Téma: Lee Jun Ki

10/10
szakire 2012 márc. 15. - 20:38:18 10/10
(21082/112922)
Igen, megnéztem párat. Gombamód nõnek az új sztárok, mi meg még 20 év múlva is rajongunk. Fiatalság elixír.
10/10
k.sior 2012 márc. 15. - 20:37:06 10/10
(21081/112922)
Én csak figyelek. :)

Annyi új képem van. Észrevettétek, hogy azért ezeken az új fotókon egy kicsit látszik a varrat a fején???
Lilo25 2012 márc. 15. - 20:34:28
(21080/112922)
:-))
Ott még érdemes böngészgetni a többi vidi között is:-)
10/10
k.sior 2012 márc. 15. - 20:31:53 10/10
(21079/112922)
Szatyor, szatyor. :)))

Egyesek úgy elkapták a kezét... ilyenkor mi van, vajon többet az életben nem mosnak kezet??? :)))
10/10
k.sior 2012 márc. 15. - 20:28:16 10/10
(21078/112922)
De jó, nagyon örülök, hogy Te is kaptál kis csomagot!!! :)
Bizony hiányoztál ám és úgy sajnáltam, hogy lebetegedtél!!! :(
Na, de majd legközelebb találkozunk!!! :)
10/10
k.sior 2012 márc. 15. - 20:25:22 10/10
(21077/112922)
Drága Ani, szerintem itt Mindenki benne van a közös taliban!!! :)
10/10
szakire 2012 márc. 15. - 20:11:51 10/10
(21076/112922)
Az már biztos, hogy mindenki nagyon jól szórakozott!!:)))
10/10
szakire 2012 márc. 15. - 20:05:22 10/10
(21075/112922)
Itt szoktuk azt mondani, hogy az agyam eldobom.

A Full Haust nem sikerült a múltok áthúzni a vinyómra, valamiért elfelejtõdött. Talán a bõség zavara miatt. No de majd legközelebb. Csak mostanában annyi szó esik errõl a filmrõl.

Gondoltam én azt, hogy mire ide érek, már mindenki mással lesz elfoglalva.
Lilo25 2012 márc. 15. - 20:04:23
(21074/112922)
http://www.youtube.com/watch?v=eKiMETDIHDU&feature=related

Jun Ki valahogy így kezdhette:-))))))))))))))
10/10
szakire 2012 márc. 15. - 19:57:57 10/10
(21073/112922)
Drága Ani! Az igaz, hogy egész nap szinte eltûntem, tényleg nem így terveztem. Filmjeimet rendeztem, közben végig tanultam....
Mire jövök vissza? Itt az összes kedvencem: számomra a legszebb mosoly, szép rózsa és a magyar kedvenc énekesnõm... Nem találok szavakat.
Az áprilisi tali nagyon, nagyon jó lesz!!!!:)))))))))
Lilo25 2012 márc. 15. - 19:38:44
(21072/112922)
Íme az utánpótlás:-)))))

http://www.youtube.com/watch?v=KNHLywCfnHI
10/10
Lili49 2012 márc. 15. - 18:51:10 10/10
(21071/112922)
Juud átérzem, amit most átélsz.
Sajnos velünk is elõfordult már, legutóbb vagy 2 hónapja.
10/10
Lili49 2012 márc. 15. - 18:48:44 10/10
(21070/112922)
Én nem mindent tudtam átvenni akkor, mert nem volt helyem, meg eszem. A régi filmjeimbõl már akkor is pakolhattam volna át a gépre.
10/10
Lili49 2012 márc. 15. - 18:38:24 10/10
(21069/112922)
Helló lányok már Japánba vagyok.
Siorka, Te mit megjegyzel. Köszi!!!
10/10
offtopic
juud 2012 márc. 15. - 18:29:29 10/10
(21068/112922)
na akkor rejtetten írok


Lili-züzü az agyam, nem értem most... nekem meg van a full house teljesen-tõletek kaptam Judynál!! hajlok ide, oda!:-)
---
ksiorka-annyira jól néz ki Junki a jáapán útjára készülõs képeken, vidiken! huuuuh, megértelek!!!!!!!!!!!!

