Téma: Lee Jun Ki

Maryu 2015 okt. 10. - 22:58:37
(88102/112922)
10/10
Milida 2015 okt. 10. - 22:17:43 10/10
(88101/112922)
Sziasztok!

Szuper nap volt, köszönöm mindenkinek! Remélem nemsokára megismételjük! Jó volt újra lelkiekben feltöltõdni:) És a hétvégének még nincs vége:)
andika44 2015 okt. 09. - 20:07:11
(88100/112922)
sziasztok csajookk, de jó nektek.
én meg megérkeztem, jó nagy esõ volt végig.

képeket csináljatok, és küldjétek el nekem
10/10
Rhubarb 2015 okt. 09. - 19:41:27 10/10
(88099/112922)
10/10
szakire 2015 okt. 09. - 16:27:06 10/10 Előzmény Pattika69
(88098/112922)
Sziasztok!

Lili vagyok a fõhadiszállásról.
Nagy a készülõdés, várjuk a még otthon tartózkodókat.
Repülõ leszállt.
werzsi9 2015 okt. 08. - 20:24:03
(88097/112922)
Nagyon jó! :-)))
Maryu 2015 okt. 08. - 18:56:36
(88096/112922)
Ezen majdnem bepisiltem a röhögéstõl.
Maryu 2015 okt. 08. - 18:55:44
(88095/112922)
Ez se "kutya"....
Maryu 2015 okt. 08. - 18:48:59
(88094/112922)
Sziasztok!
A mai vicc. (Habár ezt valaki kifüggesztette egy lakóházban)
Maryu 2015 okt. 07. - 22:45:18
(88093/112922)
Ezután valami könnyûre vágytam. A "Dzsingisz kán tíz katonájának" még várni kell egy kicsit. Elõbb levezetésként most elkezdtem nézni a "Dream High"-t. Egy rész után úgy érzem, jól választottam. Igazán izgalmas a szereposztása. Megyek is és nézem tovább.
Pattika69 2015 okt. 07. - 21:32:04
(88092/112922)
Jaj, ez nagyon édes volt Maryu!!:)
Pattika69 2015 okt. 07. - 21:26:48
(88091/112922)
Jaj, neeee!!!!!!:))))
Muszáááj???:)
Pattika69 2015 okt. 07. - 21:24:27
(88090/112922)
Sziasztok!!!:))) Végre csak ideérek!!:)))

Nekem még az uccsó rész van hátra:)))

(nem emlékszik valaki, hogy mikor kezdtem el????:)))...Lili!!!!!?????:))))
Pedig nagyon tetszik, de egyszerûen nem bírok haladni!!!
10/10
Rhubarb 2015 okt. 07. - 21:12:59 10/10
(88089/112922)
.
Maryu 2015 okt. 07. - 18:54:59
(88088/112922)
Lányok! Végére értem a Scholar Who Walks the Night-nak.
Én nagyon jól szórakoztam. Jó volt.
Maryu 2015 okt. 07. - 18:49:51
(88087/112922)
Nagy volt a hangulat.
andika44 2015 okt. 07. - 18:13:03
(88086/112922)
Barbi, írtam neked gmailen.
werzsi9 2015 okt. 07. - 17:22:43
(88085/112922)
Érdekes, hogy ebbõl az évjáratból mintha több lenne a sztár. Lehet az a magyarázat, hogy amikor ezek a gyerekek pályaválasztás elé kerültek (kétezer elsõ évei), a szórakoztató ipar nagy fejlõdésnek indult, és többen próbálkoztak ezen a pályán. Nagyobb tömegbõl többen tudtak kiemelkedni, de valószínûleg a kereslet is nagyobb lett.
bori3 2015 okt. 07. - 16:16:09
(88084/112922)
Jövõre talán õket kell nélkülöznünk kicsit .... bevonulási terv :)))

http://www.dramafever.com/news/15-korean-celebrities-wholl-probably-enlist-in-the-military-next-year/
andika44 2015 okt. 07. - 13:53:41
(88083/112922)
nagyon jó helyen voltam, és közel, szóval nem a magasságomnak volt köszönhetõ.

sajna, folyton eltetették a felvevõeszközöket.