Téma: Lee Jun Ki

Pattika69 2012 márc. 19. - 19:46:26
(21462/112922)
Aranyos ez a fiú!!!
Annyira jó volt a SKKS-ben is!!!
Látszólag csak a külsõségek, a divat és a szórakozás érdekelte, azonban az esze vágott mint a borotva!!!
10/10
Milida 2012 márc. 19. - 19:38:34 10/10
(21461/112922)
Szia Lili!

Strongest Chil Woot én is letöltöttem.
Aki nem bírja a vért az ne nézze az biztos. Másfél rész után már három császármetszésen "vagyok túl", természetes szülés még nem volt, de gondolom majd az is lesz. A babák viszont nagyon édik:) Csábmester is, és Kim Soo Ro tesó is:) Munno csúnyán néz...:)))))))))))), idáig még nem kavart, de nem lepne meg, ha megtörténne.:)
10/10
Lili49 2012 márc. 19. - 19:29:04 10/10
(21460/112922)
Lányok a masszázsfotel mellette még üres::)))
10/10
Lili49 2012 márc. 19. - 19:22:12 10/10
(21459/112922)
Csak így is maradjon,hogy legyen mit nézni!

Én elkezdtem a Dr Champ-et. Jó lesz.
A Strongest Chil W.elsõ része rögtön rabul ejtett. Nagyon jók gyerekszereplõk a zene nagyon híres európai, de nem írom le, legyen meglepi.
Chunos szoknyapecér rabszolgavadászunk is játszik benne.
A nõgyógyost annak ajánlották aki bírja a vért, de látom már ömlik az elején.

Jungiról is szivárognak a hírek.
Lányok nyomozzuk ki Jungi postai címét, lassan fel kell adni Neki egy lapot.
10/10
Milida 2012 márc. 19. - 18:44:41 10/10
(21458/112922)
Hihi:) Nem tanulok, de majdnem úgy írják, mint Seung Giét csak a közepe más:) ( És Seung Gi nevét már nemcsak koreaiul, hanem japánul és kínaiul is el tudom olvasni és le tudom írni, annyit láttam és gyakoroltam:) )
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:43:51
(21457/112922)
Pont így vagyok én is!!!!
Mint egy falánk kiskacsa!!!!
Mindent akarok és egyszerre!!!!!
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:40:46
(21456/112922)
Japánuuuuuuuuul??????????

Milidaaaaaaaaa!!!! Te nagyon ügyes vagy!!!!
Nem is mondtad, hogy japánul is tanulsz!!!!

(Jungi a japán újságok címlapján!!!:))))))
10/10
Milida 2012 márc. 19. - 18:40:37 10/10
(21455/112922)
nagyon szép ez a kínai arany sárkányhal:))))))))))
10/10
Milida 2012 márc. 19. - 18:39:33 10/10
(21454/112922)
Én is filmtúltengésben "szenvedek":) Azt se tudom melyiket nézzem mert mindet akarom:) Most elkezdtem a dokisat, közben szerdától kezdõdik Seung Gi filmje meg még két másik, egy csomó itt van a gépemen is. No de ez még mindig jobb, mintha nem lenne mit nézni:) Hogy izgultunk januárban, hogy honnan lesz filmünk, de hála istennek van:)
A Love to kill nekem is várólistás, majd egyszer sorra kerül.
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:38:27
(21453/112922)
Óóóóó, jaj nekem!!!
A piros szívecskés kétszer ment el!!!!

Na akkor egy belsõ kép, de az aranyhalacska, csak az ellenség megtévesztésére szolgál!!!!

Nézzétek csak ott a háttérben ki lép be!!!!!!
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:35:20
(21452/112922)
ÁÁÁÁááááááááááááá!!!! Rögtön elájulok!!!!!!!
Köszi!!! Ez nagyon jókor jött!!!!

A kérdésedre: alig néztem mostanában valamit!!!
Belekezdtem az A Love to Killbe, de még csak a 3. résznél járok!!!!
Viszont a BL-t nekem is sikerült leszedni és már hiányzik SJS is úgyhogy jó lenne majd a Road No.1-t!!!!
Az a baj, hogy egyre kevesebb az idõm, pedig most lenne mibõl válogatni!!!!
Említetted a KNG-en, hogy a Princess Man számodra a No1 ezért most az csorog lefelé, de hogy mikor kerül rá a sor?????
10/10
Milida 2012 márc. 19. - 18:32:03 10/10
(21451/112922)
Gyönyörûek ezek a virágcsodák:) És a feliraton el tudom olvasni Joon Gi nevét japánul:)
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:29:49
(21450/112922)
.
10/10
Milida 2012 márc. 19. - 18:29:33 10/10
(21449/112922)
Lemaradt a neked szánt kép:
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:29:27
(21448/112922)
.
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:28:54
(21447/112922)
.
10/10
Milida 2012 márc. 19. - 18:27:50 10/10
(21446/112922)
Szia Pattika!
Végre összefutunk:) Te mit nézel mostanában?
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:26:55
(21445/112922)
.
Pattika69 2012 márc. 19. - 18:25:27
(21444/112922)
Addig is amíg ideértek virágtengert zúdítok a lábaitok elé!!!!

(a japánok nem fukarkodtak a virággal!!!!!
Vigyázat virágözön következik!!!!!!!!!!!)
10/10
Milida 2012 márc. 19. - 17:02:49 10/10
(21443/112922)
Az elsõ részt megnéztem. Vér van bõven. Munno egy egészen furcsa (és eddig nagyon genyo)szerepben, és feltûnt a színen Kim Soo Ro féltesója, aki remélem ebben a sorozatban végre boldog lesz a végén.