Téma: Lee Jun Ki

10/10
juud 2012 febr. 23. - 19:06:38 10/10
(18822/112922)
természetes, most megy át a másik gépemre, és jön a próba

huuuuuuuuuuuuuuuuu
beellenõriztem--saját kreált szavam

jaj nekem
nagyon kemény film.
küldöm a forditást, helyén van, nem csuszik.

///Lili, régebben már regiztél azon az oldalon?(én nem jártam még itt), mert engem miután adtam egy mailt és jelszót, utána küldött ujabb oldal , h fizetni nem kell, de adatokat ellenörzendõ kérnek, na itt álltam le. ///

Milidának is küldöm, bár ti okos angolosok vagytok
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 18:44:23 10/10
(18821/112922)
Mivel a hivatalos oldalán is fent van a hír. így reménykedhetünk.
Bemásolom úgy alanatur:)



Helló IMX a sok munkát, miután küzdött ezzel a döntéssel a folytatást színész Lee Jun-ki. MBC dráma "ahrangsattojeon (elõreláthatólag) fantasy kaland dráma melodráma készült azzal a céllal, mûsorszórás júliusban és májusban A tervek szerint lövöldözni kezd kkebuteo. színész Lee Jun-ki globális visszatérése az elsõ Megkérdezem annyi figyelmet és támogatást. sokan várják. Köszönöm.
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 18:41:52 10/10
(18820/112922)
Tõlem nem kért semmit már leszedtem, viszont ha már belevágtál a fordításba, akkor én is nagyon szépen kérem::))
10/10
juud 2012 febr. 23. - 18:27:25 10/10
(18819/112922)
Huuuh de ügyes kutató vagy!

és a képkészítõ mesterségben is nagyon elõl jársz!

Milida-Lili filmet csak torrenttel tudtam leszedni, és fordítást meg Pattika módszerrel most végzem

/Milida, az az oldal mindenféle banki adatot kér, én meg nem szeretem kiadni/
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 18:24:47 10/10
(18818/112922)
Szaki a gépeden a híres-neves evezõpadodat gondoltad?::::))))
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 18:20:49 10/10
(18817/112922)
Ez nagyon jó hír!!!!!!!! Ma még nem néztem a sajtót ,majd akkor biztos én is olvasom.
A színésznõnek örülök, jó páros lesznek.
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 17:53:34 10/10
(18816/112922)
Igen, szerintem is tök jó partnere lesz!!! Sõõõõõõt, én még akár a valóságban is eltudnám mellette képzelni, mint a "Júliája"!!! :)
Pattika69 2012 febr. 23. - 17:51:39
(18815/112922)
Na ezt aztán jól megcifráztad!!!!

Én is hozok egy macit, hátha Szaki is benéz!!!!!!!!!

Most én is el!!!
Még este benézek!!!!!!

Addig is írjatok jó sokat!!!!!!!:)))))))))))
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 17:47:43 10/10
(18814/112922)
Köszi csajok, örülök, hogy tetszik!!! :)
Most így leírni nem tudom, mert fejbõl nem emlékszem minden mozzanatra. De majd összeszedem a dolgokat, ha érdekel. :)
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 17:44:31 10/10
(18813/112922)
Hi-hi-hiiiiiiiii, ez nagyon édes volt Milida, köszi!!! :) Elücsörögnék szívesen ott azon a széééééééép piros kanapén a Jungi maci mellett!!! :))))))))))))
Pattika69 2012 febr. 23. - 17:44:10
(18812/112922)
Ez óriási!!!!!!
Ksiorka, nagyon ügyes vagy!!!!!!!!
Szerintem tökéletes párt választottak neki!!!!!!!!!
De jóóóóóóóóóó!!!!
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 17:42:47 10/10
(18811/112922)
Na ez a film engem is nagyon érdekelne!!!
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 17:40:14 10/10
(18810/112922)
ÓÓóóóóóóóóóóóóó, azt a violinkulcsos mindenit!!! :)))))))))))) Azért is hozok Róla egy képet. Látom ma macis nap van, akkor õt is beállítjuk a sorba. :)))
Pattika69 2012 febr. 23. - 17:39:39
(18809/112922)
Szia Juud!!!!!!!!!
Nagyon lassan, sajnos kevés az idõm, pedig minden gondolatom ott van körülötte!!!!!!
A 10. résznél járok!!!!
Tegnap éjjel is csak egy kicsit tudtam nézni a Mindo után úgy bealudtam!!!!!
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 17:36:32 10/10
(18808/112922)
Csajooooooooooook, nagy-nagy hír!!!!!!!!!!!!!!!!!

Úgy tûnik, meg van a film amiben játszani fog JUNGI!!! :) "Alan" fúziós történelmi dráma és júliusban kerülne képernyõre. A partnere pedig a képen látható Shin Min-ah, aki már nem is ismeretlen számunkra. Én mondjuk még csak a Kitchen-ben láttam, de ott nagyon csíptem!!! Tudom-tudom, a Devilben is nagyon szeretitek!!! :)))
Pattika69 2012 febr. 23. - 17:34:39
(18807/112922)
Ksiorka!!!!
Ez állati jóóóóóóó!!!
Áruld el hogy csináltad!!!!
10/10
juud 2012 febr. 23. - 17:21:50 10/10
(18806/112922)
???
10/10
juud 2012 febr. 23. - 17:21:22 10/10
(18805/112922)
:-)

/haladsz a filmmel:/
Pattika69 2012 febr. 23. - 17:04:15
(18804/112922)
Hjaaaaaaaaaaaajjjjjj!!!

(többet most nem tudnék kinyögni!!!!!!!)
Pattika69 2012 febr. 23. - 16:56:06
(18803/112922)
Nem csoda!!!!!!!!

Na, de mégis melyiket????????,