Téma: Lee Jun Ki

Maryu 2015 okt. 21. - 13:26:31
(88502/112922)
Megértem, színesebb lehet kusetten menni, sok érdekes emberrel megismerkedni, csak persze soha nem lehet tudni, kiben mi lakik, mikor rabolnak ki, hiszen egy légtérbe alszol sok-sok férfival, nõvel.
Képen a transzszibériai expressz kusettje.
10/10
k.sior 2015 okt. 21. - 13:06:37 10/10
(88501/112922)
Kedves Bori, nagyon szépen köszönöm!

Küldök én is valakit, ne csak nekem legyen jó napom. :)))
bori3 2015 okt. 21. - 11:13:15
(88500/112922)
Vidám és boldog névnapot siorka! :))))
10/10
k.sior 2015 okt. 21. - 10:52:20 10/10 Előzmény Maryu
(88499/112922)
Nem szeretnék elsõ osztályon utazni, legyen csak izgalmas az az utazás. :)))
Biztosan nagyon jó és hasznos dolog, hogy 1x majd így lecsökken az utazási idõ, de nekem az a 6 napos utazás sokkal érdekesebbnek tûnik.
10/10
k.sior 2015 okt. 21. - 10:48:23 10/10 Előzmény Pattika69
(88498/112922)
A leszállásukat végig néztem.
Fél 1-kor landoltak és egy akkora 5-ös formát írt le a gép mielõtt az Incheon-ra ráfordult, hogy csak néztem. A fura alakú légifolyosók... :)

Úgy élveztem, mint egy kis kölök, mindent néztem közben.
Figyeltem, hogy csökken a gép sebessége és a magasságuk, jól elvoltam. :)
10/10
k.sior 2015 okt. 21. - 10:43:17 10/10 Előzmény Pattika69
(88497/112922)
Sziasztok!

Nagyon drága vagy Pattika, nagyon szépen köszönöm!!!
Mekkora virágcsokrot kaptam... :)))

Ma már 3 kellemes meglepetés is ért, tök happy vagyok... :)))

Ugye elnézitek nekem, hogy ma Min-soo bácsival köszönök beeeee... :)))
Pattika69 2015 okt. 21. - 06:56:56
(88496/112922)
Sziasztok!:) Szép napot kívánok mindenkinek!!:)

Drága Siorkám!:)
Nem bízok semmit a véletlenre és ezúton kívánok neked BOLDOGSÁGOS NÉVNAPOT!:))

Nagy ölelééééés!!!:)))
Maryu 2015 okt. 21. - 01:20:04
(88495/112922)
A végére értem az Oh My Ghost-nak. Ez tényleg jó kis sorozat volt. Romantikus, szórakoztató és egy kis krimivel is meg van spékelve, ami még izgalmassá is teszi. Remek figurákkal. A két fõszereplõ között jól mûködött a kémia, ami még aranyosabbá tette a történetet. A végére még a kutya is párra talált.
Maryu 2015 okt. 20. - 21:47:56
(88494/112922)
Te is?! Nekem is az álmaim között szerepel, egyszer a transzszibériai expresszen utazni. Az egyik vonala, Moszkvától Pekingig tart. Az út 6 nap és 7000 km. Olvastam már olyat, hogy idõnként elég veszélyes. Talán elsõ osztályon nem annyira.
Azt írják, hogy már készül a szupergyors vonat, ami a transzszibériai vasút vonalon fog járni.
http://mno.hu/gazdasag/szelsebes-vasutvonal-epul-moszkva-es-peking-kozt-1253962
Pattika69 2015 okt. 20. - 20:34:37
(88493/112922)
Akkor szép álmokat mindenkinek!
Megyek én is!!!
Már csak Mongóliát és Kínát kell átrepülni és hipp-hopp Koreában is vannak:)
Gondolom Észak-Korea felett nem csapnak majd egy kanyart:))
Pattika69 2015 okt. 20. - 20:29:12
(88492/112922)
Jaj neeee!!! Könyörgöm legyen már vége!!!
Azóta folyamatosan esik....ott fognak agyonfázni!!!:((((
Pattika69 2015 okt. 20. - 20:16:54
(88491/112922)
Ez a vonatozás ötlet nekem is tetszik!!!:))))
Mekkora bulit csapnánk:))))
10/10
Lili49 2015 okt. 20. - 20:15:42 10/10
(88490/112922)
Közben Liloval dumcsiztunk.

Én is azt teszem most::)
10/10
k.sior 2015 okt. 20. - 20:11:14 10/10
(88489/112922)
Megyek, elmaradoztam a köreimmel, be kell hoznom magam. :)
Milidáékra majd még ránézek.

Pusssssz
10/10
k.sior 2015 okt. 20. - 20:08:39 10/10
(88488/112922)
Szegény!!! :((( Nagyon sajnálom!!!
Ha beszéltek, mondjátok meg neki, hogy puszilom és sokat gondolok rá!!!
10/10
k.sior 2015 okt. 20. - 20:07:27 10/10
(88487/112922)
Juj tényleg, eddig abban a hitben éltem, hogy majd csak jövõhéten.
Engem nem visel meg, de ettõl függetlenül utálom és tök feleslegesnek tartom.
10/10
Lili49 2015 okt. 20. - 20:03:23 10/10
(88486/112922)
Mindeok üzijét eljuttattuk neki.
Küldött is pár képet.
Nyakig sárban, mint egy agyonázott kismadár.
Szörnyûséges!!!!!!!
10/10
Lili49 2015 okt. 20. - 20:01:38 10/10
(88485/112922)
Most állítunk órát?? Végem van.
10/10
k.sior 2015 okt. 20. - 19:59:36 10/10
(88484/112922)
Szakiról tudtok valamit?
10/10
k.sior 2015 okt. 20. - 19:58:30 10/10
(88483/112922)
Nézegettük a gép útját. Tényleg lassan már délnek kellene fordulniuk.

Lopikáltam a cicás fotót.