Téma: Lee Jun Ki

10/10
Lili49 2012 febr. 25. - 09:38:22 10/10
(18982/112922)
Nagyon jóóó Pattika!
Ezt is begyûjtjük!!!!!!

Tagnap nálam nem mûködött a Hancinema ,de itt van a cikk és kritika a filmrõl.

http://www.hancinema.net/hancinema-s-film-review-the-crucible-innocent-victims-embedded-criminals-and-korean-society--38956.html
Pattika69 2012 febr. 25. - 08:49:02 Előzmény Pattika69
(18981/112922)
Bingóóóóóóóó!!!!!!
Lejött mind a két rész!!!
Össze is raktam, csak egy kicsit nálam is csúszik a felirat!!!!!

Miközben keresgéltem véletlenül rátaláltam egy filmre, ami felkeltette az érdeklõdésemet!!!
A 2011-ben készült film megtörtént esetet dolgoz fel, gyerekek, eltûnés, erõszak, és valami nagy, nagy csavar!!!!!

Ideteszem az ismertetõjét és a linkeket!!! (van magyar felirata is)

1991-ben 5 kisfiú (8-13 év közöttiek) rejtélyes körülmények között eltûnt Daeguban. Ez a sajnálatos megtörtént eset szolgál alapjául a filmnek. Egy napon, egyszerre tûntek el, minden nyom nélkül. 30,000 ember kereste õket mindenfelé, még az erdõben is. Azonban nem jártak sikerrel, s mint ahogy az lenni szokott, az idõ múlásával az ügy eltûnt a köztudatból, és a kutatást már csak az elkeseredett szülõk illetve a daegu-i tv munkatársai folytatták. Bár ez utóbbiak részérõl nem volt komoly keresés, csupán szolidaritást vállaltak a szülõk fájdalmában. Egy csalás miatt áthelyezett tv producer kerül Daegu-ba, aki “rátalálva” az ügyre, ebben az esetben szimatolja az esélyt a “visszatérésre”. Egy neves egyetemi professzorral el is kezdenek kutakodni, és megdöbbentõ dolgokra bukkannak. Feltételezésük szerint nem is biztos, hogy idegen ember áll az eltûnések hátterében. Sõt, mi több, az “ellenség” közelebb van, mint gondolnánk. Igen ám, de a film még csak itt kezdõdik! Olyan fordulattal kell szembesülnünk, ami végülis várható volt, de mégis döbbenetes!

Eleve szívszorító, hogy valóban megtörtént esetet dolgoz fel.. Az elején, ahogy szembesülünk a vidám ugrándozó kisfiúval, aztán, ahogy a többiekkel elindulnak és soha nem térnek vissza… Nem akarom lelõni a poént, de tényleg szívszaggató. Mármint ez az érzésed a legvégén. De az érdeklõdést folyamatosan fenntartja, nem laposodik el sehol. A fõszereplõ karakter is változik, fejlõdik, hál’ Istennek. :D
Nagyon jól kivitelezték, ezt a meglehetõsen borzasztó történetet. Mindenképp megtekintésre ajánlom, MUST SEE!!!
Van magyar felirata is!!!

film:
http://www.dramadownload.net/korean-movies/children.html

felirat:
http://doramafan.wordpress.com/forditasaink/
10/10
Lili49 2012 febr. 25. - 08:43:30 10/10 Előzmény Pattika69
(18980/112922)
Sziasztok!
Igen láttam és kísérõnek még a sorozatomból is megnéztem egy részt.
Lehet várok a többiekre, mert eléggé kiürített ez a film. A reggeli ténykedéseimkor általában jó mondatok szoktak bevillani,de most ez valahogy elmaradt.
Pattika69 2012 febr. 25. - 07:13:58
(18979/112922)
találta=találtam
Pattika69 2012 febr. 25. - 07:11:45
(18978/112922)
Sziasztok, szép hétvégét mindenkinek!!!!!!!
Lányok, megnéztétek éjjel a filmet????

Sajnos a Milada helye engem már nem enged letölteni!!!!

