Téma: Labdarúgás

CsengoZoli 2010 jan. 31. - 11:32:23
(1183/4643)
Koboldka az a neved,amelyikkel Ondokot dícsérted! :)
Igen éles elmére és rendõröket megszégyenítõ logikára vall,ahogy levezetted,hogy azért biztos,hogy filiszteus meg amásik én vagyok,mert különben hova tüntem volna...
Ez igen,gratulálok! :)
Beismertem a névváltást? :)
Hápe.. :P Másold már be légyszives,hogy hol ! :)
Rosszhírem van, kettõnk közül csak te vagy skizofrén, se filiszteus,se béka nem én vagyok! :)
offtopic
ondok 2010 jan. 31. - 11:17:51
(1182/4643)
A meccselemzésed ugyanannyira elfogulatlan mint Enzookáé ,ezért lásd ott.Ha jól emlékszem legutóbb mintha símán kitömte volna a chelsea az MU-t.Pl arról is hallgatsz ,hogy Torghelle ontja agólokat ,legutóbb becserélése után egy perccel ,viszont neked a Gera zseni:).Tudom Sanyika nem ott játszik axiómaként ,ami neked számít,csak azt felejted el ,hogy pl Grosso a Vb gyõzelme elött a harmadosztályban játszott.Szerencsére Lippi veled ellentétben ért a focihoz:)
Mégvalami Spechtrum annyira megunta az ÉN szövegeimet ,és nem a tiédet ,hogy azóta is irogatott priviket:D
ondok 2010 jan. 31. - 11:10:27
(1181/4643)
Na ja ,mert a Te irományod annyira érzelemmentes ,tárgyilagos megállapításokat tartalmaz ,többek közt ilyet ,hogy "nekem lételemem ,hogy foglalkozzanak velem:)"Persze mert Te pl azért irogatsz ,hogy ne tünjön fel senkinek,illetve abból indulsz ki ,hogy mindenkinek tessen,amit írsz.Én meg úgy látom ,hogy van itt pár ember ,aki provokációnak tekint minden az övétõl eltérõ véleményt,életeleme a személyeskedés mint afféle intelligencs focibarbárnak:))
ondok 2010 jan. 31. - 11:04:43
(1180/4643)
"a 4 büntetõ gyanús szituból, kapásból kettõre rá lehet mondani , h vicc, nem büntetõ. A másik kettõn már el lehet gondolkodni, de az sem tuti."

Na ja,így vélekedik egy elfogult Barca drukker,csak az afurcsa ,hogy ezek után még nálam emlegeti a "hitelesség látszatát"
Te még az életben nem ismerted el ,hogy a Barca ellenfele jobb volt egy meccsen,úgyhogy miért ismernéd el ,hogy pl a Chelsea ellen tavaly érdemtelenül jutott tovább:))
ondok 2010 jan. 31. - 10:57:36
(1179/4643)
Szerintem meg az a beteg és sumák ,aki azt hiszi ,hogy mások nem látnak a szemüktõl és nem emlékeznek rá ,hogy el is ismerted anévváltást:D Mellesleg hol voltál ilyen sokáig ,ha nem Te vagy az a másik lökött is? És pont a focifórumot méltattad volna az elsõ beírásra ,amikor az életed a Heti hétben való politikai agitáció:P Úgyhogy ne erölködj ilyen bõszen, átlátni a sumákságodon.Apropó ,ki az a Koboldka?Csak nem az ápoló?:)
1/10
offtopic
damienisback 2010 jan. 31. - 09:22:42 1/10
(1178/4643)
az igaz, hogy Messi nem a szabálytalanság helyérõl végezte el a szabadrúgást, de ha azt nézem, hogy simán lehetett volt elõnyszabály is, akkor nincs mirõl beszélni. úgy meg pláne nem, hogy ez a pár méter nem oszt, nem szoroz. Pedro pedig közel sem volt lesen, de ezt döntse el mindenki maga, youtubeon is meg lehet nézni a meccs összefoglalóját...
fredi60 2010 jan. 31. - 09:02:47
(1177/4643)
Primera División, 20. forduló:
Sporting Gijón - FC Barcelona 0-1 (0-1)
gól: Pedro (29.)

