Téma: Labdarúgás

fuge7 2010 febr. 08. - 21:08:57
(1363/4643)
így is marad. ;)
norton15 2010 febr. 08. - 21:05:49
(1362/4643)
Csak írtam egy példát Guti személyiségére...

Attól még Guti nem akkora nagy szám, mint ahogy beállítod, de - és itt a DE-n van a hangsúly - lehetett volna. Egyrészt a csapat hibája, hogy mindig õ volt az elsõ csere, másrészrõl meg az állandó balhéi miatt elég nehéz a focira koncentrálni. Azt meg nem hiszem, hogy az újságok pletykája lett volna az, hogy elege lett a Realból.

Aha, mint Beckham. Ez olyan, mint amikor minden tehetségesebb argentin játékosra rásütik, hogy Maradona utódja (Messi, Batistuta, Tevez, Riquelme pl).

Meccseket nézek, csak nem a Real meccseit, mint már írtam korábban, hogy miért.
fuge7 2010 febr. 08. - 21:01:53
(1361/4643)
itt voltam már elõtted is, és itt leszek még utánad is.
még nem ismersz.
fuge7 2010 febr. 08. - 21:00:31
(1360/4643)
modj egy ilyen esetet kérlek!
jó neki is vannak szar napjai, meg olyan idõszakai, amikor kegyetlen formában van, de attól még nagyon jó játékos! kár hogy kezelhetetlen és renitens, állandóan balhézik, stb... ez sajnos hozzá tartozik az õ személyiségéhez.
a sajtó meg pletykálhat amit akar, hogy a "Chelseabe megy", meg ilyenek, persze, csak szeretnék a mi Gutinkat, ez nem is újdonság. csakhogy õ örök szerzõdéssel rendelkezik a Madriddal, és esze ágában sincs elmenni. :) azt csak szeretnék egyesek :D

Granero idén mutatkozott be a felnõtt csapatban, 22 éves, és nagyon tehetséges. most hétvégén is olyan gólpasszt adott beívelésbõl, tisztára mintha Becks mestert láttam volna... szóval figyeld csak a híreket (ha már egyszer meccseket nem nézel), garantálom hogy hallani fogod a nevét még a közeljövõben!
norton15 2010 febr. 08. - 20:51:35
(1359/4643)
Höhö, csatáraitok. Könyörgöm, nem vagyunk a kedvenc csapatunk tagjai, bármennyire szeretnénk is.
norton15 2010 febr. 08. - 20:46:58 Előzmény fuge7
(1358/4643)
Guti aztán tényleg zseniális nevezés. Az az ember a fociban olyan skizofrén, hogy képes egy meccsen belül lõni 30 méterrõl egy gólt, majd öngólt lõni 2 perccel késõbb... És mellesleg nem akarták most télen eladni valahova, csak tûnjön el?:) Granero is rengeteget játszhatott a Madridban, hisz õ is egy kinevelt zseni. Hát komolyan, próbáld már meg érzelemmentesen kezelni ezeket a dolgokat.
fuge7 2010 febr. 08. - 20:45:24
(1357/4643)
még le is tagadod? nem is te lennél...

oké, konkrétan nem mondtad ki, hogy szarok, csak hogy "a fiataloknak már rég el kellett volna intéznie õket", mégsem intézték el õket, ezért klasszisok és ezért õk a legjobbak. én nem mondtam soha pl. giggsre vagy maldinire, "hogy milyen öreg, a fiataloknak már rég le kellett volna nyomniuk õket de ciki ez a csapat, hogy nem tud a helyére normális fiatalt igazolni", mér kéne ha egyszer jól tolják? ha egyszer alapemberek és a legjobbak a pályán. nézd meg Raúlt, nagy kár lenne, ha valóban visszavonulna jövõ nyáron. vagy Guti, hogy hiányoznának a zseniális passzai. de neked beszélhetek úgy látom, benned megrögzült az hogy õk milyen öreg semmirekellõk már.

