Téma: Lee Jun Ki

10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:39:47 10/10
(21282/112922)
Hozok egy régebbit, de nekem újat:)
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:39:27 10/10
(21281/112922)
Ezt a frizkót viszont nagyon szeretem!!! Iszonyat jól áll Neki!!! :)))
Lili az ott csak nem a Te karod és igazgatod a ballonkabátját??? :)))

Pontosan, nagyon vigyáznak. Nem hiába hívták fel a rajongók figyelmét, hogy nem lehet felvételt készíteni!!! Mint ahogy mondtad, a leszerelõs találkozóról is nagyon keveset láthattunk, sajnos. Én mindenesetre szomorú vagyok emiatt az új módi miatt. :(((((((((((
10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:31:46 10/10
(21280/112922)
folyt.
10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:30:59 10/10
(21279/112922)
Egyenlõre csak Szaki által feltett 2 fotó kering. Tényleg nagyon vigyáznak ne szivárogjon ki semmi, csak a hivatalos.

Remélem nem Julia igazgat!!!
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:29:04 10/10
(21278/112922)
Ez jó, lehet. Judy, valld be az igazat!!! :))))))))))

És mesélj, mizu JJH-val???
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:27:26 10/10 Előzmény Lili49
(21277/112922)
:)))))))))))))) Igaz, igaz!!! :)
10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:27:23 10/10 Előzmény k.sior
(21276/112922)
Most volt idõm szétnézni JJH-nál. Megjelent egy rajongó Judy nick néven.
Judy te igazoltál át????????????????????,
10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:24:36 10/10
(21275/112922)
Tetoválásnak alkalmas:::)))
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:23:17 10/10
(21274/112922)
Egy olyan nyaklánc landolhatna az én nyakamban is. Nagy dünnyögve elhordanám. :)))
Nagyon tetszik a logó, igazán szép munka!!! :)
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:20:56 10/10
(21273/112922)
Szomorú vagyok. :(((
Szerintem volt már ennél sokkal jobb a sérója. Nekem a fazonja tök mindegy, hogy milyen, csak fekete legyen!!! :)))
10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:19:49 10/10
(21272/112922)
A másik variáció.
10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:18:45 10/10
(21271/112922)
Egy lány ott van. A többiek megkérték az ott kapható ajándékokból vásárolja meg nekik a láncot.
Irigykednek, mert ezek egyenlõre csak Japánban kaphatók.
10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:15:56 10/10
(21270/112922)
Ez is megmarad nekem:(
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:15:53 10/10
(21269/112922)
Ja igen, kész röhej, de ezt az egyetlen kis árva képet találtam a két oldalamon. Hát mit csinálnak ezek a lánykák??? Lehet, hogy ott vannak a bulikon??? :)))
10/10
Lili49 2012 márc. 17. - 19:13:48 10/10
(21268/112922)
Egy kis gonoszkodás a szomszédoktól.
Nekik tetszik a haja.
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:10:50 10/10
(21267/112922)
Ezt azért közben meghallgattam és néztem. Köszi Ani!!! :)
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:08:46 10/10
(21266/112922)
Egy szép mosolyt küldök Nektek!!! :)
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:07:35 10/10
(21265/112922)
Elkezdtem és tetszik!!! :)
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:04:48 10/10
(21264/112922)
17000??? Úristen, nem semmi!!! Síííííííííííííírok, hogy mi meg nem láthatjuk, hallhatjuk. :(((((((((((((( JUNGI mi is AKARUNK TÉGED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))

Nem tudom mi az a fején, de cuki!!! :)
10/10
k.sior 2012 márc. 17. - 19:02:11 10/10
(21263/112922)
Elolvastam mindent. Mennyi videó??? Majd megnézegetem, most csak belekapkodtam. Véletlenül k-rock nincs??? :))))))))))

Az új JUNGI képeket köszi Szaki!!! :) Ez a szín nekem annyira nem jön be, remélem csak színezõ és visszatér az eredetihez. Mondjuk színpadra jó. Viszont az a páncél, remélem nem volt rajta végig a bulin, mert akkor megint ledobott vagy 5 kilót magáról. Nagyon jó a szerkó, de ebbe végig nyomni egy koncertet... az kegyetlen!!!