Téma: Lee Jun Ki

10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 13:12:09 10/10
(88562/112922)
Igaz nem látszik rajta, de itt edzés után van. :)
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 13:09:59 10/10
(88561/112922)
Lili, most jutott eszembe, hogy kivágtam 2 képet a King-bõl.
Na ki másról, mint róla... :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 13:07:54 10/10
(88560/112922)
Ahogy megláttam azt az arcot, egybõl A Manderley ház asszonyából a házvezetõ ugrott be, így én is õt választottam.
10/10
Rhubarb 2015 okt. 22. - 11:33:55 10/10
(88559/112922)
Sziasztok!

A 4-es.
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:52:18 10/10
(88558/112922)
Igazad van, ez sem egy rossz megoldás. Kemény nappalok, puha éjszakák. :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:50:55 10/10
(88557/112922)
Nagyon szépen köszönöm Andi! :)

Itthon vagy már?
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:49:28 10/10
(88556/112922)
Köszi, igen érdekes!
Nekem ezek a nõi arcok sokkal taszítóbbak, mint a férfiaké, így egy nõt választottam. :)
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:44:25 10/10
(88555/112922)
Ha megérkeztünk a végállomásra, utána a további izgalmak fokozása végett átutazunk Észak-Koreán és utána jön a megérdemelt jutalmunk... Dél-Korea! :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:40:05 10/10
(88554/112922)
Szerintem akik kalandra vágynak. :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:38:38 10/10
(88553/112922)
Oda volt írva az érkezés Koreai idõ szerint.
Kis kezemen kiszámoltam, így máris képben voltam. :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:36:16 10/10
(88552/112922)
Végre negatív figura lesz?
Tök jó, roppantul örülök neki! :)))
Ezt a 6. részt tuti megfogom nézni. Az már más kérdés, hogy mennyit fogok érteni belõle.
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:32:02 10/10
(88551/112922)
:))) Jé, valóban ilyen lehet. :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 22. - 10:30:05 10/10
(88550/112922)
Sziasztok!

Megnéztem az elsõ részt.
Jó kis limcsi lesz, de nekem jól esett, régen néztem ilyet.

A koreai nõk ábrázolás ezekben a sorozatokban igen érdekes olykor. Remélem semmi köze a valósághoz!
Egyszerûen nem bírnak nõként viselkedni! Hol marad a finom nõiesség, a titokzatosság?
Erõszakos, kényes libák.
10/10
Rhubarb 2015 okt. 21. - 22:39:35 10/10
(88549/112922)
Tivornyázok én Veled, de aludni jobban szeretek ilyen helyen. :)
andika44 2015 okt. 21. - 22:08:15
(88548/112922)
Siorka, nagyon boldog névnapot.
10/10
k.sior 2015 okt. 21. - 21:19:28 10/10
(88547/112922)
Kissé elmaradtam, telefonjaim voltak.
Most már majd csak holnap olvasom el a lemaradásomat.

Még 1x mindenkinek köszönöm a köszöntést!
Pusssssz
Pattika69 2015 okt. 21. - 20:14:43
(88546/112922)
Köszi Maryu!!! Ez tényleg nagyon érdekes volt!!!:)
Én azért kedvet kaptam:)))
10/10
Lili49 2015 okt. 21. - 19:51:02 10/10
(88545/112922)
http://aranygondolatok.com/hu/erdekessegek/fedezzuek-fel-hogy-mi-rejlik-a-lelkuenk-melyen-ezen-segit-a-nepszeru-szondi-teszt


Válaszd ki azt a fejet, akivel semmiképpen nem szeretnél sötétben találkozni.

utána olvasd el, mit árul el rólad.
10/10
k.sior 2015 okt. 21. - 19:29:12 10/10
(88544/112922)
Leszedtem, úgy hogy uccu neki.
Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.
Maryu 2015 okt. 21. - 19:23:38
(88543/112922)
Ez nagyon aranyos! Egye fene, a másod osztályú fürdõ is jöhetne, ha õ a fürdõmester.