Téma: Led Zeppelin

Kommentátor 2025 ápr. 01. - 19:52:19
(2/2)
Én régebben nem szerettem amit a IV. album után csináltak, de nem értem mi bajom volt vele. Pont mostanában hallgattam meg a későbbi lemezeket, és azok is rendben vannak.
10/10
fafa46 2025 ápr. 01. - 00:01:53 10/10
(1/2)
Nemá, hogy 10 alatt legyen ;-)