Téma: Lee Jun Ki

10/10
Milida 2012 márc. 28. - 12:02:59 10/10
(22642/112922)
Sziasztok!

Csajok nagyon jó a cikk és az idézet is.:) Kíváncsi vagyok így három évvel késõbb mit tenne hozzá.
Siorka, már lassan - lassan felfogom. Apa tegnap kinyomtatta a jegyemet, úgyhogy már nemcsak virtuális:))))))
10/10
k.sior 2012 márc. 28. - 11:59:37 10/10
(22641/112922)
Igen, én is ahogy összeolvastam...
... jó így együtt!!!
10/10
Lili49 2012 márc. 28. - 11:55:33 10/10
(22640/112922)
Ezt most, ha nem egyszerre tesszük fel, akkor azt mondanánk a cikkhez választottad!!!!!!!!!!!!

Puszi!!!!!
10/10
k.sior 2012 márc. 28. - 11:55:15 10/10
(22639/112922)
Ez csodás Lili, köszönet érte!!!

Csak annyit írnék, én is hiszek LEE JUNGI-ban!!!
10/10
k.sior 2012 márc. 28. - 11:51:29 10/10
(22638/112922)
A mai idézet, szóljatok nyugodtan, ha unjátok:

Bátorság
„Az idõd véges, úgyhogy ne vesztegesd el arra, hogy valaki más életét éled! Ne engedd, hogy mások véleménye túlharsogja a saját belsõ hangodat! De ami a legfontosabb, legyen elég bátorságod a szívedre és a megérzéseidre hallgatni! Õk valahogy már most is tudják, mivé akarsz válni valójában.” (Steve Jobs)
10/10
Lili49 2012 márc. 28. - 11:51:22 10/10
(22637/112922)
Én

Olyan srác vagyok, aki mindig szuper jól néz ki, mindig vannak józan gondolatai, aki tele van varázzsal, mondja néhány bennfentes.
Szeretnéd tudni, Jun Ki valójában lenyûgözõ személyiség-e?
Akkor nem hagyatkozhatsz kizárólag a szemedre, hanem hallgass meg.

Milyen vagyok én?

- Nem vagyok szép, de nem is vagyok csúnya. Nagyon hálás vagyok a szüleimnek, hogy nekem adták ezt az arcot, de ez az arc volt fekete is a 200 meghallgatás után.

- Nekem rejtélyes két arcom van. Akkor nézz rám balról (Yin), aztán nézz rám jobbról (Yan). A jó színész képes kell, hogy legyen ezer arckifejezést bemutatni. Az, hogy nekem a természet megadta ezt a két jellemzõt, azt hiszem ez nagy szerencse.

- Volt egy lézeres szemmûtétem, ami javított a látásomon. Így most nagyon jól látok és nagyobb a perspektíva kapacitásom is.

- Az aikido, taekwando, takkyeon javítja a motoros ideg használatát, amikor új dolgokat tanulok, emiatt gyorsabban megy.

- Nem vagyok magas és a szemem is karcsú (ezt így hagyom, mert olyan aranyos kifejezés).
Én ezt a szempárt nem kedvelem annyira.(!!!!!!!!!!!!!!!!! ez az én megjegyzésem) De az ember szeme meghatározza az embert. Az én mosolygós karcsú szemeimmel nehezebb olyat cselekedni, amilyet egy rossz ember tenne.

- Azonkívül, még rengeteg hiányosságom van. A combom is túl vastag, hahaha és tényleg sok a hiányosságom.

- Sokat gondolkodom és tudni fogom, hogyan lehet több erõfeszítést tenni, hogy hálás legyek. Fenn tudjam tartani az önbecsülésemet, a szenvedélyt és nem a kudarcoktól való félelmet. Az én életemet 8 szándék vezérli.

- Még, ha nem is vagyok a legjobb, de legalább jó, mint mások, ezért én ragaszkodom az önbecsülésemhez, ez az én mozgatóerõm. Amíg élek azon vagyok, hogy megvédjem a kezdeti törekvéseimet és soha ne inogjak meg. Végig ezért fogok harcolni, a gyõzelemig, addig, amíg csak vagyok. Egy napon, ha Lee Jun Ki csak a pénzértés a népszerûségért dolgozna, akkor a rajongók ne habozzanak engem elhagyni.

_- Az élet nem volt tökéletes, mások megpróbálták a gyengepontjaimat megtalálni. Így mindenféle pletykák kezdetek terjengeni. Sok abszurd megjegyzés hangzott el.