Milida-jó dolgotok van , családlátogatás mindig annyi jóérzést csal elõ! én csak felidézem, de mi is emgyünk apóst látogatni majd 24.-én és az már vagy 3 éve nem volt esemény, csak telcsis kapcsolat, igy ezer érzés tör fel a lányokból is....
jó dolog!
......
van rossz is: ma kimentem a "nyaralónba", (csak nekem az,egy szõlõben van az Alföldön), azaz egy pár éve felgyújtott ház,renoválás után most újra feltörik, kirámolják, újra szétvágják a kaput,kerítést, pincezárat, ház biztonságiját, mindent... na idén most mentem ki elõször.. és persze szomszédnál is hasonló minden, így rendõröket is hívtuk, helyszineltek, én kesergek, félek,éjjel járnak a rablók.. és ....mégis... szeretek kint lenni!ragyogott a nap, minden melligérõ gaz, kiszáradt gyümölcsfák, a hátam most sajog,mert nekiestem a kertnek.. de ... "a fájása édes"... szombaton megint megyek /hülye vagyok!!!!/
.....

mit akartam még? kádbamászni!

Lili! jó a Full House, édes, imádom, kikapcsol, szeretek rájuk gondolni, nem féltem, enm aggódok, lesz ami lesz!...jó lesz!!!:-)

ja eszembe jutott, a voanaton béztem a fb-s hireket, és a Holdas sorozat mintha végeéhez ért volna, és képeke özöne.. nem jó látni elõre!!!

na kész, nincs több csacsogásom...megittam most 1 doboz Szalon sört-mert az meg az én kamaszkorom nosztalgiája apukámmal.
10/10
juud 2012 márc. 15. - 18:12:14 10/10
(21067/112922)
Hali Lilo!

még olvasomódban vagyok, de itt visítottam egyet!
/oké, bevallom nem láttam minden videot eddig ami fl lett téve, DE
ezzzzzzzzzz, hát eszem eldobom, mindent eldobok! Junki õrjítõen dögös, sok jó nézése van de a 2,26. irtam fel:-)/

Lilo!
A JóIsten éltessen sokáig csupa , rengeteg örömben, harmóniában, vágyteljesülések özönében!!!!
Lilo25 2012 márc. 15. - 17:35:09
(21066/112922)
A köszöntésért mindenkinek ezt a szívet ajánlom fel:-))))))))
10/10
fürjrigó 2012 márc. 15. - 16:27:16 10/10 Előzmény Lili49
(21065/112922)
Ez a fejfedõ nagyon érdekes. Jó király lesz!

Szép ünnepet kívánok Nektek!

Boldog születésnapot, aki ma ünnepli!

Ennyi offolásért talán még megbocsátana a Drága!
kalaris50 2012 márc. 15. - 15:31:23
(21064/112922)
Jaj köszi ezt a klipet, már nagyon régóta szerettem volna lementeni, mert már régen láttam, de eltûnt a gépemrõl.Yunki irtó szexis ebben a klipben, kedvencem a fekete párduc is és ez a kettõ együtt valami fantasztikus
Pattika69 2012 márc. 15. - 15:18:43
(21063/112922)
Sziasztok!!! Csak egy pillanatra!!!

Kedves Lilo nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!!!!! Légy mindig egészséges és boldog!!!!
Álmaid, pedig úgy váljanak valóra, ahogyan azt Te a leginkább szeretnéd!!!!

Ksiorka, csuda jól néz ki Jungi Japánba készülõdve!!! Most már remélhetõleg várható a kép és videóáradat!!! Annyira jó a haja, nagyon tetszik!!!! Jó gyorsan megnõtt!!!

Lili, bevallom töredelmesen, hogy én már egyszer elkezdtem a Full H., de az elsõ rész után valamiért abbahagytam, sajnos nincs is letöltve csak három rész, az is a rossz gépemen van!!! Várom a véleményeteket!!!! Ani-nak és Juudnak nagyon tetszett, Maryuról már nem is beszélek!!!!

Milida, a legjobb idõt kaptátok a rokonlátogatásra!!! De jó lenne nekünk is kimozdulni, de sajnos, most mi ágyhoz vagyunk kötve!!!!

Szaki, Juud, köszi nektek is az aggódást, érzem, hogy gondoltok rám!!!
Jó lenne már egy kicsit fellélegezni!!!!

Ha jobban leszünk jövök, de addig is
Millió puszi!!!
Legyetek jók!!!