Téma: Labdarúgás

cobold 2010 márc. 28. - 12:45:07
(1743/4643)
Saját gondolat?
cobold 2010 márc. 28. - 12:44:48
(1742/4643)
Hát pont ez az hogy kicsit sok az elmebeteg szerinted és még hasonszõrû pár társad szerint itten ,észrevehetnéd ,hogy úgy vagytok Ti ezzel,mint amikor a Lipóton azt suttogják a betegek ,hogy csitt jön az a fehérköpenyes bácsi ,vigyázat ,mert õrült:D
offtopic
cobold 2010 márc. 28. - 12:29:07
(1741/4643)
Itt egyesek kóros pszichét emlegettek velem kapcsolatban,nos eltekintve attól ,hogyha igazam van az miért jelentene magasztalást,ez már önmagában elég furcsa hozzáállás a részedrõl ,de hogy pl Te rendszeresen nem emlékszel arra ,amit már egyszer megválaszoltam ,és újra felteszed ugyanazokat a kérdéseket ,arra én is tudnék valamit mondani ,nade én nem vagyok olyan sértegetõ mint pl Csengõék.
cobold 2010 márc. 28. - 12:25:12
(1740/4643)
Valami új nincs? Egyébként fején találtad a szöget,mert pont hogy a játékba kell belelátni "ezt meg azt",és nem pillanatnyi számodra kedvezõ statisztikákat mutogatni,amire azt mondom ,hogy legalább várd meg a bajnokság végét és akkor talán lehet mondani ,hogy aki megnyerte az a legjobb az átlagot tekintve.
A sértegetésrõl annyit ,hogy nem szakad le feletted aplafon? legalább lapozzgass vissza egykicsit ,hogy kik itt ahivatásos fikázók ,kik nevezték Vincentet ,spechtrumot stb stb elmebetegnek,gyermeknek stb?
Na ennyit az objektivitásotokról:P
CsengoZoli 2010 márc. 28. - 10:53:37
(1739/4643)
Tudomén,hogy fölösleges,csak néha mégis nekiveselkedek :) ,de a kóros pszichét nehéz észérvekkel meggyõzni :)
1/10
offtopic
damienisback 2010 márc. 28. - 09:04:31 1/10
(1738/4643)
bõ egy éve érvelek statisztikákkal, videókkal, egyébbel alátámasztva, de nem képes elfogadni...
CsengoZoli 2010 márc. 28. - 03:05:29
(1737/4643)
Egyébként elég nevetséges,hogy ha az ember sorolja egy cspat objektiív fokmérõit -hogy áll a bajnokságban,hogy szerepel a nemzetközi kupákban- arra a te válaszod (a sértegetéshalmaz mellett), hogy ez azért nem így van,mert neked szemed van a játékhoz :)
Ezen inkább sírni kéne ,nem is nevetni...
CsengoZoli 2010 márc. 28. - 01:28:27
(1736/4643)
Én minden objektiv alapon összegeztem.
Sajnos azzal nemtudok mit kezdeni,hogy az objektiv tényeket te másodlagosnak tartod a saját érveiddel szemben,melyek szerint te ezt meg azt látsz bele a játékba.
Mindezek mellett sértegetni tudsz csak és nyomni a süket dumát,hogy szerinted mi,hogy van,akkoris,ha a tények az ellenkezõjét bitonyítják.
Mert tudom téged a tények nem érdekelnek,de általában a normális embereket igen...
cobold 2010 márc. 28. - 01:24:06
(1735/4643)
Ismered azt a mondást ,hogy ne csak nézz ,hanem láss is? Nos így vagy te is ,hogy nem látsz.Jó akkor nem a múlt héten hanem 3 hete volt elsõ .Ezt szõrszálhasogatásnak hívják finoman ,durvábban másnak.Aztán meg folytatod a semmiere sem jó érveket un. "tényeket" Mert ugyan mit bizonyít az ,hogy a chelsea kiesett az MU meg nem? he? szerintem semmit ,mert nagyrészt asorsolás szeszélye is okzta másrészt ilyen alapon a Cszka jobb csapat mint a Reál v. a chelsea,ami ugye nálatok biztos reális ,de nálam nem.Tehát én a tények közül meg tudom ítélni ,hogy mi a fontos ,lényeges ,amiket Te írsz azok felszíni semmire sem jó tények.Illetve arra jó ,amire használod õket téves következtetések levonására .
