Téma: Lee Jun Ki

10/10
Lili49 2012 febr. 19. - 19:17:48 10/10
(18462/112922)
Úgy képzeljétek el ezeket a napokat,hogy Judy királynõ csodálatos ,meleg gondoskodással
bonyolította a palota rendjét. Mindenre odafigyelve éltük a hercegnõk életét, persze a szomszéd ország mandulaszemû királyfiainak rajongása közepette.
Nem tudom kellõen megköszönni!

Jelentem Jungi, most már tényleg leszerelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pattika69 2012 febr. 19. - 19:15:43
(18461/112922)
Istenem, de jó, hogy épségben hazaértél!!!!
Mindenkiért külön-külön aggódtam, és percenként néztem, hogy mikor jelentkeztek be végre!!!!!
Annyira boldog voltam, amikor megláttam a neved!!!!!

Húúúúúúú!!! Most fújtam egy nagyot!!!!!!!!!
10/10
Lili49 2012 febr. 19. - 19:11:52 10/10
(18460/112922)
Sziasztok!!!!!!
Nagy hóesésben de szerencsésen megérkeztem.
Drága Pattika, KNG-s lányok, csajok.
Köszönet,hogy ilyen csodálatos õrzõk voltatok és melegen tartottátok a fészket!!!!!!!
Pattika, mindjárt írok pü-t Neked.

Elsõ ránézésre tényleg nagyon gyönyörû a keze, majd még megvizslatom:::)))
Pattika69 2012 febr. 19. - 18:56:49
(18459/112922)
De drága vagy Szakire!!!!!!!
Nagyon jól éreztétek, lélekben végig veletek voltam!!!!
A hétvégém egy káosz volt, de nem nagyon volt olyan perc, hogy ne gondoltam volna oda magam közétek!!!!
ani.net54 2012 febr. 19. - 18:53:42
(18458/112922)
Én is nagyon várom a tavaszt is és a júliust is:))))
Klassz a kép:) köszi Pattika
Pattika69 2012 febr. 19. - 18:46:33
(18457/112922)
Drága Ani!!!
Köszi ezt a reményteljes idõjárás jelentést!!!!
Már csak 10 nap és március!!!!
Gyorsan elillan a tavasz, és máris itt a július és............
10/10
szakire 2012 febr. 19. - 17:59:56 10/10
(18456/112922)
Sziasztok! Én már megtaláltam önmagam, csak újból elszólítanak más feladatok.:((( Azért be-be nézek, csak üdvözölni szerettelek volna benneteket.

Pattika! Egész idõ alatt velünk voltál, de remélhetõleg legközelebb testben is! Nem akarom tovább fájdítani kicsi szívedet, de éreztük minden pillanatban jelenlétedet. A legközelebbi - áprilisi - találkozónkon, már Téged is egy nagy öleléssel fogunk üdvözölni. És ez csak a kezdet!
Nagyon jó képeket látok itt alant, de most elrohanok dolgomra és csak késõbb tudom õket kitanulmányozni.
Pattika69 2012 febr. 19. - 16:19:59
(18455/112922)
Csajok, merre vagytok??????
Pattika69 2012 febr. 19. - 16:11:17
(18454/112922)
Jól van na, tudod ez nálam foglalkozási ártalom!!!!
Megértjük így is, úgy is, és ennyi idõ után, már nem kételkedünk egymás helyesírási ismereteiben!!!!
10/10
juud 2012 febr. 19. - 15:50:12 10/10
(18453/112922)
múltidõ 2 t-jét én is tudom, meg sok hibámat utólag látom ahogy elküldtem, de már nem javítom.
10/10
juud 2012 febr. 19. - 15:39:19 10/10
(18452/112922)
akartam hozni egy képet, de vietnámi oldalról mindenem megfagyott, újrainditotam, közben már dolgozom a felirat áttevésen, h este nézhessem tovább:-)
Pattika69 2012 febr. 19. - 15:32:27
(18451/112922)
No, most meg a link maradt le!!!!!!!!!
Mi van ma velem????????

http://www.allkpop.com/2010/09/so-ji-sub-holds-fan-signing-for-his-book-so-ji-subs-path#
Pattika69 2012 febr. 19. - 15:29:01
(18450/112922)
Van a képek között egy nagyon jól látható tenyér is!!!!!!!!

(szégyen rám nézve, de annyira izgalomba jöttem, hogy még a sóhajt is "ly"-nal írtam, azonban úgy tartja a mondás, hogy tévedni szabad, de kijavítani kötelezõ!!!!!)
10/10
juud 2012 febr. 19. - 15:16:58 10/10
(18449/112922)
már az I'm sorry-nál elvarázsolt a csodálatosan szép , hosszú, formás keze, ujjai.
:-)
Pattika69 2012 febr. 19. - 15:15:41
(18448/112922)
jav:Egy mély sóhaj........
Pattika69 2012 febr. 19. - 15:09:54
(18447/112922)
Egy mély sóhaly........
Pattika69 2012 febr. 19. - 15:07:18
(18446/112922)
Neki is gyönyörûséges kezei vannak!!!!!!!
Kéretik megfigyelni!!!!!!!
Lili, Te mint fõ-fõ kézszakértõnk, kérlek nyilatkozz!!!!!!!!!
Pattika69 2012 febr. 19. - 14:23:50
(18445/112922)
Annyira örülök, hogy neked is tetszik, és annak is, hogy együtt tudjuk nézni!!!!!

Hiába van ott az a rengeteg film letöltve a kész feliratokkal, mégis valami azt súgta, hogy ezt a bonyolultabb utat kell most választani!!!!!!!
10/10
juud 2012 febr. 19. - 11:41:57 10/10
(18444/112922)
Pattika drága!
éjjel eljutottam a 4. rész végére, és mostantól ha csuklasz az a téged dicsérõ szavaim okán lesz!
nagyon tetszik a film /What Happened in Bali/ a jelen korom imádottjával So Ji Sub-al
és a Frozen Flower testõrkapitányával: Jo In Sung (a Classicban is láttuk)
remek itt õ is,
a csajok is Hwang Jin Yi-t alakító Ha Ji Won,
Csomjong a Sillából: Park Ye Jin

http://www.mysoju.com/korean-drama/what-happened-in-bali/,
http://www.youtube.com/watch?v=F4_ULjsQKNk

szóval ajánlom melegen!!
10/10
juud 2012 febr. 19. - 11:23:34 10/10
(18443/112922)
Boldog Zsu napot!
ködös, felhõs ma az idõ
de reméljük a tegnapihoz hasonlóknak jön el az ideje!