"a Barca ugyanis nem tette meg azt a szívességet, hogy pontokat veszítsen a Sporting Gijon ellen. Igaz, a címvédõ vitatott góllal nyert, mert Messi nem a szabálytalanság helyérõl végezte el a szabadrúgást, Iniesta indításánál pedig a gólszerzõ Pedro lesen állt a Marca felvételei szerint."
1/10
offtopic
damienisback 2010 jan. 31. - 08:25:18 1/10
(1176/4643)
-neked az alátámasztás, hogy "Mondom áradoztatok róla ,pedig aki szakértõnek tartja magát..."? jó vicc
-érdekes, hogy az elsõ meccsrõl egy szót sem ejtesz, ahol a Barcának járt volna egy jogos 11-es, alexnek és ballacknak 1-1 piros. továbbá arról sem nagyon beszélsz, hogy Abidal kiállítása jogtalan volt. de persze a Barca játékosai azok, akik kamuznak. az is vicces, hogy a Barca játékosait akarod úgy beállítani, mint akik meg akarják verni a játékvezetõt(mintha ballack kergette volna a játékvezetõt és 10 centirõl üvöltött a képébe). nézd csak meg, hogy melyik csapat játékosai kaptak büntetést sportszerûtlen viselkedésért...
-a United 4-1-es összesítéssel ejtette ki az általad istenített arsenalt. szóval mi nem volt meggyõzõ ebben?
-könnyû mindent a norvég játékvezetõre fogni. egyébként az, hogy esetleg a cselszkij bejut a döntõbe, közel sem garancia arra, hogy meg is nyerik. pl nézd meg tavaly hányszor volt képes a cselszkij nyerni a United ellen. aztán ott van a 2008-as bl döntõ is...
-a "szakértõi szemedrõl" pedig annyit, hogy pl miért hallgatsz a Barca-bayern jóslatoddal kapcsolatban? és a Barca-Shakhtarral kapcsolatban?
-nem tût fel, hogy te vagy ez egyedüli ebben a topicban(is), aki téríteni akar? anno úgy mutatkoztál be, hogy kijelentetted, a róma a legjobb csapat, spalletti a legjobb edzõ és totti aranylabdát érdemelne. majd elmagyaráztuk, hogy ez közel sincs így, te ezt úgy "értelmezted", hogy a róma szar, spalletti szar és totti is béna. ha nem csak fekete vagy fehér létezne a világodban, akkor fel bírnád fogni amit írtunk. pl az, hogy a Barca teljesítményét elismerjük, nem jelenti azt, hogy a világ legjobb csapata lenne(már csak azért sem, mert nem létezik olyan, hogy a világ legjobb csapata). és azt is elárulom, ha bannolnak téged, akkor az nem azért van, mert balos vagy...
-spechtrum és cattani gyenge volt, ez van. egyébként nyilván én vagyok az oka, hogy több user is elhagyta a topicot, véletlenül sem a te szöveged unták meg, ami bõ egy éve ugyanaz, áá, dehogy...
-azt is többször elmagyaráztam már, hogy az értelmes fórumozókkal teljesen jól megférünk egymás mellett több topicban is, legyen akár Juve, akár bayern, akár Barca drukker...
CsengoZoli 2010 jan. 31. - 01:53:10
(1175/4643)
Sajnos nem nyert :)
Se filiszteus,se béka nem én vagyok.
Kettõnk közül csak te vagy beteg Koboldka :)
ondok 2010 jan. 31. - 01:48:11
(1174/4643)
4-et nem adtak meg,és az elsõ meccsen nem történt annyira részrehajló bíráskodás közel sem ,csak a színészkedõ Barcások rájátszottak ,mert már õk maguk is elhiszik magukról ,hogy mekkora zsenik ,úgyhogy lassan a bírókat is felpofozzák ,ha nem csalnak a javukra .ezzel terrorizálták a szerencsétlen Övrebot is.
