)
offtopic
Gabriella54 2009 nov. 16. - 01:56:21
(158/349)
Jó szórakozást hozzá :)
Azt sajnos nem tudom fogni, meg el is kéne húzni aludni :)
Tavasszal voltunk Prágában, ellenõrt egyáltalán nem láttunk, mégis az utasok legalább 95 %-a kezelte a jegyét - úgyhogy ez mentalitás kérdése is...
offtopic
Endy88 2009 nov. 16. - 01:55:49
(157/349)
;)
viktor666 2009 nov. 16. - 01:53:44
(156/349)
...ha nincs reklám, nem vetítik le a filmet sem...
...abból tudnak részesedni az alkotók-színészek...
...néztétek volna inkább a Duna TV-n a Hallam Foe angol filmet... az 100 csillagos - ohne reklám:
http://port.hu/hallam_foe/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=11469122&i_where=1&i_where_tv=1
..ahhoz képest ez max 5 pontot érdemel...
offtopic
Endy88 2009 nov. 16. - 01:53:43
(155/349)
Igen, mesélték fateromék, hogy úgy mentek át a kapun mint ahogy a meccsen a sorfal áll... :))))
offtopic
Endy88 2009 nov. 16. - 01:51:58
(154/349)
Igazad van. Pláne, ha meg tudod nézni online, vagy akár le is tudod tölteni, akkor ingyen van, persze illegális, de sztem még mindig jobban jár úgy az ember...

Nézem az AXN-t... :)
offtopic
Endy88 2009 nov. 16. - 01:50:09
(153/349)
Vééégevannnn! :))))
offtopic
Gabriella54 2009 nov. 16. - 01:49:17
(152/349)
Hát igen - és ma már kevesebbért, mint egy mozijegy, nagyon jó filmeket lehet kapni. Max nem veszed meg azonnal 3-4ezer forintért, lesz az még olcsóbb is!
offtopic
Endy88 2009 nov. 16. - 01:40:45
(151/349)
Ez van sajnos, azért jobb tényleg ha az emebr beszerzi azt ami érdekli... :(((
offtopic
Gabriella54 2009 nov. 16. - 01:39:26
(150/349)
Nagyon felháborított, úgyhogy inkább elõvettem a dvd-t (azt hiszem, jobban jártam vele!)
Biztosan van valami alkotói jogvédõ szövetség, de szerintem kisebb gondjuk is nagyobb annál, mint hogy ilyen ügyekkel foglalkozzanak. Pedig az ilyen csatornákon nagyobbat lehetne kaszálni, mint a fájlcserélõ oldalakon!
El tudom képzelni a ker. tv-k hozzáállását: örüljön a magyar rendezõ, hogy egyáltalán levetítjük a filmjét!