Téma: Lee Jun Ki

10/10
Lili49 2015 okt. 15. - 18:52:46 10/10
(88242/112922)
Lányok Milida is visszaesett?

Napok óta nem látjuk.

Vagy készül már ezerrel.
Vajon mit szólt az anyukája?
10/10
k.sior 2015 okt. 15. - 18:52:20 10/10
(88241/112922)
Ja már említettem párszor? :)))
10/10
Lili49 2015 okt. 15. - 18:51:24 10/10
(88240/112922)
Ó,de jó::))

Akkor ölelgessük egymást::)))
Pattika69 2015 okt. 15. - 18:49:39
(88239/112922)
Jesszus!!!!! A szemedbõl????
Ez azért nagyon komoly lehetett!!!:(((
10/10
Lili49 2015 okt. 15. - 18:48:56 10/10
(88238/112922)
Ezen a nem vizsgálásokon, ki is vagyok akadva.

Engem 25 éve nem vizsgált meg a doki. Én mondom, õ meg vagy továbbküld, vagy tolja a gyógyszert.

Ennyi erõvel felhívhatnám, õ meg interneten küldhetné a recepteket, sok idõt spórolnánk mindketten.
Pattika69 2015 okt. 15. - 18:48:52
(88237/112922)
:))) tudjuk Siorka!!!:)))
10/10
k.sior 2015 okt. 15. - 18:46:20 10/10
(88236/112922)
Tök jó ez a kép ide, tetszik! :)
10/10
k.sior 2015 okt. 15. - 18:44:51 10/10
(88235/112922)
Ej-ej, csak kellett az antibiotikum?
Nem jó, de néha muszáj.

Amúgy nekem gyengém az ilyen rekedtes hang. :)))
Maryu 2015 okt. 15. - 18:43:08
(88234/112922)
Lehet, hogy most tényleg kell az antibiotikum, mert valami baktérium a felelõs és nem csak egy kis megfázás (vírus).
Utoljára, amikor engem is elkapott valamilyen vírus, eleinte nekem is csak megfázásnak tûnt, aztán bedagadt a szemem és egy csíkon néztem, mint az ázsiai barátaink. Akárhányszor kifújtam az orrom, zöld váladék jött a szemembõl. Rémes volt. Azt mondta a doki, ebbõl látszik, hogy ez már baktérium és szedjem be, ha jót akarok.
10/10
k.sior 2015 okt. 15. - 18:40:12 10/10
(88233/112922)
Csajok, hallottam a rádióban, hogy ma van az ölelés világnapja!
Ezen szép alkalomból küldök is mindenkinek egy jó nagy ölelést. :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 15. - 18:37:31 10/10
(88232/112922)
Sziasztok!

Mik jutnak eszedbe... gyorsan kipróbáltam, de nem ismeri fel az eszközt.
Talán holnap a sz.gépes emberünk megpróbál távgyógyítani, mert lehet nem is a hangszórónak van baja.
Pattika69 2015 okt. 15. - 18:21:04
(88231/112922)
Viszont, ha túl korán menne az ember oroshoz, akkor meg azért nem ír semmit mert nem igényel komolyabb gyógszert, csak vitamint és vény nélkül kapható szereket ajánl!!
Én már nem tudok elmenni ezen!!! Nagyon ritkán járok orvoshoz...mindig elõször az öngyógyítást vetem be, de most nem jött be:(
Maryu 2015 okt. 15. - 13:38:28
(88230/112922)
Sziasztok!
Milyen jellemzõ ez. Az én dokim is ezt csinálja. Amikor kérdem, hogy muszáj? Azt mondja, nehogy felülfertõzõdjek.
Voltaképpen azért is csinálják, mert ha tényleg felülfertõzõdsz valami komolyabb fertõzéssel és nagyon beteg leszel, beperelheted. Szerintem magukat védik ezzel. Na persze az is elõfordulhat, hogy tényleg felülfertõzõdsz ...
Pattika69 2015 okt. 15. - 11:53:21
(88229/112922)
Ma még itthon vagyok! Nem lett rosszabb, de nagyon jobb se...hangom még mindig csak szakaszosan...de már mindent bevetettem (még orvosnál is voltam!!!!!!!!!...de minek???? meg sem vizsgált! Ránézésre és elmondás alapján...antibiotikumot írt fel!!!

Sziasztok!! Szép napot mindenkinek!!!:)
10/10
Lili49 2015 okt. 15. - 11:04:42 10/10
(88228/112922)
Ugye nem mentél be dolgozni??

Hogy vagy?
10/10
Lili49 2015 okt. 15. - 11:03:11 10/10
(88227/112922)
Idáig hajas babásat játszottam vele:::)))
10/10
Lili49 2015 okt. 15. - 11:02:14 10/10
(88226/112922)
Sziasztok!

Még 5 rész van a Super Daddy Yeol-ból. Kb.2-3 nap, de majd kezdünk valami mást Lilo-val.

Nekem csak egy sori úgyis uncsi.
10/10
Rhubarb 2015 okt. 14. - 20:38:52 10/10
(88225/112922)
Fülest a szgépbe dugni?
10/10
k.sior 2015 okt. 14. - 19:50:02 10/10
(88224/112922)
Azta, ezt a képet Jungiról honnan bányásztad elõ?
Milyen kölök, talán még a fogai is kuszák ekkor. :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 14. - 19:48:22 10/10
(88223/112922)
Most jutott eszembe, hogy hangszóró nélkül filmet sem tudok nézni. :(
Majd szólok ha vettem, addig kibírjátok, megvártok?