Téma: Lee Jun Ki

Pattika69 2012 febr. 24. - 20:55:55
(18942/112922)
Kislányok, ezt az együtt nézést hogyan tervezitek????
Nézzük és közben írogatunk is????
Ne várjuk meg Milidát, Szakit, Judyt meg még aki jönni szeretne????
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 20:53:20 10/10
(18941/112922)
Ez most a torrentes?
Végig pörgettem, nálam jó. 500 fölött van.
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 20:50:10 10/10
(18940/112922)
Köszönöm!!!!!!!!!! Tuti alkotni fogok.
Beindul a naptárgyár::::)))
Pattika69 2012 febr. 24. - 20:49:46
(18939/112922)
Lejött a hiányzó rész is, össze is pakoltam, de mintha valami nem stimmelne!!!!

Belenéztem az elejébe jónak tûnt, de kb. a 25. perctõl mintha filmszakadás lenne!!!!

Nekem 466 Mb a film mérete, megnéznétek, hogy nálatok mennyi az annyi!!!!!!!
10/10
juud 2012 febr. 24. - 20:47:58 10/10
(18938/112922)
Lili ez a letöltlthetõ helye, már sok éve imádom-használom, csak mikor most zürös volt a nagygépem nélkülöztem, de visszaszereztem:-)
http://www.letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=656&k=9


PhotoPrint Calendar ver.3.00E beta

nekem ez van, ingyenes, nagyon nagyon egyszerû, és én eddig fõként saját készítésû felvételeket tettem rá, uramatyám mennyit fotóztam
na és mostmár máshonnan lévõkbõl is lopkodok
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 20:45:07 10/10
(18937/112922)
Akkor ne alkossunk nagyokat. Akár csak KNG-nek most, küldjünk egy szép képeslapot.
Én például a múltkori összemosott képedet is elküldeném:::))
Akkor az még ráadásul a Te munkád.
Tegnap az Iris -be elhangzott ez a mondat.
" Magyarország, Európa szíve"
Küldjünk Neki Európa szívébõl! Aztán csak jöjjön ide turistáskodni.Kaja, szállás nem gond:::)))
Pattika69 2012 febr. 24. - 20:44:21
(18936/112922)
Így még csodálatosabb a történet!!!!!!!!
Pattika69 2012 febr. 24. - 20:41:50
(18935/112922)
Vittem!!!!!!!!!!
Nagyon ügyes vagy Juud!!!!!!!!
Köszi!!!!!!
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 20:39:14 10/10
(18934/112922)
Jó lenne, de én egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy meg is kapja amit küldenénk Neki. De attól függetlenül, hogy én ilyen kis szkeptikus vagyok, megpróbálkozhatunk valamivel. :)
Pattika69 2012 febr. 24. - 20:37:27
(18933/112922)
Szia Lili!!!!

Lilo fantasztikus munkát végez, de ezt már régen tudjuk, hogy mekkora elhivatottság van ebben a leányban!!!!!
A nagymama rá is csodás örökséget hagyott!!!!

Ez egyébként tényleg egy ilyen nap!!!!!!!
Ma Miskolcról jöttem hazafelé, amikor felvettem az autóba egy régi ismerõst (nagyikám szembe szomszédját), aki autista fiát volt látogatni a kórházban!!!!
A fiú csak az anyát ismeri föl, és a húgát, de az én nagyapámra emlékszik, aki már több mint 10 éve halott!!!!!

"a szeretet soha el nem múlik"
10/10
juud 2012 febr. 24. - 20:33:48 10/10
(18932/112922)
huuuu
ez egy nagyon szép kép! Junki a széééép , perszehogy!

Pattika , jelezz akkor h te is megnézed-e ma a filmet velünk?? vagy nem jó ???
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 20:28:55 10/10
(18931/112922)
A szomszédban, már elkezdtek a szüli napjára készülõdni.
Írják legyen otthon ragasztópisztoly, szalagok stb.
Mi kitalálunk valamit?
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 20:23:32 10/10
(18930/112922)
Nem tudom, talán igen. Viszont Judy vagy elmerült a filmekben, vagy ki sem látszik a melóból. Remélem baj az nincs.
Judy legalább jelentkezz be!
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 20:22:51 10/10
(18929/112922)
Jaaaaaaaaa, ki tudja mire lesz még képes!!! :)))
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 20:19:39 10/10
(18928/112922)
:)))))))))) Ez óriási, micsoda kép!!! :)

Milida ma van a farsangi bulin???
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 20:19:24 10/10
(18927/112922)
Így folytatja, akkor még lehet enged vagy 2 cm-t betekinteni::))
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 20:17:26 10/10
(18926/112922)
Ok! Akkor még Pattika is megmondja.

Szomszédból hozom.
Az igazi Kutya és farkas ideje:)
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 20:17:26 10/10
(18925/112922)
:))))))))) Nekem is meg van. :) Annyira dögös, tudom inkább nõkre szokás ezt mondani, de akkor is az!!! :)))))))))
Látjátok, micsoda mellkas mutogatásba kezdett a fiú??????????
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 20:14:24 10/10
(18924/112922)
Nagy-nagy gratuláció ismét Lilonak!!! Fantasztikus csajszi!!! :)

Felõlem is nézhetjük ma a filmet. Ahogy belenéztem, hogy minden smakkol e vele, hát mit ne mondjak, nem lesz könnyû menet, de én valahogy mindig is szerettem a nehéz témákat, úgy hogy már ezt is nagyon várom.
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 20:10:26 10/10
(18923/112922)
Szia Drága Szaki!

De jó, hogy benéztél, úgy hiányzol!!!