8/10
trev 2023 nov. 23. - 13:56:26 8/10 Előzmény Böhöm
(4/4)
Van megoldás a filmben: a kislány az apjához kerül, saját elhatározásából, és az anyját elnézve ez felér egy happy enddel. Kissé túlzásba is vitték ezt szerintem az alkotók, mert sok esetben nincs ilyen lehetőségük a hasonló helyzetű gyerekeknek. A kislány dilemmája ezzel együtt is nagyon erős, aki úgy ragaszkodik csaknem a végsőkig az anyjához, hogy van választása.
3/10
tapir761 2023 márc. 04. - 19:42:31 3/10
(3/4)
A főszereplőnő kiválóan játssza az igénytelen, drogos nőt. A lakása koszos, igénytelen, segélyeken tengődik, a néger palija is már régen elhagyta. Egyedül "neveli" félvér gyerekét, aki végig kitart mellette.
7/10
Böhöm 2021 máj. 01. - 00:57:28 7/10
(2/4)
Nagy hatású film az igazi áldozatokról, a drogosok szeretteiről, akiknek még kisebb-nagyobb esélyeik lehetnek a túlélésre, illetve hogy ne ugyanabba a létbe, vagy inkább kéleltetett halálba sodródjanak ők is. Sajnos a valóságban rendkívül ritka a happy-end az ilyen sztorikban, itt sem teljesen egyértelmű a befejezés. De sajnos megoldás sincs a filmben, a legkisebb mértékben sem. Lehet hogy a valóságban sincs. Dehát ez egy film. Értem én, hogy realisztikus, csak száraz valósággal amúgy is tele van a világ. Én egy filmbe, főleg ha ilyen súlyos témáról szól, kérnék legalább egy kis megoldást, csak egy morzsányit...
Egyébként meg kifejezetten izgalmas, olyan fotelba szögezős film, mindenképpen megér másfél órát mindenki életéből.
5/10
itsme1 2021 márc. 28. - 18:03:54 5/10
(1/4)
A drogfüggőség komoly probléma. Kell is róla filmet csinálni, hogy a fiatalokat elrettentsék. Csakhogy a fiatalok nem biztos, hogy megnéznek egy olyan filmet, aminek nincs érdekfeszítő története, csak újra és újra forgatja ugyanazt a problémát. Minden tiszteletem a hitelesen játszó színésznőknek, de ez nekem kevés.