Téma: Lee Jun Ki

Pattika69 2015 szept. 05. - 20:36:35
(87282/112922)
Ez a nézettség nem semm!!!!!
És egész végig meg tudta tartani!!!!:)
Kíváncsivá tettél, de számomra ez az 50 rész elég extrém mennyiség!!!:)))
3. hónapja nézem a Mask-ot!:)))) (most jön a 15. rész!!!:))))
werzsi9 2015 szept. 05. - 20:36:27
(87281/112922)
Ez igen!!! És nekikezdesz?
10/10
Lili49 2015 szept. 05. - 20:25:27 10/10
(87280/112922)
:::))))

A tv egész nap mondta a magáét, de ez nem tesz jót az idegrendszeremnek, nézzünk valami kikapcsolódósat.

Elkezdtem :http://asianwiki.com/You_Are_The_Best!_Lee_Soon-Shin

Tekerjetek a képek alá, ott a nézettsége.

Most egy darabig elleszek a 3 sorozatommal, plusz Jungi.
werzsi9 2015 szept. 05. - 20:20:38
(87279/112922)
10/10
Lili49 2015 szept. 05. - 20:14:57 10/10
(87278/112922)
Nekem a kinézete tök ismeretlennek tûnt, aztán kiderül õ is énekesünk::)
10/10
Rhubarb 2015 szept. 05. - 20:07:47 10/10
(87277/112922)
lassú voltam :)
10/10
10/10
Lili49 2015 szept. 05. - 20:03:32 10/10
(87275/112922)
Most már beugrott, ahogy néztem az adatlapját, volt már õ itt.

35 éves, na mondhattam volna 25-nek is.

Ez az OST ismerõs lesz:)

https://www.youtube.com/watch?v=0pQCjh_paUU


https://en.wikipedia.org/wiki/Chung_Dong-ha
Pattika69 2015 szept. 05. - 19:55:29
(87274/112922)
Nekem is most száguldozik lefelé!!!:)))
10/10
Lili49 2015 szept. 05. - 19:53:07 10/10
(87273/112922)
Ismeritek ezt a fiút? Jung Dong Ha, még a korát se merem megsaccolni, de mindjárt meg is nézem.

https://www.youtube.com/watch?v=pBYf0FZhr9w

Ez pedig egy duett Ali-val, mikor 2 erõs hang összekerül.

https://www.youtube.com/watch?v=nIQeRw6OVFo
Pattika69 2015 szept. 05. - 19:52:00
(87272/112922)
Nem-nem!!!!:)))))
Már eszembe jutott!!!:)))
18!!!!!!!:)))
10/10
Lili49 2015 szept. 05. - 19:49:18 10/10
(87271/112922)
Köszönöm szépen, megkaptam mindkettõt, le is töltöttem.
10/10
Lili49 2015 szept. 05. - 19:46:28 10/10
(87270/112922)
Sziasztok!

Azért gondoltuk, hogy nem csak velünk ünnepelsz:::)))

Pont küldtem volna a filmet, de látom megoldottad.
A 18. at még én sem töltöttem le.
Pattika69 2015 szept. 05. - 19:46:15
(87269/112922)
Drága Milida!!!!
Egy kicsit elkésve (tegnap nem tudtam jönni:(((...de nagy-nagy szeretettel kívánok nagyon boldog szülinapot!!!:))))
Mennyi is???? 20???:))) 21????:))))
10/10
Milida 2015 szept. 05. - 19:40:15 10/10
(87268/112922)
17. rész lenn van:) Nagy kõ esett le a szívemrõl :)
werzsi9 2015 szept. 05. - 19:33:02
(87267/112922)
A Terms of Endearment címû sorozatot én láttam. Nincs magyar felirat, én románnal néztem. Épp a tegnap délelõtt említettem a KHT oldalon. Lépj át oda, nézd meg, és ha valami bõvebben érdekel, püben megírom. A film jó.
werzsi9 2015 szept. 05. - 19:23:35
(87266/112922)
Sziasztok!

Lili, levél ment.
10/10
Milida 2015 szept. 05. - 19:21:05 10/10
(87265/112922)
Megpróbálom Lili linkjét. Elvileg jön csak reumás csiga sebességgel :)
10/10
Milida 2015 szept. 05. - 19:09:49 10/10
(87264/112922)
Hogy te micsoda sorozatokat találsz! :) Közben mérgelõdöm mert a Yong Palt is tölteném, de az is csak Megás linken van. Azt hiszem keresnem kell egy másik oldalt...
10/10
Milida 2015 szept. 05. - 19:03:17 10/10
(87263/112922)
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni! Tudósunk 17. és 18. részét ha el tudná nekem küldeni valaki akkor nagyon hálás lennék. Sajnos az oldalamon csak a Megára töltötték fel, onnan pedig én nem tudok tölteni. Köszi elõre is! :)