Téma: Lee Jun Ki

10/10
k.sior 2012 márc. 27. - 13:37:02 10/10
(22582/112922)
A második vidi gyönyörû!!!
Õk ilyen jó barátok voltak???
10/10
k.sior 2012 márc. 27. - 13:26:30 10/10
(22581/112922)
JUNGI kép nélkül nem élet az élet. :))))))))))
10/10
k.sior 2012 márc. 27. - 13:24:06 10/10
(22580/112922)
Pattika, nagyon-nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!! De jóóóóóóóó nekünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mennyit melózhatsz vele, sok-sok köszönet érte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem a 6 perc soknak tûnik, én már írtam is, de Rád bízom, mert Te hallod, hogy milyen ha megvan vágva.
10/10
offtopic
juud 2012 márc. 27. - 13:21:19 10/10
(22579/112922)
siorka-ez nagyon tetszett!!! az idézet, köszi!

Pattika, látom nagy haladás történt
még olvasok sokfelé
még zaklatott a lelkem
és hát megint nem idávágó a hangulat, el is teszem offba
de

a 16.résznél /befejeztem ugye most a Love to Kill-t/ végig bujkált, az agyam zugából kikukucskált inkább a Lány és a csavargó.

tudtam, mondtam magamnak, h ez nem olyan szitu, ez más, és mégis, volt egy érzés

aztán most megkerestem, meghallgattam, és letisztultan azért jött ez elõ
mert
ugyan az az egyszerû szavak, ténykedések, létezési forma
nem biiirom kifejezni, de érzem
http://www.youtube.com/watch?v=lPMkXCOaark

"egyél, igyál, keményen dolgozz, és ölelj át."
puritán

és a vágyakozás

és közben-mert mindig annyi minden beúszik!!!
megakadtam nála :Park yong Ha énekel
http://www.youtube.com/watch?v=iyWxNtN0NM4&feature=share
/hm és tovább asszociálás; WS is emlékképeket küldött a filmnézése közben a lelkemben, jajjjjj , és a képek, újra meg újra az operatõri munka dicséretet érdemel, mint annyiszor már!!!/
10/10
k.sior 2012 márc. 27. - 13:20:18 10/10
(22578/112922)
Ó, hagyjuk máááááááár!!!
10/10
Lili49 2012 márc. 27. - 12:49:17 10/10
(22577/112922)
Jó az idézet, azért a másik variációt sem olyan könnyû betartani,de legalább törekedjünk rá.

Ahogy a Sillások jönnek kb. olyan jó lenne így dolgozni:::)))))
Csak szemizomgörcstõl félek, ami merev bámulástól kialakulna:::)))
Pattika69 2012 márc. 27. - 12:45:18
(22576/112922)
Most már az effektek is mennek (felkeverés, lekeverés, zajszûrés, visszhang...stb)de, ez most nagyon visszafogott és szép lesz!!!
Hihihi!!!!
Köszi a képet!!!
Már olyan rég láttam!!! Hiányzik!!!!
10/10
Lili49 2012 márc. 27. - 12:43:34 10/10
(22575/112922)
De jó, hogy ilyen kitartó vagy!!!!!!!
Tudom órákat kell rászánni, még az ember kibogoz valamit.
Most ezen a gépemen nincs lementve, melyik változat is volt.
Nézd meg, ha Király és a B. 2 percénél rakod össze. Nekem stimmelt és akkor 4 és fél perc.
10/10
Milida 2012 márc. 27. - 12:33:44 10/10
(22574/112922)
Köszi! Már úgyis régen jártam arra.
10/10
Milida 2012 márc. 27. - 12:33:12 10/10
(22573/112922)
Nagy vagy Pattika!:)) Akkor már "csak" a végsõ összerakás van hátra:))))))) Biztosan szuper lesz:) Még van kb. három hét a szülinapjáig, úgyhogy nem kell rohanni. Ha kell valamiben segítség szólj!
kymara 2012 márc. 27. - 12:24:14
(22572/112922)
Titokzatos Násztya-n olvastam a Silla topikban.
Pattika69 2012 márc. 27. - 12:06:35
(22571/112922)
Sziasztok!!! Drágák!!!!