"megfelelõ szakemberek segítségével" - itt a lényeg. ez a különbség, te magad mondtad ki.

ha meg tényleg azt hiszed, hogy a francia bajnokság, meg a holland bajnokság egy szinten van a spanyollal, akkor tényleg komoly gondok lehetnek a fejedben. még a serie a sincs a közelében, nemhogy a bundesliga :DDDDDD váááááááá

:DDDDDDD :D
már fel vagyok készülve, de egyszerûen mindíg meglepsz a dilettantizmusoddal.
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 08. - 20:22:51 1/10
(1356/4643)
ki szarozta le õket? ha képes lennél összefüggõ szöveget értelmezni, akkor tisztában lennél azzal, hogy a rejál vezetõségét cikiztem, mert össze-vissza vásárolnak. és igen, az lenne a normális, ha az új, fiatal tehetségek jobbak lennének az öregeknél. pl a Unitednél ez így is van...

ilyen alapon mondhatnám azt, hogy a portugál bajnokság egy szinten van az angollal, hogy krisztina a megfelelõ szakemberek segítségével pár éven belül az egyik legjobb játékos tudott lenni a premier leagueben. nevetséges a felvetésed...

az a sok "semmirekellõ középszar holland" hétrõl-hétre bizonyít pl az interben és a bayernben is...
fuge7 2010 febr. 08. - 19:58:55
(1355/4643)
elmondjam milyen csatáraink meg irányító középpályásaink voltak kb. az elmúlt 10 évben? és ki van még mindig itt, és hozza a klasszist meccsrõl meccsre? szívesen elmondom, mert úgy tûnik nem vágod, hiába kis dilettáns vagy.
ez éppen olyan, mintha azt mondanám, hogy a giggs egy semmirekellõ szar, mer már öreg, de ez nem így van. vagy puyol az már öreg szar, de ez sem így van. vagy Maldini mekkora szar volt már, mer már öreg volt, ilyet soha nem mondanék, úgyhogy te se mondj a mi legendáinkról, mert úgysincs igazad, és ezt te is tudod. egy csomó öreg harcos van (Guti és Raúl esetében még csak nem is annyira öreg, mint akiket említettem), aki kiteszi hétrõl hétre a lelkét a csapatáért ahol már 15-20 éve nyomja, te meg leszarozod, hát ki vagy te ahhoz? és igenis õk viszik elõre a csapatot, õk a klasszisok.

"érdekes, hogy benzema jól játszott a lyonban és huntelaar is az ajaxban"
mer az eredivisie meg a francia bajnokság pont egy szint a primera divisionnal, mi? :D jézusom
"sõt, általában a Milanban is" már amikor játszatják :D örülünk hogy végre megszabadultunk tõle is meg a sok semmirekellõ középszar hollandtól :P egyedül Nistyért kár :((( de õ meg már lassan porcelánból van.
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 08. - 18:09:10 1/10
(1354/4643)
épp elég gáz, ha a két öreg focistát nem bírják lenyomni a rejál sztárocskái. az pedig nem gutira nézve pozitív, hogy nem tudják helyettesíteni, hanem a rejálra nézve ciki. érdekes, hogy benzema jól játszott a lyonban és huntelaar is az ajaxban(sõt, általában a Milanban is). talán ésszel kellene vásárolni, nem úgy, hogy kit kapott fel éppen az olasz vagy a spanyol sajtó...
fuge7 2010 febr. 08. - 17:47:25
(1353/4643)
te tudsz mást is a személyeskedésen kívül? elõbb az életkorom, most a nemem, a témához viszont nem sokat tudsz hozzáfûzni.
fuge7 2010 febr. 08. - 17:25:31
(1352/4643)
csak a mostani keretbõl: Lassana Diarra, Sergio Ramos, Marcelo, Higuaín, Albiol, Pepe, Garay, Ronaldo
õk mind nagyon is jól tolják, amióta itt vannak, alapemberek, a legtöbbjük itt teljesedtek ki, itt váltak igazán nagy, nemzetközi szintû játékossá. tehát eleve az az állításod nem állja meg a helyét, hogy "aki a rejába igazol, hirtelen elfelejt focizni".
de a nagy nevek, akiken nagy a nyomás, nagy az elvárás, pláne ha formán kívül vannak, és nehezen illeszkednek be, könnyen összeomlanak. ebben sajnos a spanyol sajtó is hibás mert az egyik pillanatban még az egekbe istenítenek, utána meg lehúznak, leírnak. nehéz megszokni a spanyol foci közegét, de errõl hadd ne mi tegyünk.
egyébként nem csak nálunk fordulnak elõ olyan esetek, hogy valaki nem válik be végül.
fuge7 2010 febr. 08. - 17:00:44
(1351/4643)
Granero fiatal, és már most nagyon jól nyomja, már most alapember. nagyon tehetséges, remélem kiviszi del Bosque a vébére :)