- Remélem a fiatalabb generáció is érteni fogja, mikor azt mondom, szeretnék a legjobbak közé tartozni. Az én álmom olyan nagy!
Olyan erõs verseny folyik, de látják a szívemet az emberek. Én pedig szilárdan hiszek a szívemben!

2009
10/10
k.sior 2012 márc. 28. - 11:49:08 10/10 Előzmény Milida
(22636/112922)
Tegnap este merre jártál??? :)
Látom az utat szervezed, nagyon helyes!!! :) Én jókat alszom, de Te tudsz aludni, felfogtad már ezt az egészet??? :)
10/10
k.sior 2012 márc. 28. - 11:46:43 10/10 Előzmény Lili49
(22635/112922)
Okos a fiú!!! :)

Ha jól olvastam, a DaW megjelenik könyvformában. Itt egy kis beharangozó is hozzá: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zfI-6lWIVJ4
Most, hogy erre rátaláltam, eszembe jutott, hogy nagyon régen láttam már a filmet!!! :)))
10/10
k.sior 2012 márc. 28. - 11:43:02 10/10
(22634/112922)
Lili, milyen egyszerre. :) Nagyon várom!!!
10/10
k.sior 2012 márc. 28. - 11:41:40 10/10
(22633/112922)
Halihó, szép napot!

Hû de nagy a csend, egy kicsit fellendítem a fórumot. :)
10/10
Lili49 2012 márc. 28. - 11:39:50 10/10
(22632/112922)
Sziasztok!

Lányok, még éjszaka nem tudtam ellenállni, az egyik interjúnak neki ugrottam. Nem is interjú, egy monológ.
Az elején sokat mosolyogtam, aztán sokat gondolkodtam.
Átnézem aztán felrakom.
Bocsánat nem lesz rövid, de nem akarom szétszabdalni.
10/10
Milida 2012 márc. 28. - 09:10:13 10/10
(22631/112922)
Jó napot mindenkinek!

Hogy aludtatok?:) Szaki szereztem egy túravezetõt, ha majd megyünk!
10/10
juud 2012 márc. 27. - 22:10:51 10/10
(22630/112922)
heheeheh
10/10
Lili49 2012 márc. 27. - 22:04:26 10/10
(22629/112922)
Álmodjatok szépeket!
10/10
Lili49 2012 márc. 27. - 21:45:16 10/10
(22628/112922)
Nagyon jó cikkeket találtam és elmerültem benne.
Fantasztikus gondolatai vannak ennek a fiúnak, de csak egy mondat a diplomáciai érzékére.
Kérdés: ágyjelent forgatása nem okozna problémát?
Válasz: az interjúk alatt, mindig kapok csomó ilyen kérdést. (kikerülte)
Pattika69 2012 márc. 27. - 21:45:10
(22627/112922)
Megnyugodtam, látom Te is készülõdsz!!!

Álmodj a legszebbrõl!!!!
Pattika69 2012 márc. 27. - 21:42:46
(22626/112922)
Ha egyszer végre találkoznánk olyan szívesen megmutatnám!!! Mennénk lépésrõl lépésre és mindenki elkészítené az elsõ, saját videóját!!!!
Én magamnak tapostam ki az utat, de azért, ha lett volna mellettem valaki sokkal egyszerûbb lett volna!!!


Ksiorka, nem szívesen hagylak magadra (közben Lili eltûnt egy kicsit), de nagyon fáradt vagyok, jobb, ha most megyek!!!!

Mindenkinek nagyon szép álmokat, jó pihenést kívánok!!!
10/10
k.sior 2012 márc. 27. - 21:37:28 10/10
(22625/112922)
Visszavonulok. :)

Jó filmezést, majd szép álmokat Mindenkinek!
10/10
k.sior 2012 márc. 27. - 21:35:47 10/10
(22624/112922)
Szerintem úgy tökéletes lesz!!! :)

Olyan izgi. Bennem is a nagy a vágy, hogy megtanuljam ezt a dolgot. Na majd egyszer. :)
Pattika69 2012 márc. 27. - 21:21:53
(22623/112922)
Háááááát!!! Nem!!!!

Amúgy ez a "fagyi visszanyal" tipikus esete!!!
Annak idején fõsulin egyszer felvettem valami médiával kapcsolatos tantárgyat, amiben volt valami hasonló, és amit aztán végighülyéskedtünk, mondván "kit érdekel, majd csak valahogy levizsgázunk", hát most vertem is fejem a falba rendesen, hogy miért nem vettem akkor komolyabban!!!
Egy-két órát biztos megspóroltam volna magamnak!!!