Téma: Labdarúgás

1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 11. - 08:51:26 1/10
(543/4643)
nyilván én is örülnék, ha idén sem nyerne semmit a rejál, de ezt a hülyeséget max a divatnyomik veszik be.
fredi60 2009 nov. 11. - 08:31:50
(542/4643)
Vasárnap hallgatja meg a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) fegyelmi bizottsága Diego Maradona argentin szövetségi kapitányt, aki októberben trágár megnyilvánulásával hívta fel magára a figyelmet, miután csapata kvalifikálta magát a 2010-es dél-afrikai vb-re.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20091110-maradonat-meghallgatja-a-fifa-fegyelmi-bizottsaga.html
fredi60 2009 nov. 11. - 08:29:29
(541/4643)
Enkét szeptember eleje óta gyomorpanaszokkal kezelték, emiatt négy válogatott találkozót ki is kellett hagynia. Joachim Löw szövetségi kapitány azonban többször is azt mondta, hogy esélye van az elsõszámú kapus pozíciójára a jövõ évi, dél-afrikai világbajnokságon.

Enke tüneteinek okát hosszan kutatták a szakemberek, vérmintáját a trópusi betegségek hamburgi intézetében is elemezték, de szeptember végén csak annyit lehetett tudni, hogy a kór nem fertõzõ.
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20091110-elhunyt-a-nemet-futballvalogatott-kapusa-robert-enke.html
Endy88 2009 nov. 10. - 22:55:23
(540/4643)
Hát azt nem tom, hogy akkor most végül is öngyilkos lett-e vagy baleset volt, de RIP. :(
norton15 2009 nov. 10. - 22:52:41
(539/4643)
Endy88 2009 nov. 10. - 22:51:35
(538/4643)
Nem érdekel, hogy Drogba színlelt-e stb, én úgy ítéltem meg a vieóról, hogy a bíró nem mindennapi bakit követett el... És tetszett mekkora vaksi... :)
offtopic
Endy88 2009 nov. 10. - 22:48:53
(537/4643)
egyébként a linket csak a videó miatt másoltam be, mert röhejes volt és tetszett... :)
norton15 2009 nov. 10. - 22:44:47
(536/4643)
Valahogy sejtettem, hogy magyarázkodni fog.:)
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 22:35:12 1/10
(535/4643)
hááát, Nistelrooy, Dudek és Benzema talán kivétel, de õket is pótolta a régebbi klubjuk. egyébként vicc, hogy az a Vaart lõtte a nagy rejál egyetlen gólját, akit télen el akarnak adni(már nemcsak a cselszkij, hanem az ajax is szóba került). az pedig már tényleg hab a tortán, hogy tavaly a Juve oda-vissza megverte õket a csoportkörben, idén pedig a Milan szerzett ellenük 4 pontot(ami 6, ha nem gyökér a bíró, de ez van sajna). mondjuk ebbõl sem tanul majd a rejál vezetõsége, a szerencsétlenek azt hiszik, hogy még több sztár kell a sikerhez...
Endy88 2009 nov. 10. - 22:20:31
(534/4643)
Már az elõzõ generációs galaktikusok sem értek el semmi maradandót, csak jót tettek a csapatokkal akiktõl megvették õket... Perez csak a pénzköltéshez ért... :S
Na mit fogok kapni ezekért... :)
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 22:17:11 1/10
(533/4643)
nos, a rejál margit úgy átgázol európán, hogy szépen kiestek a spanyol kupából. bár hazai pályán 1-0-ra nyertek, de összesítésben így is 4-1 a harmadosztályú alcorconnak. persze perez már nyomja a hülyeségeit, hogy nem baj, ha idén nem nyer címeket a rejál. hát hooogyne, teljesen hihetõ, hogy csak úgy szórakozásból költöttek közel 260 millió eurót a nyáron...
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 14:16:39 1/10
(532/4643)
ovrebo annyira eltûnt, hogy pár hete pl a loki-lyon bl meccset vezette és jó eséllyel a 2010-es vb-n is láthatjuk...

he? áruld már el, mibõl hallucináltad ezt a sok hülyeséget.

azért az vicces, hogy "jó szemrõl" beszélsz, de neked nem tûnik fel, hogy a rejálnak a jó bl szereplés a célja(természetesen a bajnoki cím mellett, és persze a spanyol kupa sem utolsó). így hiába nyer egy edzõ mondjuk bajnokságot, ha a bl-ben a legjobb 8 közé sem tud bekerülni a csapat. idén pedig még nagyobb az elvárás a csapattal szemben, hiszen talán eddig egyik átigazolási szezonban sem költöttek annyit, mint nyáron.

