Téma: Lee Jun Ki

10/10
Lili49 2015 okt. 12. - 19:40:21 10/10
(88142/112922)
Minden volt, húsleves gazdagon, bográcsba pöri, füstölttel, vörös borral.
Lagzira való süti és egy picurka szesz::)))
Pattika69 2015 okt. 12. - 19:24:54
(88141/112922)
Szétaggódtuk az agyunkat, hogy szegényke nehogy éhen maradjon!!!:)))
De jó, hogy ízlett neki minden:)))
Pattika69 2015 okt. 12. - 19:06:15
(88140/112922)
Igen! Igen!!!!:))))
Mindent mesélj el Siorka!!!:))))))) Annyira kíváncsi vagyok!!!:))))
Ma büszkén meséltem is, hogy az én barátnõm bizony ott volt az Apokaliptikán, mikor az egyik kollégám áradozott a zenekarról (Õ is rocker:))
Pattika69 2015 okt. 12. - 19:01:05
(88139/112922)
Sziasztooook!!!!!:)))
Liliii!!! Hát ilyen nincs!!!:)
Igaz, hogy beszéltünk Gy oppáról, de hogy bevonzzuk arra nem gondoltam volna!!!
Gondolom Lilo-ban megállt az ütõ, mikor meglátta a hívást!!!
Sikerült azért egy kicsi várost nézni???
Vagy ezt a kevés idõt inkább egymásra szánták!!! (mondjuk én totál megérteném õket!!!:)))))

(tegnap azon a nyüves IC-n fûtés nélkül utaztam...na ez még nagyon kellett nekem!!!:)))
Maryu 2015 okt. 12. - 18:46:17
(88138/112922)
Sziasztok Kislányok!
Hát hogy is mondjam..... röviden szólva "sárgulok az irigységtõl".
Biztos klassz volt a buli. Örömmel olvasom, hogy ilyen jól éreztétek magatokat. Sütés, fõzés is volt? Koreai módra?
10/10
Lili49 2015 okt. 12. - 17:51:14 10/10
(88137/112922)
Mindenki csinált párat. A jókból én is kérek, amikor ráértek majd!
10/10
Milida 2015 okt. 12. - 17:11:28 10/10
(88136/112922)
A képeket én is kérném majd:) Jó lesz azokon keresztül újra átélni a hangulatot:)
10/10
Milida 2015 okt. 12. - 17:07:05 10/10
(88135/112922)
Köszönöm szépen Bori! Jó, hogy te is velünk voltál:)
10/10
Rhubarb 2015 okt. 12. - 13:38:04 10/10
(88134/112922)
Mintha ott lettem volna.. :)))
bori3 2015 okt. 12. - 11:52:46
(88133/112922)
Ezzel én ugyan így vagyok... :)
Rhubarbnak pedig teleregényt küldtem a partyról - bezony ám ..... :)

Lilikém, nem tudom kinek a telójában van a sok-sok kép, de ugye én is kapok belõlük? :)))
10/10
Lili49 2015 okt. 12. - 10:48:06 10/10
(88132/112922)
Bori olyan klassz, hogy nem csak egy névhez tudlak kötni. Nagyon örültem, hogy ott voltál::)

Rhubarb téged pedig annyira hiányoltunk:(
De lesz még rá alkalom::)
10/10
Lili49 2015 okt. 12. - 10:44:56 10/10
(88131/112922)
Siorka, milyen volt az éjszakád???::)

Részleteket kérünk!

A tesódat is olyan jó volt megismerni. Most már mindig jönnie kell!!!!!

Humora remek, koreai doráma ismerete hatalmas, pont közénk való::))
Bár csak Junsut is szeretné:::::))))
10/10
Lili49 2015 okt. 12. - 10:39:15 10/10
(88130/112922)
Hû+ha Pattika!!!:::))Majd ezt is megjegyzem::)

Kezdted, 2015.07.22.-én::)
10/10
Lili49 2015 okt. 12. - 10:34:56 10/10
(88129/112922)
Sziasztok!

Tegnap kilenckor bealudtam, így minden pótolva::))

Többet jár a gondolatom rajtatok, mint a melón.
Szaki olyan szuper volt, minden!!!!!!!! Még mindig a föld felett lebegek.
JY mindenkit végig kérdezgetett Lilo-tól. Mondta nagyon élvezte, hogy mennyit nevettünk.
Azon csodálkozott, hogy milyen sok zenét ismerünk és mennyi infónk van Koreáról.

Pedig ez csak a jéghegy csúcsa volt::)
Nagyon ízlett neki a kaja::)

Omonyi is nagyon aranyos, látszott, mikor kint beszélgettünk, mennyire aggódik a lányáért:)
Ja, pedig nagyon fegyelmeztem magam.::))

Hogy legyen egy kis csavar a történetben, Gyõri O. aki mindig írni szokott, tegnap telefonált.
Megsérült egy turistája és az orvosnak kellett tolmácsolni, de telón keresztül.
100. érzék!!!::)
bori3 2015 okt. 11. - 23:09:40
(88128/112922)
Nem mondtátok tegnap, jaj, boldog névnapot Milida :)))
10/10
Rhubarb 2015 okt. 11. - 22:57:17 10/10
(88127/112922)
A képem lemaradt!

:)))
10/10
Milida 2015 okt. 11. - 21:58:00 10/10
(88126/112922)
Hihi:) Köszi! :) Seung Gi és Junsu is jöhet bármikor, bármilyen mennyiségben:)))))))))))))
10/10
szakire 2015 okt. 11. - 21:55:08 10/10
(88125/112922)
Ezt még muszáj elküldenem, erre nem emlékszek, hogy láttam volna, - habár az nem jelent semmit - lehet, hogy már mutattátok egy párszor. :)
https://www.youtube.com/watch?v=hmaKylBLq3c

Milida, még visszajöttem, mert Seungi nélkül nem ünnep az ünnep. Hozott is neked valamit: párosnyuszi.
10/10
Milida 2015 okt. 11. - 21:51:00 10/10
(88124/112922)
Köszönöm Drága Szaki! A videót is meg az egész hétvégét is:)
10/10
Milida 2015 okt. 11. - 21:48:17 10/10
(88123/112922)
Köszönöm szépen! :)