Téma: Lazy Town

ZsoltXD 2009 jún. 21. - 20:11:43
(233/293)
Miért te hány éves vagy?
xzibit2009 2009 jún. 21. - 13:52:22
(232/293)
max 1 ember! az is 13 éves!
A max korhatár ennek kb 14 a fölött kizárt, hogy néznék!
ZsoltXD 2009 jún. 21. - 13:47:35
(231/293)
Én szoktam nézni:$
xzibit2009 2009 jún. 21. - 08:21:28
(230/293)
a kutya se nézi ezt a valamit, csak beszélünk róla...
xzibit2009 2009 jún. 17. - 21:22:32 Előzmény ZsoltXD
(229/293)
nem azt mondtam, hogy az olyan fantasztikus lenne, de a LazyTown-nál sokkal jobb.
ZsoltXD 2009 jún. 17. - 18:05:13 Előzmény xzibit2009
(228/293)
Nem tudom, én 12 éves vagyok de rosszul vagyok a Quest világától. És még sokan abból az osztályból ahová én rájok
xzibit2009 2009 jún. 12. - 10:22:38 Előzmény ZsoltXD
(227/293)
veló igaz, de a Quest nézhetõbb (pár részt leszámítva)
ZsoltXD 2009 jún. 11. - 13:43:25 Előzmény xzibit2009
(226/293)
Legalább a lazy town-nak van valami mondanivalója, a quest világának pedig semmi, csak ott keresgélnek.
xzibit2009 2009 jún. 10. - 21:10:47
(225/293)
adatlapomon ott van! :D :D

Amúgy nem annyira rossz. A LazyTown-nál sokkal jobb az biztos!
ZsoltXD 2009 jún. 10. - 17:23:17 Előzmény xzibit2009
(224/293)
12? a 6 meg 7 éveseknek talán de egy 12?egyáltalán hány éves vagy hogy ennyire "véded" a quest világát?
xzibit2009 2009 jún. 09. - 22:47:15 Előzmény ZsoltXD
(223/293)
akkor úgy mondom, hogy a LazyTown 3-6 éveseknek való kb a Quest meg 6-12 kb! :D :D
ZsoltXD 2009 jún. 09. - 19:23:29
(222/293)
Szerintem... a quest világának semmi értelme. nincs semmi 'inspirációja" mint a lazy town-nak, pl az hogy a gyerekek egyenek gyünölcsöt ne csak édességet. Ez a testvéremnél be is vált, mert sokkal több gyümölcsöt eszik azóta.XD bár még csak 4 éves...
xzibit2009 2009 jún. 09. - 18:43:59 Előzmény ZsoltXD
(221/293)
A Quest még mindig jobb , mint "ez" (LazyTown)!
ZsoltXD 2009 jún. 09. - 18:40:46
(220/293)
én szerintem az angol meg az izlandi sokkal jobban hangzik mint a magyar. pl itt van ez: http://www.youtube.com/watch?v=84X31m96jN0
djlacee 2009 jún. 02. - 22:30:44 Előzmény cseplekhegyi
(219/293)
Jetix PLAY -re
ZsoltXD 2009 máj. 27. - 14:25:58
(218/293)
fújj! úgy utálom a Quest világát!!!
1/10
cseplekhegyi 2009 máj. 24. - 14:41:56 1/10
(217/293)
Lehet, hogy a gyerekeknek tényleg jó, de nem erre az adóra való.(inkább minimaxra vagy valami hasonlóra)
De nem ám mondjuk rögtön a Quest világa után.
Arysha 2009 máj. 13. - 00:45:32 Előzmény manocka
(216/293)
A gyerekeknek tényleg jó. Én is megnézem.

De ne hasonlítsd a japán "verekedõs" animékhez, mert azok nagy része NEM gyerekeknek lett készítve...

Kb annyi idõsen nézzen egy gyerek "igazi" japán animét, amilyen idõsen megnézi a Kör címû horrort (amit szintén anime - illetve manga, az animék alapja - alapján készítettek), vagy egy Steven Segal akciófilmet. Vagyis gyakorlatilag amikor legalább félig felnõtt, vagyis 15-16 felett!
ZsoltXD 2009 máj. 09. - 18:01:54
(215/293)
Igaz hogy kicsiknek szól, de én azért nem örülnék neki hogy átmenjen a minimaxra, mert a testvérem, aki 4éves , nagyon szereti, és én megõrülök ha a minimaxot kell néznem.És szerintem Julianna Rose Mauriello egyáltalán nem csúnya lány. már 17 éves.és a hangja is szép
1/10
Vicky95 2009 máj. 02. - 12:44:02 1/10 Előzmény TheJailbird
(214/293)
csak úgy mondom, hogy a Jetix nem a 4-5 éveseknek van hanem 6 éven felülieknek úgymond!