"de la Red kuka" nagyon kedves, rád jellemzõ beszéd, nem tehet a krónikus szívizomgyulladásáról. sajnos úgy tûnik, a belé fektetett energia kárba veszett, mert az életét nem kockáztathatjuk. :( ha láttad volna játszani, tudnád, hogy hosszú évek óta az egyik legnagyobb tehetségünk volt, fantasztikus labdái voltak, volt szeme a pályán, volt ritmusa a játékának. nagyon nagy kár érte. :(

"Raúl és Guti kiöregedett" :D oké, nem 20 évesek már, értem én mire célzol, de nyilván nem nézed a meccseinket, csak a levegõbe beszélsz.
:D Raúl a legnagyobb király, akárki hülyegyereket (Huntelaar, Benzema) idehozunk, azért csak a Raúl tolja a legjobban, az õ klasszisára mindig lehet számítani. Guti szintén. akárkit igazoltunk Guti helyére az elmúlt években (jó hosszú a lista) végül Guti mester mindet zsebre rakta.

mondom, kérdezz nyugodtan, látom nem teljesen vagy képben. ;)
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 08. - 16:50:49 1/10 Előzmény fuge7
(1350/4643)
cattani képtelen volt beilleszkedni, így naná, hogy negatív véleménye van róluk. érdekes, hogy tõlem nem tudsz olyat idézni, ha x csapatnak drukkolsz, akkor húzz el...
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 08. - 16:49:37 1/10 Előzmény fuge7
(1349/4643)
granero, de la red kuka, raúl és guti kiöregedett, szóval két kemény saját nevelést tudsz mondani, akik megállják helyüket, ez ám a teljesítmény...
fuge7 2010 febr. 08. - 16:45:20
(1348/4643)
netán ismersz engem személyesen? gondolom nem, úgyhogy nyugodtan ejtheted a témát.
fuge7 2010 febr. 08. - 16:42:15
(1347/4643)
Cattani | Válasz | Elõzmény (fuge7) 2009. feb. 01. 08:53 | 4545/11969

"Másrészt meg itt a Realt a többség utálja, szóval szerintem állj tovább, ahol szurkolnak is margitnak"
fuge7 2010 febr. 08. - 15:57:16
(1346/4643)
a Real-nál olyanokat nevelnek, mint pl Casillas, Raúl, Guti, de la Red, Arbeloa, Granero... és ezek csak a mostani keretünk tagjai. ;)

akarsz még valamit tudni? kérdezz nyugodtan!
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 08. - 08:37:25 1/10
(1345/4643)
"aki jó az valahol a csúcsra fog jutni ,akármilyen hülye vezetõségû csapatot fogott is ki egyszer."

akkor nézzük hogy is van ez, ha torghellét vesszük alapul...

egyébként Messi fizet a Barcának, hogy ne adják el a rejálnak és ne csináljanak belõle is lelketlen zsoldost... :P
1/10
offtopic
damienisback 2010 febr. 08. - 08:37:03 1/10
(1344/4643)
aha, ezért vásárol a rejál 250 millió euróért kész játékosokat, míg a Barcánál olyanokat nevelnek, mint pl Messi vagy Pedro...