Téma: Lazy Town

manocka 2008 aug. 10. - 23:47:14
(75/295)
21 éves vagyok. Azért védem, mert 12-14éves kölykök ugatják le, hogy semmire sme jo. Pedig ez nem igaz. És ha megnézed, az ideösebbek azok akik ezt belátják, és akik észrevették h van értelme ennek a mûsornak. ez nem demagog, egyszerûen csak idegesit, hogy a mai trend az, hogy elutasitsunk minden normálisat. Ennyi idösen én is igy láttam a világot, de volt bennem annyi hogy elgondolkodjak azon amit mások mondanak. De itt olyanok irnak 90 % ban negativ véleményt, akik 5percet néztek belõle.
Stephanie - Laila 2008 aug. 10. - 14:19:44
(74/295)
Akinek nem tetszik ne nézze, ennyi !
Másképp aki ezt nézi nem lesz öngyilkos,nem
mind a Naruto fanok! Azt ajánlom aki inkább Naruto-t
nézi haggyon fel Lazy Town kritizálásával.
1/10
WASSP 2008 aug. 10. - 11:17:37 1/10
(73/295)
Én nem szeretem azokat az embereket, akik gyerekekbõl, idõsekbõl, vagy mozgáskárosultakból,esetleg szellemi fogyatékosokból szerzi a pénzét... Ez a csávó pedig nagyon gazdagra tömte a zsebeit ezzel a KAMU sorozattal. Ha valamely gyerek ezen nõ fel, és a szülei nem engednek nézni normális meséket, akkor lehet, h tömeggyilkos lesz a fiuból, de lagalább nem zabálja a csipszeket....


Ez Igazán Jó Üzlet ;)
Mermaid 2008 aug. 09. - 16:37:27
(72/295)
Nekem fõleg Sportacus nagyon idegesítõ. Állandóan ugrál össze-vissza, mint egy elmebeteg, s ha valaki bajban van, akkor nem megy rögtön segíteni, hanem elõtte még szaltózik 300-at XD
Stephanie - Laila 2008 aug. 09. - 16:29:21
(71/295)
11 vagyok,de meg mondom õszintén a barátnõim is gagyinak,idegesítõnek tartsák ezt a mesét...
Sajnálom õket,hogy nem látják mi az egészséges...
de ez van örülök hogy az a bizonyos 80% még látja egy mese értelmét... Nah ennyi ha nem tetszik rothaszd az agyad Narutóval én (és véleményem pártolói) egészségesen fogunk élni, akár tetszik akár nem!
1/10
Wanted 2008 aug. 09. - 15:27:17 1/10 Előzmény Mortiana
(70/295)
:D:D
igen képzeld szoktam mesét nézni és nem isnézem meg ha oylan van amit nem szeretek:D és húha még olvasni és szoktam..és attól h mesét nézek még nem vagyok egy kis hülyegyerek:D és fura h amit írtam neked abból csak ez jött le:D
Mortiana 2008 aug. 08. - 10:31:52 Előzmény Wanted
(69/295)
Gondolom még Te is gyermek vagy, hogy a Jetix-et nézed. Ha jön az általad nem szeretett mese, mért nézed, kapcsold át, olvass, esetleg kapcsold ki a televíziót és menj bringázni, sétálni stb.....
1/10
Wanted 2008 aug. 06. - 17:29:57 1/10
(68/295)
Nem kell nagy ész hozzá h felfogja az ember h ez a mese mért is van.Nekem csak azzal van a bajom h sokszor adják ezt a förtelmet,inkább áttehetnék a minimaxra vagy nekem aztán mindegy bárhova.
Mortiana 2008 aug. 06. - 15:27:47 Előzmény WASSP
(67/295)
Jól látod, nem azt a korcsoportot képviselem, akinek készül. A gyermekeimen látom, hogy ez jó nekik. Õk sportolnak, gyönyörûek, és nekik az a természetes, hogy mozogjanak, egészségesen étkezzenek. Nos aki ezt nem látja meg ebbõl a mesébõl, az nagyon butuska.
Mortiana 2008 aug. 06. - 15:24:46 Előzmény Wanted
(66/295)
Az elõbb rosszul írtam, lehet felháborodásomban. Szóval az veszi rá egy felnõttet, hogy ilyen mûsorban szerepeljen,hogy értelmét látja, de akkor mint az elõbb: igyad a cola-t egyed a chips-et növeld a tested térfogatád, viszont csökkentsd az intelligenciádat, szóval mint elõbb, pacalpörkölt, hajrá zsírpárnák!!!!!!!!!
Mortiana 2008 aug. 06. - 15:22:09 Előzmény :: Tisop95 ::
(65/295)
Nagyon sajnálom, akinek negatív véleménye van a mesérõl. Az egész arról szól, hogy egészségre nevelje a gyerekeket,hogy nem lehet ezt észrevenni. Aki azt írta (nem nevesítek), hogy egy öt éves is unná, fel kell világosítanom, hogy egy öt éves gyermek nagyon élvezi, és elraktározza azt amit lát, és ez hasznos. Viszont akinek az volt a véleménye, ami azért felháborít, az továbbra is egye a chips-et, igya a cola-t, na az ilyeneket hívom pacalpörköltnek.
1/10
:: Tisop95 :: 2008 aug. 06. - 12:47:55 1/10
(64/295)
Milyen ovis mese...
Sztem hülyeség az egész, még egy 5 éves is leértékelné!!!!
1/10
Wanted 2008 aug. 06. - 02:18:49 1/10
(63/295)
Nekem errõl mindig az jut eszembe h mivesz rá egy felnõtt embert h ien mûsorban játszon O.o mer agyon biztos nem fizetik.. ja és csak h vélemnyt írjak: borzalmas
1/10
offtopic
WASSP 2008 aug. 05. - 18:10:37 1/10
(62/295)
Figy, az írásaitokból nem úgy veszem észre, hogy azt a korcsoportot képviselitek, aminek ez készült... De akkor miért véditek ennyire???? Mik vagytok ti (?) vmilyen demagógok???????
Am, ha valaki ilyen "oktató" célú sorozatra kíváncsi, akkor menjen a minimaxra... >(
manocka 2008 aug. 05. - 17:22:51 Előzmény WASSP
(61/295)
Nem az a lényeg, hogy a kislány rozsazsín, és vigyorog( magyarhangja amúgy csifo droina a bk-bõl) hanem hogy nem azt látod benne amint a többi mesében, hogy xy tud repülni, a másik eszik eszik de mit? cukrot,fagyit,sütit. Itt almát esznek, sokat mozognak: ez a lényege nem a boldogság és happy élet, hanem az egészséges. Arra próbálja rávenni a kicsiket h mozogjanak és egyenek zöldséget is, mert abba van az energia. Ne üljenek órákat a szgép elött, feküdjenek le idöben. Ez miérsz szar? És ha bábukkal csinálják? Te is nézted a muppet showt, vagy mi volt az..én mondjuk nem:) De a kicsiket a feltünö és eröltetett mozdulatok, szinek fogják meg. Ez a lényege, hogy a gyerek 6 évesen ne legyen már 60 kilós.
Mindnekinek más a véleménye, én azt sajnálom h a pókembert visszavette a jetix. Én az igen pokember,batman,stbt utálom, mert mit oktat? Verekedj, és mindig a jó gyöz. Márpedig ez a világban baromira nem igy van.
Lazytownban is van rossz figura, akit persze mindig legyöznek, nem is tennék müsorra ha nem a jó gyözne.
manocka 2008 aug. 05. - 17:17:07
(60/295)
de :P
1/10
WASSP 2008 aug. 04. - 17:35:27 1/10
(59/295)
Értelmes mûsor?! HALÓ
A Jetix színvonalban SAJNOS egyre süllyed lefele!
Olyan a mûsor-összeállításuk, hogy helyet és idõt kapnak az olyan mûsorok, mint ez a „x…” és társai
(gondolok én itt a galaxy teamre, Phineas és Ferb-re stb…).
Most nem csak errõl az egy kis (nem is tom, hogy minek nevezzem…) ÚGYNEVEZETT „sorozat”-ról van szó. Itt az a nagy hiba adódott, hogy a Jetix mûsorszervezõi (vagy nem tom én h. kik) félreértékelik a tv-n most futó mûsorokat. Szerencsésnek mondhatom magam, mert amikor még én néztem ezt a szóban forgó csatornát még normális, színvonalas mûsorok mentek… De aztán jöttek az elsõ „baljós jelek”.
(Errõl a „mesérõl” is csak azért tudok, mert a Jetix 2 kereskedelmi csatornám között van, és ha meg akarom nézni, hogy mi megy a másikon akkor át kell mennem ezen a csatornán.) De egyszer amikor véletlenül az egyik rész ment a LazyTown-ból akkor döbbentség ült ki az arcomra, a rózsaszín hajú, erõltetett vigyorú, GÁZOS hangú kiscsaj láttán.
Biztos van egy szint, egy réteg, akinek ez kell, de nem tudom elhinni, hogy egy stabil 6-11 éves korosztályból álló nézõi tábort, az ilyen mûsorok által, le kéne cserélni egy 2-6 éves korosztályra. :S :S :-(


