Téma: Labdarúgás

stanmore 2013 febr. 21. - 20:47:19
(2983/4643)
Õ olyan mint azok a bizonyos rendõrök,hogy nem olvas csak ír,illetve válaszol a nem olvasott szövegemre muhahaha.
Ezt anyakatekert mentegetõdzést meg külön meg kéne örökíteni a butaságok könyvében ,hogy egy olyan videó láttán ahol minden pillanatot nyomon lehet követni ,tehát nincs kivágott részlet ,nem hamisított,nem manipulált mint egyes Tv csatornákon más témákban,õ beírja hogy 50% muhahahaha.
stanmore 2013 febr. 21. - 20:42:38 Előzmény -csengõzoli--
(2982/4643)
Azért válaszolsz olyan precizen,mert nem olvasod el muhahaha ,igaz Noszfernek címezed,amit láthatólag õ sem ért:)Akkor ki is a bolond?muhahaha
offtopic
-csengõzoli-- 2013 febr. 21. - 17:56:48
(2981/4643)
Nem, itt :)
Meklód fia 2013 febr. 21. - 17:34:51
(2980/4643)
Vilanova készülhet a lemondására. Mondjuk ezt sejteni lehetett, hogy Guardiola után már nem lesz ugyanaz a csapat, de ekkora szégyent hogy a Milantól is kikapnak már, az elfogadhatatlan.
Guardiola után egy sztár edzõt kellett volna igazolniuk, mint Mourinho és akkor most nem fordult volna ez elõ
-csengõzoli-- 2013 febr. 21. - 13:59:25
(2979/4643)
Nem,szerintem egyáltalán nem voltak rendben fejben.
Rendben van,hogy profi játékosok,de az edzõ azért nem véletlenül szokott ott ülni a kispadon és az sem véletlen,hogy az edzõ az akit sosem mernek támadni az ellenfél játékosai, mintegy õ a csapat szimbólikus, összetartó feje.
Akihez kifutnak,ha gólt lõnek, és aki a legnagyobb sztároknak is ajtót mutathat.
Ezt nem a Barcelonára élezem ki, szerintem minden sportágban nagyon fontos,hogy az edzõ ott legyen a sportolójával.
Fociban meg, ahol a taktikát is alakíthatná meccs közben, ott meg pláne!