Jó hírem van!!! Megvan a zene!!!!!

Igaz, hogy beletelt két napomba, amíg alaposan kitanulmányoztam a programot, de mivel az, hogy "feladni" nincs kódolva bennem, sikerült végre összevágni (egyenlõre a két kiválasztott dalt)!!!!!!!!

Már össze volt rakva a zene, amikor jött az újabb akadály, mentés mp3-ba, na ehhez még egy kütyüt le kellett szednem és most már itt csücsül a gépemen!!!

Sikerült nagyobb törés nélkül az összeillesztés (szerintem a legjobb helyen), úgy tûnik jó az átmenet!!!
Most az van, hogy a Tavaszi szél kb. 2 perce után jön a Király és a bohóc, amit egyenlõre meghagytam teljes hosszában, de így a szám hossza kb. 6 perc!!!!

Várom a javaslatokat!!!
Vágjam meg a Király... (de nincs szívem, mert végig annyira gyönyörû)

Szóljatok!!!!!!!
10/10
Milida 2012 márc. 27. - 12:03:42 10/10
(22570/112922)
Ámen! Még nem olvastam. Ki terjeszti? Hol?
kymara 2012 márc. 27. - 11:53:58
(22569/112922)
Sziasztok!
Már megint terjed a pletyka a neten, hogy a Silla szereplõk és KNG ellátogatnak hozzánk a nyár végén.
10/10
Milida 2012 márc. 27. - 11:44:52 10/10
(22568/112922)
Sziasztok!

Valakinek megvan a Szelek kertje magyar felirata?
10/10
k.sior 2012 márc. 27. - 11:23:18 10/10
(22567/112922)
Halihó!

Anna köszi a vidit, Maryu a fordítást!!!

Lili mesélj... milyen csak "olyan" pasikkal dolgozni??? :)))

Milida, nagyon jó az ipad-os vidi, jót röhögtem!!! :)


A mai adag (nekem ez az egyik kedvencem):

Hogyan éld az életed
„Úgy éld minden napodat, mintha az volna az utolsó" - ezt szokták tanácsolni, de õszintén, kinek van erre energiája? Mi van, ha esik az esõ, vagy ha az embernek kicsit nyomott a hangulata? Az egész valójában teljesen kivitelezhetetlen. Sokkal jobb, ha egyszerûen csak megpróbálsz jó, bátor és vakmerõ lenni, és nyomot hagyni magad után a világban.
Nem kell teljesen megváltoztatni a világot, csak azt a kicsit, ami körülötted van. Mondjuk változtasd meg az emberek életét a mûvészettel! Becsüld meg a barátaidat, maradj hû az elveidhez, élj szenvedélyesen, élj teljes és jó életet. Tapasztalj új dolgokat. Szeress és szeressenek viszont, ha lehetõséged van rá.” (David Nicholls)
10/10
Lili49 2012 márc. 27. - 10:12:39 10/10
(22566/112922)
Ez nagyon jó volt:::)))))
Eszembe jutott, mikor elõször láttam kivit én is gondolkodtam, ezt most szõröstül kell enni???
10/10
Lili49 2012 márc. 27. - 10:08:13 10/10
(22565/112922)
Köszönöm Maryu a fordítást, Anna a vidiket!
10/10
juud 2012 márc. 27. - 10:05:51 10/10
(22564/112922)
sziasztok

már letöltöttem korábban ezt a sulis filmet is, de szerintem nagyon jól játszik a Love to kill-ben.
/még van 30 percem belõle, de most félredobok mindent és megnézem, igen, kemény, de õ és a színésznõ arcjátéka, rezdüléseik igazi mûvészek!/
10/10
Milida 2012 márc. 27. - 09:50:31 10/10
(22563/112922)
A film jó, de most már olyan szinten zavar a helyesírási hibák tömkelege, hogy nem sok kell és angolul nézem.
Szerettem volna Bi-t egy jó filmben látni, mert a Full House nekem nem jött be.