makailaci25 2013 júl. 15. - 12:25:26 Előzmény szurikáta
(2/2)
Utólag meggondolva az élet és egyáltalán az egészség mit sem ér szerencse nélkül. Mert az élet, tetszik e vagy sem, igenis szerencsealapú. Eszembe jut a mai napig volt osztálytársam, aki kijárta az általánost és még azon a nyáron meghalt gyomorrákban 15 évesen! Volt szerencséje? Öregkoromra nem mondhatom magam szerencsésnek ,nekem inkább a mázli jutott, azaz sok mindent megúsztam. Most itt állok egy rogyadozó "templomban". Végigsportoltam az életemet, igyekeztem a tudomány mindenkori állása szerint táplálkozni és mi lett a vége? 61 évesen pacemaker, a tüdõkapacitásom lecsökkent, itt fáj, ott fáj.Ha egy reggel arra ébredek, hogy semmi se fáj, akkor biztos, hogy halott vagyok. Szerencsés vagyok? Nem, csak mázlim volt. Ezzel szemben a nagyapám, aki végigbagózta az életét és az tintát se vetette meg, 103 évet élt. Szerencsés volt? És még tudnám sorolni a sors igazságait. Mindenki gondolja át az elsõ mondatomat és biztos a saját életében is lesz hasonló módon elbírálható momentum. SZERENCSE FEL!
10/10
szurikáta 2010 jan. 25. - 22:15:45 10/10
(1/2)
Mindenkinek ajánlom a sorozatot, aki nem értékeli eléggé a testét, aki nem vigyáz rá úgy, mintha az egy templom lenne..