ondok 2010 jan. 31. - 01:45:28
(1173/4643)
Szoktál Te szövegeket értelmezni?Én erõszakolom rátok:D vicc ugye?damien barátod mást se csinál csak osztja az észt és elmarta innen spechtrumot ,cattanit és még sorolhatnám.ti pedig kontráztok neki.Te tudod,hogy miért jó neked ez a megalkuvó szövegelés .Holnap majd téged hurrognak le .Ha valaki szurkoló még nem feltétlenül kell hogy primitív is legyen.Ittvan pl ez a kis primko csengõ,ez pl nem is ugatja a focit ,de kizárólag azt lesi ,hogy hol irkálok valamit ,hogy kötekedhessen utánam rohanva.Nem veszi észre hogy röhejessé vált ,olyan mint a csaholó kutya,aki nem képes beleharapni akire mérges:)
Úgyhogy bátran alkoss elméleteket,lesz itt kb még két ember ,akivel erõsítitek egymás vélt igazát ,mert az értelmesek amúgy sem nyüzsögnek egy focifórumon ,pláne ha még tapsztalják is a korlátoltságot,akkor csak ahozzám hasonló szívós egyedek maradnak meg magnak.
ondok 2010 jan. 31. - 01:29:40
(1172/4643)
namivan rátapintottam a motivációdra filiszteus Béka?,tudod mindenki magából indul ki ,pláne egy fidesznyik jobbikos agyalágyult:DD
CsengoZoli 2010 jan. 31. - 00:26:28
(1171/4643)
Mit vársz attól az "embertõl" aki képes csinálni magának egy másik nicket,amivel dícséri magát! :P
Koboldka :)
Elmebeteg,nem tûnt fel? :)
ondok 2010 jan. 30. - 23:41:07
(1170/4643)
lejárt a ban? Vagy csak ehhez a topichoz nem való atúlságosan intelektüel nick?:D
ondok 2010 jan. 30. - 23:39:24
(1169/4643)
Még egy kérdés :miért számít az itt szentségtörésnek ,ha valaki szerint nem a világ legjobb csapata a Barca,he?Pláne ,ha úgy nyüzsögnek itt a "mezei fociszeretõk" .nem is értem akkor ezt a stílust pl ,hogy "rajtad röhögnek az értelmesek".Ezen nem szoktál elgondókonnnyi,He?
ondok 2010 jan. 30. - 23:36:19
(1168/4643)
Alapjában én nagyon szerény vagyok ,de ha már kontárok rám akarják húzni ,hogy õk a zsenik rajtam meg röhögnek ,akkor mán csak megírom a tutit.Mert mindig is herótom volt a demagógoktól.Osztán a foci témában meg csak úgy nyüzsög asok okos ,mert ahhoz mint tudjuk mindenki ért:)
ondok 2010 jan. 30. - 23:33:00
(1167/4643)
Ja és még valami ,Enzooka csúsztatott ,mert aztán azt is írtam anno ,hogy lehet hogy az MU bejut adöntõbe ,de ott nem fog nyerni.És ugyebár ,ha a Chelszkij az erõviszonyok alapján döntõs lett volna ,akkor ugyebár nem vettél volna rá mérget ,hogy nem 100%-ig lesz a jóslatom realizálódva.
Ennyit arról ,hogy ki beszél a tények alapján és ki kizárólag a szimpátiáját akarja igazolni álszakértõi szöveggel és a más vélemény lehurrogásával.
CsengoZoli 2010 jan. 30. - 23:31:22
(1166/4643)
És hányszor,de hányszor lebactál, mikor pontosan ezeket írtam neki egy másik fórumon :P
ondok 2010 jan. 30. - 23:17:21
(1165/4643)
Pont ,hogy nem asemmire jósolgatok ,hanem arra ,amit Te pl képtelen vagy észrevenni ,mert az már egy másfajta szemet igényelne,.Hogy pl megláttam ,hogy a barcát a chelsea nagy valószínüséggel meg tudja fogni ,és nem fog tudni vele igazából semmit kezdeni,És ezt tudod minek alapján láttam meg? ,hogy sok meccs alapján látom ,hogy melyik csapat mire lehet képes.Ezért aztán ,ha nincs Övrebo ,akkor símán az élet is igazolt volna ,bár így is tökéletesen igazolódtam ,mert éppen Te mondád ki azt ,ami engem fényesen alátámaszt :Mégpedig ,hogy "a foci nem igazságos sport." Érthetõ?
CsengoZoli 2010 jan. 30. - 23:16:49
(1164/4643)
:)