Lazulj el ,és ne keress a végsõ eredményhez passzoló érveket ,hanem objektív alapon vedd számba ,amit látsz ,akkor majd nem írsz annyi zöldséget össze.
CsengoZoli 2010 márc. 28. - 01:06:36
(1734/4643)
Sajnos ismét tárgyi tudásbeli különbség jön ki!
A Chelsea múlthéten sem volt elsõ!
Már elötte is úgy áltak,hogy azonos meccsszám mellett,ha nyernek,akkor is csak másodikok!
Az,hogy az Inter jelenleg az elsõ az olasz ligában, még így is,hogy ma kikapott annak az ellenkezõjére a bizonyíték,amit írtál, nevezetesen,hogy : "a chelsea jobban kiemelkedik az angol mezõnybõl mint az Inter az olaszból "
Merthogy az Inter kiemelkedik,hisz elsõ,azaz a legjobb teljesítményt nyújtja eddig az egész évet nézve!
Nem a pillanatnyi formát,amit a szememre vetsz a Chelsea-nél!
Pont,hogy én vagyok,aki nem a pillanatnyi formát hozza fel,hanem te!
Egyébként,ha az általad is elõkelõbb ligának nevezett BL-t nézzük ott is megbukik az elméleted,ugyanis ott is kiemelkedik az Inter,hisz az egyetlen benntmaradt olasz csapat, a Chelsea pedig kiesett, ellentétben a Uniteddel !
Egyébként ezeket csak úgy írtam, tudom,hogy téged a tények egyáltalán nem érdekelnek :)
Csókol:Zolid
cobold 2010 márc. 28. - 00:55:41
(1733/4643)
Amire Te azt írod ,hogy tárgyi tudás az egy lényegtelen momentum ez esetben ,ugyanis ,hoyg pillanatnyilag a chelsea a második ,amúlt héten meg elsõ volt és ajövõ héten megint az lesz ,az mire bizonyíték ha szabad kérdeznem? Én mivel értek hozzá veled ellentétben nem ilyen földhözragadt kis pillanatnyi látszólag elõnyös mozzanatokkal érvelek ,hanem ránézek arra ,ahogy a chelsea játszik pl ,és látom ,hogy messze a legerõsebb angol csapat,amelyik legutóbb is kitömte a pi llanatnyi elsõt.Namármost ugye ez az Interrõl messze nem igaz ,lásd a mai meccsüket.És még így is meg tudták állítani a chelseat .Mi következik ebbõl is és még sok minden másból ?,hogy az olasz mezõny erõsebb mint az angol .Nem véletlen egyébként ,hogy az olasz foci mindig isa sikeresebb aVB-ken mint az angol.
Szóval a handabandázás helyett a témákhoz érzéket kívánva zárom hozzászólásomat.
CsengoZoli 2010 márc. 28. - 00:42:15
(1732/4643)
Sajnos,sajnos ugye ez sem igaz :)
Mármint , hogy " a chelsea jobban kiemelkedik az angol mezõnybõl mint az Inter az olaszból ", merthogy az Inter az olasz bajnokságban az elsõ, a Chelsea,pedig csak második az angol ligában.
Említett tárgyi tudást hiányolom nálad kedves ond*k :)
Egyébként érdekes,hogy a Bl csak akkor lesz "elõkelõbb" kupa,mikor te úgy gondolod, máskor -mikor felemlegetjük,hogy kedvenc csapataid a közelében sincsennek- pedig nemszámít a BL.
Amibe belekötöttél az is kapufa,merthogy arra céloztam vele,hogy BL szint alatt is kiesnek az olasz csapatok.
