Téma: Lee Jun Ki

Pattika69 2015 okt. 05. - 20:03:11
(88042/112922)
De jóóól néz kiiiii!!!:)))
Ez igen!!!!!
Yunho-ról nincs véletlenül képed???
Pattika69 2015 okt. 05. - 20:00:43
(88041/112922)
Elõször csak bele akartam hallgatni....de aztáááán és csak tátottam a számat mint sokan a nézõtéren:)))
Jó volt!
Köszi Lili:)
10/10
Lili49 2015 okt. 05. - 19:59:50 10/10
(88040/112922)
Szaki továbbra se tud semmit. Képen is láttam, már elveszik a ruhájában, de a mosolya fültõl-fülig ::)))
10/10
Lili49 2015 okt. 05. - 19:54:04 10/10
(88039/112922)
Láttátok Gwi, milyen csini és elegáns volt Busanban?

https://instagram.com/leesoohyuk/
10/10
Lili49 2015 okt. 05. - 19:48:42 10/10
(88038/112922)
Jae átalakulása bámulatos!!!! Nemrég még aggasztóan gebe volt.

Most, viszont megint olyan közegben van, ami neki komfortos. Mégpedig közösségben, ahol a kiskatonák Hyung-ja lehet.
Gondoskodhat, irányíthat, anyáskodhat. Mellesleg énekelhet, szerepelhet.
A rengeteg piával se rombolhatja magát. A vékony korszakában naponta tette fel, a magáról készült, félkómás fotókat.

Kíváncsi voltam a régi pár-os találkozására. Úgy látszott, Yunho-t viselte meg jobban.
Gondolom, keserédes lehetett egymás látványa és közelsége.
Nekem meggyõzõdésem, hogy az együttes kettéválasztásában, az õ kapcsolatuk, keményen benne volt.

Érdekes módon Yunho is meghízott. Változott a baka menü?????

Mind aggasztóan vékony volt. Jungi, KNG, Csábmester Yoon Si Yoon, kis Csuncsu,....
10/10
Lili49 2015 okt. 05. - 19:36:27 10/10 Előzmény Maryu
(88037/112922)
Még nem láttad????????
10/10
Lili49 2015 okt. 05. - 19:31:19 10/10
(88036/112922)
Sziasztok!

A legújabb Immortal Songs-ból hozok férfi hangokat.

https://www.youtube.com/watch?v=bnoU7Ad_-dM
10/10
Rhubarb 2015 okt. 05. - 09:00:28 10/10
(88035/112922)
Ah In filmjét most mutatták be a mozikban.
Kell idõ, amíg ellopják... :D

Sziasztok!

Hajrá Szaki!
Maryu 2015 okt. 04. - 21:59:30
(88034/112922)
Az AT-n lévõ két filmet töltöttem le én is. Ezekhez nem passzol az angol felirat, de ehhez amióta én nézem nem is volt angol felirat. Lehet, hogy máshonnan kéne a filmet letölteni.
bori3 2015 okt. 04. - 21:25:40
(88033/112922)
Köszi, hogy figyelemmel kíséred. Én most néztem meg az ÁT-n, két verzióban van pillanatnyilag fenn, de egyikhez sincs angol.... lehet, hogy levették.
Kerestem a The throne - Ahin filmjét, annak viszont még nyoma sincs. Létezik, hogy nem teszik fel a filmet sem?
Maryu 2015 okt. 04. - 20:49:34
(88032/112922)
Nem felejtkeztem el a The Treacherous-ról sem. Tudom, megígértem, csak sajnos nem jó az angol szöveg egyik filmhez sem, ami az AT van fent.
Egyébként belenéztem az elejébe és égnek állt tõle a hajam.
Maryu 2015 okt. 04. - 20:44:31
(88031/112922)
Elkezdtem a Terms of Endearment. A harmadik rész talán holnapra meglesz. Lényegesen egyszerûbb szövege van, mint azoknak, amiket eddig csináltam.
http://www.doramaforever.hu/viewtopic.php?f=44&t=206&sid=3827ee474eb3d27ff22643ee718e12e5
werzsi9 2015 okt. 04. - 17:59:02
(88030/112922)
A Princess Man szerintem "kötelezõ olvasmány", persze jó értelemben. Éppen ebben a filmben lehet leginkább PSH-ba szerelmesedni, ha még eddig nem történt meg. És ha már a Family's Honorral megtörted a jeget, akkor biztosan tetszeni fog a PM is.


Nekikezdtél a Terms of Endearment fordításába?
Pattika69 2015 okt. 04. - 17:14:03
(88029/112922)
Akkor mindenképp menjünk???:)))
Legfeljebb megvárjuk a kapuban:)))))
Maryu 2015 okt. 04. - 16:48:35
(88028/112922)
A Princess Man-t valószínûleg azért nem néztem meg eddig, mert PSH nem jön be nekem, mint pasi és rengeteg olyan sorozat van, amiben valamelyik kedvencem játszik, azokkal is rendesen le vagyok maradva.
De egyet el kell ismerni PSH nagyon jó színész. Bármit eljátszik. Már terveztem, hogy megnézem ezt a sorozatot, mert a FB-on is erre a sorozatra szavaztak a legtöbben, mint következõre, amit a magyar TV-nek be kellene mutatni. Kíváncsi vagyok....
werzsi9 2015 okt. 04. - 15:27:11
(88027/112922)
New Yorkban van évente egy nemzetközi televíziós filmfesztivál. Nem tudom a hivatalos nevét. De azt tudom, hogy a Princess Man 2013-ban több, mint 50 ország versenyében megnyerte a bronzérmet a minisorozatok kategóriában.
10/10
Milida 2015 okt. 04. - 14:51:25 10/10
(88026/112922)
Elkezdtem nézni a Paradise Ranch-ot ChangMinnal és Woljával. Három rész után azt mondhatom, hogy tetszik.:) Semmi extra, de jók a karakterek, szép a helyszín. ChangMin még nagyon kölyök.
10/10
Milida 2015 okt. 04. - 14:48:09 10/10
(88025/112922)
Sziasztok!

Szegény Szaki! Mantrázok ezerrel, ha ez segít. Remélem nem betegszik le most mint az elõzõ "küldetés" után.

Még nem láttam az egész GD-s részt a szuperapukból csak részletet. Nagyon aranyos volt:)
10/10
Lili49 2015 okt. 04. - 14:44:34 10/10
(88024/112922)
Azt mondta, azt se bánja, ha aznap jön.
Pattika69 2015 okt. 04. - 14:13:03
(88023/112922)
Köszi Lili, már egy fokkal talán jobb, de még messze nem az igazi!!!

Szegény Szaki!!!! Nagyon sajnálom!!!!
Ezt a bizonytalanságot én sem értem!!!
El tudom képzelni, hogy mennyire fáradt lehet!!!
Nagyon jó lenne talákozni, de ha úgy érzi, hogy ezen a hétvégén inkább pihenne nagyon is megérteném!!!:)))