Am. Semmi értelme sincs az ilyen meséknek…

Aláírom, hogy a Naruto az egy kicsit el van rugaszkodva a valóságtól, de még mindig jobb mint ez.
Mi a mondanivalója ennek SEMMI!!!!! Az élet az nem abból áll, hogy reggel felkelünk az ágyból és csak ugrabugrálunk gázos MULATÓS zenét énekelve, olykor hamisan!
Ha egy gyerek ezen nõ fel akkor, még nehezebb lesz rádöbbenni, hogy az élet nem csak abból áll, hogy idétlenül vigyorgunk. Az emberek nem mindig jókedvû, jóindulatú lények. Ha a világról azt hiszi az alany, hogy teljesen olyan, mint ebben az izében akkor van rá esély, hogy amikor rádöbben a nyers valóságra akkor úgy fogja érezni, hogy a társadalom egy pöcegödör és az emberek a benne lévõ tartalom. Az is elõfordulhat, hogy szociopata lesz :D

Nah, mind1… Ez csak az én VÉLEMÉNYEM
Peti20 2008 aug. 04. - 15:18:31
(58/295)
Idióta mese szerintem.
manocka 2008 aug. 03. - 17:04:43
(57/295)
tini titánok? pindur pandurok????? na ne szorakozz...és ezeknek mi a mondanivaloja, mesélj már nekem. Amugy a véleményt egy fokkal szebben is ki lehet fejezni, mint ugy, h : hányok tõle. Ez a mese nevel, és nem arra, hogy mindent csak eröszakkal lehet megoldani, hanem h ne lopj, segits másoknak, egyél gyümit is a cukor mellé.Egyáltalán nem erõltetett, de a te korodbeliek mint mondtam már, menöznek és ez nem "király", csak amibe tulfütött a szánalmas verekedésektõl, és ami totál elragaszkodik a valoságtol. Ez nem. Ezen nöjjön fel a gyerek ne a pandurokon.
Enikee 2008 aug. 02. - 22:55:03
(56/295)
Én nem értelek téged minden mesét lefikázol amit utálsz én sem szeretem mindegyiket de legalább nem vagyok ilyen mint Te!