De tõlem felhozhatjuk a BL-t is, pl. a Manchester-Milán összecsapások 7:2-es összesítését :)
Na ez kitömés! (csak mert tudom szereted ezt a szót és néha használjuk már a helyén is:)
"Mellesleg megfigyelted e ,hogy aki egyik témában is amatõr az többnyire máshol pl a politikai témákban is zöldségeket beszél?"
Nem,nem figyeltem meg,de lehet igazad van,ott is csupa ilyen "okos" dolgot mondasz! :)
cobold 2010 márc. 28. - 00:25:07
(1731/4643)
Mingyá gondótam ,hogy ha nem tudod megkülönböztetni a nickneveket ráadásul még helyesen le se tudod írni ,akkor nem érdemes tovább olvasni a szöveget,És hát nem is csalatkoztam,mert gugyerákos az egész.Az igaz ,hogy a chelsea jobb volt ,nade a chelsea jobban kiemelkedik az angol mezõnybõl mint az Inter az olaszból ,tehát ha ÁTLAGSZINVONALról beszélünk ,akkor ez nem zárja ki azt ,hogy az olasz jobb mint az angol liga.
A végén meg jön a szokásos humorosnak szánt blöff ,ami mellesleg ondok hozzáértését bizonyítja:)
Ez van ,ezért a tanácsom.Ami nem megy azt ne eröltessük .
Mellesleg megfigyelted e ,hogy aki egyik témában is amatõr az többnyire máshol pl a politikai témákban is zöldségeket beszél?Csak az abaj ,hogy ott már a többiek bõrére is megy a dolog.
CsengoZoli 2010 márc. 27. - 23:33:46
(1730/4643)
Jaj Ond*k!
Kezdjük azzal,hogy itt sipákoltál,hogy mekkora csalás volt a meccse,mennyivel jobb volt a Chelsea :)
Folytassuk azzal,hogy ugye bárki nyert volna az a te elméleteid szerint mindig a te igazadat bizonyítja :)
Tetézzük azzal,hogy a 0:1 ugye nem egyenlõ a 4:1-el és még folytatnám,ha lenne értelme :)
A lényeg,hogy ma a Roma "kitömte" az Intert :P
cobold 2010 márc. 27. - 23:23:35 Előzmény CsengoZoli
(1729/4643)
Inter -Chelsea? mennyi volt? kicsivel reprezentatívabb mint a fulham -juve:)Egy sokkal elõkelõbb kupában sokkal elõkelõbb csapatok esete a pillanatnyi formát tekintve.Kéne egy kis tárgyi tudás is ekkora mellényhez.:)
offtopic
Anditos 2010 márc. 27. - 22:43:40
(1728/4643)
Ha a mai Messi lövés hálóba jut, akkor Ibra lapocka-passza bevonult volna a sporttörténelembe. :-)
fredi60 2010 márc. 25. - 13:56:09
(1727/4643)
Kiröhögte Guardiolát a Barca-kispad
Josep Guardiola az elõzõ szezonban újonc edzõként minden lehetséges trófeát megnyert, ám ezzel együtt még nem számít rutinos szakvezetõnek. A hétvégi, Real Zaragoza elleni bajnokin kis híján negyedszer is cserélt - a kispadon helyet foglalók legnagyobb örömére.

http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100325-kirohogtek-guardiola-edzot-a-barcelona-kispadosai.html
fredi60 2010 márc. 25. - 13:55:30
(1726/4643)
norton15 2010 márc. 18. - 21:37:10
(1725/4643)
Az még semmi. De amikor késõbb kiszámítják majd, hogy hány olasz csapat mehet a BL-be, EL-be (mert ugye az elmúlt öt év BL-EL eredményei alapján számítják ki), akkor szép lassan fogyatkozni fognak a helyek, és feljön majd a német foci helyettük. De ettõl még a Serie A a legerõsebb bajnokság.:D
CsengoZoli 2010 márc. 18. - 21:28:46
(1724/4643)
Fulham-Juve 4:1
Hogyvanez?
Az olasz bajnokság a legerõsebb a világon! :)