Téma: Lee Jun Ki

10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 20:32:20 10/10
(88422/112922)
Ja, lépjünk, annál is inkább, mert totál belassult a port nálam.

Puszi
10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 20:29:14 10/10
(88421/112922)
Szívem szerint én is megkérdeztem volna tõled, de nem akartam indiszkrét lenni.
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 20:27:21 10/10
(88420/112922)
Siorka lépünk????
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 20:25:35 10/10
(88419/112922)
Mikor hallottam azonnal megkérdeztem.... miért????????
10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 20:20:42 10/10
(88418/112922)
Hû, az valóban nem most volt.
Majd egyszer Liloval hazalátogatnak.

Milida gyakrabban jár Koreába. :)))
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 20:18:01 10/10
(88417/112922)
Nagyon szigorú apukája kiütéses lenne:)
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 20:16:32 10/10
(88416/112922)
:::))))))
10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 20:15:52 10/10
(88415/112922)
A túróst szeretem. :)))

Pedig lehet jobban járna egy nem koreai csajszival. :)))
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 20:15:11 10/10
(88414/112922)
Mikor eljött, 12 éve::(((
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 20:14:24 10/10
(88413/112922)
túróóóóst:::))
Nem vagyok csak koreai lányra felkészülve::)))
10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 20:14:24 10/10
(88412/112922)
De drága! :)
Tényleg, mikor volt utoljára Koreában?
10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 20:12:56 10/10
(88411/112922)
Az ott Jungin én Jodám... :)))
bori3 2015 okt. 19. - 20:12:55
(88410/112922)
Sok-sok élményt és jó utat kívánok nektek ehhez a kalandhoz :))))
10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 20:10:49 10/10
(88409/112922)
Kanadai viheti? :)))
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 20:04:53 10/10
(88408/112922)
Milida, JY üzeni, érezzétek jól magatokat.
Õ már azt se tudja, merre van Korea::)))
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 20:02:18 10/10
(88407/112922)
https://www.youtube.com/watch?v=AJzq05ddh0Q

Nami

A kép pedig Lili::)))
10/10
Lili49 2015 okt. 19. - 19:57:09 10/10
(88406/112922)
Nem tudom, de elõbb mondtam Lilonak, nehogy valami amerikai luvnya elrabolja tõlünk:::)))
Pattika69 2015 okt. 19. - 19:55:22
(88405/112922)
Milidaaaaaa!!!!!:)))
Ezt a csigavért!!!!:))))
De jó neked!!!!
Irigylem a nyugodtságodat:))))))

Mindenképpen figyeljük majd a radart:))))))
10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 19:54:18 10/10
(88404/112922)
Ugye a csaj ezen a képen nem Milla?
Eltudnék képzelni egy ilyen kis vöröskét Jungi oldalán. :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 19. - 19:40:15 10/10
(88403/112922)
Így van, csatlakozom Lilihez, most a családoddal kapcsolódj ki.
Érezzétek szuperül magatokat, majd ha hazaértetek akkor viszont jöhet az élménybeszámoló!

Üdv Koreának! :)