Téma: Lee Jun Ki

10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 22:06:37 10/10
(18882/112922)
Elköszönök mára.
Álmodjatok szépeket!
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 22:00:31 10/10
(18881/112922)
:)))))))))))))) Hát nem. :)))
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 21:58:41 10/10
(18880/112922)
Nem publikus. :)
Igeeeeeeeeen, én is néztem már, hogy aranyos kis seprûi vannak a szeme körül. :)))
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 21:54:35 10/10
(18879/112922)
Nagyon köszönöm Juud, most jelzett a kis citromom, hogy levelet kaptam... life. :))))))))))
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 21:53:40 10/10
(18878/112922)
jaaa, Te nem a képre gondoltál::::::::)))))))))))
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 21:51:56 10/10
(18877/112922)
Mond, én ezt csak realitással szemlélem. Pl. Milyen nagy a pupillája annak ellenére,hogy a szemébe világítanak és, hogy puderes a szempillája. Különben mennyire más szempillájúak, mint mi. Rövid lefelé álló, kis seprû::)))
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 21:47:02 10/10
(18876/112922)
Siorka az az elsõ mondatod::::))))
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 21:46:32 10/10
(18875/112922)
Ezt képet vártam már, ez sem ment át. Biztos a csaj bosszúja, mert levágtam a fotóról. :)))))))))

Ide most ezzel kapcsolatban olyanokét tudnék írni... most bánom, hogy személyesen nem tudom elmondani. :))))))))))
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 21:42:12 10/10
(18874/112922)
Most Észak-Korea miatt készültség volt.
Sokat nem szaladgálhatott, azért készült a leszerelésre a lemezére.
Anno, mikor nálunk még volt laktanya, bemásztak az illetékesek, de ott ez nem hiszem,hogy lehetett::))
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 21:39:23 10/10 Előzmény Lili49
(18873/112922)
Na ezek szerint a Júliának a belsõ szépséggel is gondjai vannak. :)))))))))))
Drága húsom, remélem jóóóóó sokáig egészséges marad, de ezzel a felfokozott tempóval, amivel él, sajna nagyon is meg van rá az esélye, hogy ezek kiütközzenek rajta. Nagyon vigyázzon Magára, mert különben megharagszom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi Lili, nagyon jó volt olvasni!!! Olyan érdekes, hogy a körömbõl is ennyi mindent kitud olvasni, egy hozzá értõ szem!!! Gratula!!! :)
10/10
juud 2012 febr. 23. - 21:35:26 10/10 Előzmény Lili49
(18872/112922)
hu de jooo, még elemezzed!:-)
Pattika69 2012 febr. 23. - 21:35:21 Előzmény Lili49
(18871/112922)
Hmmmmmmm!!!!
Most jól megdöbbentem!!!!!!!!

(csak úgy zárójelben kérdezném, hogy a két év alatt nem volt kimenõ??????)
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 21:29:20 10/10
(18870/112922)
Jelenleg a felfokozott nyugtalanság és a szexuális kiéhezettség.(tessék jól melepõdni)!!!
A szív és érrendszeri betegségre való hajlam most is látszik:( Jelenleg viszont egészséges:)
Saját magával szemben nagyon kritikus.
Nagyon kíváncsi, a társaság központja, mindenkit elbûvöl.
Befolyásolható,hatalmas alkalmazkodó képességgel.
Pattika69 2012 febr. 23. - 21:15:29
(18869/112922)
Közbe azért idekukucskálok!!!!!!
Ez engem is érdekelne!!!!

A köröm paramétereibõl mire lehet következtetni??????
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 21:15:10 10/10
(18868/112922)
Természetes, nagyon várom, hisz tudooooooooood!!! :)))

Juud, priviben küldöm az e-mail címem nem soká, csak egy kicsit el kell illannom. :)
10/10
Milida 2012 febr. 23. - 21:10:42 10/10
(18867/112922)
Azt nézem, hogy ezek szerint Jun Ki új filmje az MBC-n lesz májustól. Akkor lehetséges, hogy Seung Gi filmjét váltja majd, amit most forgat, és március közepétõl adják. Ez tök jó lenne:)
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 21:09:07 10/10
(18866/112922)
Siorka mondhatom mit látok a körmérõl? Ilyen jó fotó nem volt még.
10/10
juud 2012 febr. 23. - 21:08:52 10/10
(18865/112922)
van nekem mail-címem hozzád?
szívesen küldöm!!!
te tudod az enyémet?
10/10
Lili49 2012 febr. 23. - 21:05:21 10/10
(18864/112922)
Ó mikre nem gondolsz::))
Majd a fotót kérjük. Nehogy belelendüljön, aztán majd egy négyzetcenti természetes bõrszín nem marad rajtad.

Milyen szép kis szabályos kört lehet rajzolni a körmére a körömágy pedig milyen kicsi vagy most szorítja a telefont és azért látszik így.
10/10
k.sior 2012 febr. 23. - 21:03:10 10/10
(18863/112922)
Ezt nem hiszem el, ma már az 1001. képem nem ment át. :))) Na talán egy régebbi.

Megismertem a kezét. Tetszik ez az ujj kanyarulat hasonlatod. :)))