De Judykám mondom neked is, hogy fenn van itt is és csak két részletbõl áll!!!!!
Véletlenül találta rá, mert más itt a címe, de ugyanaz a film!!!!!!!!!!

http://doramax264.com/school/the-crucible-2011-k-movie/
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 22:03:16 10/10
(18977/112922)
http://www.youtube.com/watch?v=FMHIPVc_EGw&feature=related

Ezt most végig néztem.
Majd nem színházban éreztem magam. Van produkció is nem csak hajlongás. Jó volt boldognak látni::)
A flamenco táncosok viszont spanyolok,de a koreaiak sokkal szebbek::))

Álmodjatok szépeket!
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 21:55:36 10/10
(18976/112922)
Én is mentem.

Jó éjszakát, szép álmokat!!!
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 21:53:46 10/10
(18975/112922)
Szemüvegkeretileg való ízlésükön lenne mit fejlõdni. :))) Ritkán látni rajtuk igazán elõnyös keretet.
Pattika69 2012 febr. 24. - 21:49:35
(18974/112922)
Nézzed Lili nyugodtan, nekem mára már elfogyott a türelmem, majd holnap reggel visszatérek rá, hátha addig kipiheni magát a netem is!!!!!!!!

Drága Ördögünk nagy elõkelõ király!!!!!!!
De jó lesz végre Õt is újra látni!!!!!

Elköszönök!!!
Mindenkinek jó filmezést, majd szép álmokat!!!!!
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 21:48:01 10/10
(18973/112922)
Oké, ha jól láttam Juud már elvonult filmezni, így gondolom Õ is megnézi.
Akkor "ma van a holnap tegnapja", nézzük. :)))
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 21:46:45 10/10
(18972/112922)
10/10
juud 2012 febr. 24. - 21:46:27 10/10
(18971/112922)
Judy elküldöm neked is a feliratot

sajnálom h megszenvedtek a nézhetésért:-(

én is megnézem ma éjjel
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 21:38:51 10/10
(18970/112922)
Most már én megnézem.

Közben Drága Ördögünket is megnéztem. Már Judy is ösztönöz rá::::))
Nekem tetszik, amit az új filmjérõl írnak, szorítunk Neki.
A Vouge-ban megjelent egy fotósorozata.
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 21:35:25 10/10
(18969/112922)
A Maratonnal kapcsolatos gondolataidra nagyon kíváncsi lennék, úgy hogy kérlek amikor úgy érzed írnod kell a filmrõl, ne fogd vissza Magad!!! :)
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 21:33:42 10/10
(18968/112922)
Nekem tényleg mindegy, hogy ma vagy holnap, vagy maholnap nézzük. :))) Lili, Juud, mi legyen???
10/10
k.sior 2012 febr. 24. - 21:30:36 10/10
(18967/112922)
Szia Judy!!!

De jó, hogy jöttél!!! Ne kérj bocsánatot, végre már, hogy írtál!!! :)
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 21:29:07 10/10
(18966/112922)
Szia Judy!!!!!
Megnyugodtam:::)))
Mi lehet a gond, Neked sem jön le teljesen???
Pattika69 2012 febr. 24. - 21:27:33
(18965/112922)
Ksiorka, annyira aranyos vagy, de tényleg nyugodtan kezdjetek bele!!!!

Nálam az lehet a gond, hogy valami iszonyatos módon van lelassulva a net, és többször is újraindítottam a letöltést!!!
De nemcsak nálunk, a suliban is ilyen!!!
Nem értem, hogy mi van!!!!
10/10
Lili49 2012 febr. 24. - 21:25:48 10/10
(18964/112922)
A feketét én töltöm fillérekért, de az nekem rengeteg kell. Azt hiszem ezt színessel is meg lehet csinálni.
10/10
juud 2012 febr. 24. - 21:22:16 10/10
(18963/112922)
na azért e se akármi!

nekem meg majd ezt kell megtanulnom, de most annyi minden elvisz engem, igazi szenvedély lett ez a filmõrületem.

de nem bánom!!!!!

/a patronok 14 ezerbe kerültek volna ha újat veszek, utángyártott se sokkal kevesebb 11 ezer, de most elvittem töltetni az eredetiket ez 3 ezer volt és garantált a minõsége, nem érdekel h tönkremegy a nyomtató, az másfél éve akciósan 7ezer volt/

de ezek így örömet okoznak, hát használom amíg tudom,megfelelõen mûködik aztán ha baj lesz akkor azt majd akkor kell orvosolni..

na megyek a folyóhoz hidat lelni:-)

azaz a másik géphez a szobámba, ma hamar kezdek filmet nézni.

legyetek Jól!