tegyük fel, hogy klubtulajdonos vagy és elköltesz mondjuk 150-250 millió eurót 5-6 játékosra(és tegyük hozzá azt, hogy kb a te játékosaid keresnek a legjobban egész európában). azt ne mondd nekem, hogy neked elég lenne az, hogy van pár szép megmozdulásuk a játékosaidnak, de a bajnokságban csak 2. lenne a csapatod, a spanyol kupában 4-0-ra elveri õket egy 3. osztályú csapat és a bl-ben is meglehetõsen szenvednek...
offtopic
ondok 2009 nov. 10. - 12:33:35
(531/4643)
naná hogy nem volt sima ,a bíró is kellett hozzá ,aki mintha azóta eltünt volna a süllyesztõben ,biztos olyan jól vezette az elõdöntõt:)
Elárultad magad,mert nálad a vélemény attól függ,hogy ki milyen szurkoló,ugyanis miért ne lehetne Endynek véleménye az esetrõl attól függetlenül ,hogy Juve drukker?Talán nem véletlenül pont a Te fals beállításod után linkelte be az esetet.Bárki ,aki megnézi majd levonhatja a valóságot.
Hiddinck valóban jó edzõ,nade nem volt nehéz dolga,ennyi az igaz abból ,amit írsz ,mert hogy Pellegrini fog e kapni türelmet ,azt nem tudom.és most meg fogsz lepõdni ,az nem fog függni attól ,hogy aReál hogy szerepel ,mert Capellót is kirúgták pedig bajnok lett,és más mellett meg kitartanak kudarcok esetén is .Amit én helyesnek is tartok ,mert amutatott játék lenne a lényeg ,hogy jó irányba mennek e,és lesz e fény az alagút végén ,és mibõl kell valami kihozni.Ezzel nem azt mondom ,hogy hibás döntést nem hoz egy tulaj gyakran ,de én éppen ezért veled ellentétben nem lovagolok azon ,hogy ki mit ért el egy év alatt.Szem kell ide is mint a focinál mindenhova ,és nem sokra jut aki a statisztikákat rágja.
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 10. - 10:02:04 1/10 Előzmény ondok
(530/4643)
nem mindent, de legalább valamit. szerinted pellegrininek ad a rejál vezetõsége még egy esélyt, ha idén nem nyernek semmit? nem mellesleg Hiddink pár hét alatt gatyába rázta a cselszkijt...

ez még viccnek is rossz. pl tavaly a Barca eléggé kiemelkedett a mezõnybõl, mégsem volt sima ügy a 3 kupagyõzelmük.

Endy nem fûzött hozzá semmit, csak beszúrta a linket(Juventus szurkolóként amúgy sem hiszem, hogy különösebben érdekelné a cselszkij). a cikkíró pedig sokkal inkább drogbát ítélte el, mint Evanst. szóval mirõl is beszélsz már megint?
ondok 2009 nov. 09. - 23:16:29
(529/4643)
Napersze ,mert egy év alatt mindent meg kellett volna nyerni ranierinek ,nincs is csapatépítés ,meg öszszeszokás?
Ez tipikusan az a helyzet ,hogy valaki ráül más munkájára.
Ancelotti mi mindent nyert a Milannal?,és a zsenialis Murinho által kiválogatott játékosokat is megkapta .akkor szerintem más csaptnak kár is benevezni a Cselszi mellé,mert nem kétséges ,hogy ki fog nyerni.
Akkor talán meg kéne mondanod ,hogy ki nem részeg ? Mert ezek szerint akommentátor is az ,Endy 88 is az,sõt a link ,ahol látható az eset az is az :)
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 09. - 23:01:58 1/10
(528/4643)
ja, mert csak véletlen volt amit Mourinho a portóval elért, nem mellesleg nézd már meg, ki vette meg pl Carvalhot és Drogbát...
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 09. - 23:00:26 1/10
(527/4643)
ja, annyira mourinhonak szánta ezeket a játékosokat, hogy egy évet ezekkel az emberekkel dolgozhatott ranieri(többekkel többet is) és mégsem nyert semmit...

persze, le is bökte és meg is nyúzta a bokorugrót...

ki mondta, hogy rajtam kívül mindenki részeg? csak azt nem tudom elképzelni, hogy valaki jelentõs tudatmódosító fogyasztása nélkül akkora hülyeségeket hordjon össze, mint pl te.
ondok 2009 nov. 09. - 22:53:10
(526/4643)
Mellesleg ha a felsoroltakat Ranieri válogatta össze ,akkor még szép hogy egy megalapozott játékoskerettel ,aminek az összeválogatásához murinho hülye lett volna,bajnok lett .Más babérját aratta le.Ugyanúgy ,ahogy ezt az antifoci Inter játékot is az elõdje talaálta ki ,õ csak mindig beül a készbe.
ondok 2009 nov. 09. - 22:47:23
(525/4643)
haha aztán murinhot is megvette ,mert ezeket nem Ranierinek szénta.
Aztán úgylátszik a kommentátor is részeg volt ,mert egyértelmûen állást foglalt TÖBB Lassítás után ,hogy Evanst azonnal ki kellett volna állítani ,mivelhogy szándékosan rúgó mozdulatott tett Drogba mellére .
Szerintem meg nem mindenki részeg rajtad kívül ,és ha ez önmagában nem gyanús neked, akkor számodra esetleg egy jó erõs szemüveg nem ártana ill egy agycsere:)
1/10
offtopic
damienisback 2009 nov. 09. - 21:48:45 1/10
(524/4643)
és? Evans felugrott és ütköztek drogbával, aki eljátszotta a nagy halált(ahogy szokta), amikor pedig a bíró sárgát adott neki, úgy kiabált, mint akinek semmi baja(mivel nem is volt)...

ha nem részegen néznéd a meccseket, akkor talán nem írnál ekkora baromságokat.

az pedig némileg más, amikor valaki mondjuk 20 méterrõl hagyja ki a helyzetet, nem pedig 100%-os helyzetben hibázik.

muhhaahhhaaa, Ranieri 120 millió fontot költhetett játékosokra, amikor abra papa megvette a cselszkijt és a következõ játékosokat vette meg: zenden, petit, gallas, grokjaer, terry, joe cole, lampard, mutu, makalele, crespo, veron, duff. de tényleg kurvára pénzszûkében volt a cselszkij...