Az origo nem tudom miért hozta le ilyen könnyen,hogy biztosan nem volt kezezés, ez a video semmit sem bizonyít.
A kezezés elvileg akkor történt,mikor a játékos keze és feje közé került a labda, tehát ebbõl a szemszögbõl nem látható. Igaz,hogy a lassítások alapján az ellenkezõje sem bizonyítható, marad az 50%.
Muhaha :D
Szegény bolond még mindig írogat nekem, azt hiszi elolvasom a féleszû irományait... Muhaha :D
stanmore 2013 febr. 21. - 13:08:18
(2978/4643)
Muhahaha egyszer akarod bizonyítani hogy nem a Barcának fúj a bíró ,osztán az se jött be:): ld video Noszfertõl.Pléh.
stanmore 2013 febr. 21. - 13:02:45
(2977/4643)
Na azért nem ennyire szép a leányzó fekvése.Ugyanis ez a bíró is sokszor megkajálta a Barca mûeséseit,vagy a sárga lapok osztogatásánál is eléggé kettõs volt a mérce.
A gól elötti kezezést ,ami hangsúlyozom vétlen volt,meg valószínû nem láthatta ,mert rossz szögben állt.Úgyhogy az említett nick megállapítása, hogy a Barca javára fújnak messzemenõen igaz és nem marhaság csakis analfabéták számára.Ez kb ugyanúgy igaz mintahogy pl Messi is alaptalanul kapta meg az aranylabdát az idén,mert érdemtelenül túl lett sztárolva.
-csengõzoli-- 2013 febr. 21. - 09:41:47
(2976/4643)
Én azt gondolom,hogy soha sem lehet leírni egyetlen nagy múltú olasz csapatot sem.
Rengeteg példa volt már rá,hogy a bajnokságban gyengélkedõ csapatok a BL-ben szárnyakat kapnak, talán épp azért mert érzik idén csak itt mutathatják meg.
Ráadásul a Milan a bajnokságban is kezd magára találni.
Tele van atletikus játékosokkal, akik bármikor életveszélyesek lehetnek,ha jól jön ki a lépés.
Biztos vagyok benne,hogy a Barca sem bízta el magát, nem amatõrök.
Egyszerûen nincsenek a toppon, edzõ nélkül utaztak el,ami morálisan biztos,hogy gyengíti a csapatot.
Így nem tudtak mit kezdeni azzal,hogy a Milan nagyon keményen védekezett és Messit szépen kivették a játékból.
Ilyenkor kellett volna edzõ a kispadra,aki megváltoztatja a felállást,de sajnos nem volt.
Szerintem ennyi.
(Már a Celtic elleni vereség is mutatta,hogy nincsenek rendben fejben, most is egy rakás eladott labdájuk volt,ami nem jellemzõ a Barcára.Ebbõl a gödörbõl ki kell jönni.)
-csengõzoli-- 2013 febr. 21. - 08:51:34
(2975/4643)
Hát igen, valamiért elég gyenge a Bl-ben a Barca.
De azt mondom sosem lehet tudni, a Barcelona otthon is csodàkra képes.
Az az egy gól rengeteget számít sajnos, ennyit arról, hogy a bírók mindig a Barcelona javára döntenek... :)
Csak szólok, hogy Stanmore=dandonb, azért ír ekkora marhaságokat.
stanmore 2013 febr. 21. - 01:09:41
(2974/4643)
Igen kéz volt és le kellett volna fújni ,bár nem szándékos akkor is.Ezzel együtt ennyivel jobb volt aMilan mert csak neki volt igazi helyzete,akár négyet is rúghatott volna:Úgyhogy abíró nem befolyásolta a meccs kimenetelét döntõen ,ezért nem is szabad szidni sem õt sem az UEFÁt.Más volt ahelyzet akkor pl,amikor elvezették a meccset a Barca javára pl 3 v. négy jogos tizi meg nem adásával anno.
stanmore 2013 febr. 21. - 01:03:35
(2973/4643)
Azt vitatom hogy nem alegszebb játékkal ,mert a Barca focija pl kifejezetten unalmas ,annál mindenkié jóformán szebb.És még valami ,nem véletlen hogy az olasz csapatok és általában az olasz foci átlagosan a spanyol fölött van ,mert jóval nagyobb a játékintelligenciájuk ,kõkemény védekezés és kreatív zseniális csatárjáték a jellemzõjük.Nem véleteln hogy volt egy Meazzájuk vagy Mazzola ,Rivera,Del Piero, Rossi és sorolhatnám.de egy Totti kaliberû spanyolt sem tudnál mondani egyet sem.A nagy Reál sem a spanyoloktól volt anno avilág legjobb csapata hanem a magyar Puskástól ,az uru Gentotól és az argentin Di Stefanotól stb.
stanmore 2013 febr. 21. - 00:56:56
(2972/4643)
Az Inter is rájött két éve.
-csengõzoli-- 2013 febr. 20. - 23:59:59
(2971/4643)
Az elsõ egy kicsit kéz volt,ha jól láttam :D
Csak picinykét..
De persze ilyen a foci, én nem fogom elkezdeni a bírót meg az UEFA-t szidni :)
stanmore 2013 febr. 20. - 22:41:55
(2970/4643)
Na végre hogy kitömte ez a tartalékos Milán az antifocit játszó felfújt Barcát.Ez a Messi aranylabdás? röhögnöm kell.C. Ronaldo klasszisokkal jobb játékos pl mint õ,de még legalább két tucatot tudnék mondani.Hülye UEFA meg a szakértõ brigádja.
vondermonarchi 2013 jan. 31. - 00:19:54
(2969/4643)
http://www.origo.hu/sport/focivilag/komment/20130130-fuentes-ki-akart-talalni-de-leintettek.html?SYSref=http%3A%2F%2Fwww.origo.hu%2Fsport%2Ffocivilag%2F20130130-fuentes-ki-akart-talalni-de-leintettek.html&cmnt_page=1

"...Fuentes egy lista segítségével hajlandó lett volna beazonosítani azokat a teniszezõket, atlétákat, bokszolókat és focistákat, akikkel dolga volt, de ezt Julia Santamaria bírónõ visszautasította..."

Vajon ha kitálal a jó doki, mennyit érnek majd pl a Barcelona vagy Real Madrid focistái...
Kár hogy nem engedik beszélni .
stanmore 2013 jan. 31. - 00:07:45
(2968/4643)
Ma megnéztem a Reál-Barca kupa elõdöntõ elsõ meccsét,1:1 lett.
Nos ezen meccs alapján is minden hozzáértõ ember láthatta hogy C. Ronaldo mennyivel jobb focista mint az agyonsztárolt Messi,aki egyszerûen fel sem tünt csapatában ,Iniesta és Fabregas is sokkal nagyobbat játszott nála .Addig Ronaldo vezéregyénisége volt csapatának ,minden támadásban benne volt jóformán.állandó gólveszélyt jelent.Ezért van az is hogy Messzi pl az argentin válogatottban egy nagy nulla.És akkor ennek a Messinek adták érdemtelenül az aranylabdát az idén is.A Barca hátán felkapaszkodott ,annak eredményeit learató ügyeletes sztárnak kikiáltott,de valójában nem egy nagy durranás .
Meklód fia 2013 jan. 25. - 10:14:01
(2967/4643)
Belenéztem, de ugyanolyan unalmas mint az eddigi afrikai kupák. Legfeljebb 1 gól esik egy meccsen vagy még annyi se.
Meklód fia 2013 jan. 20. - 11:06:33
(2966/4643)
ja ja, remélem azt a sok pénzt ami neki van, ugyanúgy elbassza mint amikor torresre költött
Meklód fia 2013 jan. 19. - 20:46:06
(2965/4643)
te sem bírod? komolyan megalázza a klub legendáit meg vezetõ edzõit
adamnagysweetmovie 2013 jan. 19. - 14:09:03
(2964/4643)
Lehet az Echo közvetíti az Afrika-kupát?