Téma: Lee Jun Ki

10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 19:28:57 10/10
(88822/112922)
Jé, ezt még én is láttam, de csak ebbõl a Fagyosszentbõl ugrott be, juj de gáz... :)))
10/10
Lili49 2015 okt. 28. - 19:28:47 10/10
(88821/112922)
Csak magyarázni tudom. Nyilván színészként szabályozza a hangerõsségét, hangszínét. Ezt állítja be magának precízen.
Nézõként csak azt gondoljuk, hogy odaáll a kamera elé és csak jön belõlük a színészkedés. Közben micsoda elõzetes munka, gondolkodás van egy-egy pillanatba.

Siorka ez az Immortál Songs-ból van, A hét legenda alcímmel. Most nem a dal, hanem egy táncos legendájuk miatt kerestem meg.

https://www.youtube.com/watch?v=90NBlai78J0

3 perc körül jön a hölgy.
10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 19:26:57 10/10
(88820/112922)
Bájosnak bájos, de egy színésznõnél ez harmat kevés.
Korea egyébként is tele van gyönyörûbbnél gyönyörûbb színésznõkkel és akad közöttük jó pár akik még tehetségesek is.
10/10
Lili49 2015 okt. 28. - 19:23:51 10/10
(88819/112922)
Fagyosszent a drága! :)

Többen láttuk, nagyon jó ki sorozat.
10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 19:23:29 10/10
(88818/112922)
Nem tudtam, hogy nem szereted a modern sorozatokat, de most már ezt is tudom. :)
10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 19:21:01 10/10
(88817/112922)
Igen, így már tisztább a dolog. Aranyos gesztus Gwi-tõl, rendes gyerek. :)))

Ez a jelenet olyan aranyos volt.

Hanyadik résznél jártok? Állítom, hogy minden igyekezetem ellenére le leszek maradva. :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 19:18:11 10/10
(88816/112922)
Hol van Pattika ilyen kép láttán? :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 19:16:16 10/10
(88815/112922)
Azt még szerettem volna megkérdezni, de csak kimaradt, mi az, hogy a hang precízen beállított?
Maryu 2015 okt. 28. - 18:59:53
(88814/112922)
Én eddig 4 sorozatban és egy filmben láttam Shin Se-Kyung-t. A film Rain filmje a R2B Return the Base volt. Még abban is csalódás volt, de azt el kell ismerni, hogy nagyon bájos. Most megnéztem, hogy miben játszott eddig és tényleg sok filmben és sorozatban, akkor meg biztos van benne spiritusz, csak idõre van még szüksége.
bori3 2015 okt. 28. - 18:58:44
(88813/112922)
Rólam tudható, hogy finoman szólva nem vagyok egy mai sorozat-fan, ... :))) Így csak a Mélygyökerû fa-ban láttam, az elég drámai sorozat és szerep volt, és szerintem jól csinálta...
Látom, hogy a jelenleg futú six dragon -ban is fõszerepe van.
bori3 2015 okt. 28. - 18:58:44
(88812/112922)
Rólam tudható, hogy finoman szólva nem vagyok egy mai sorozat-fan, ... :))) Így csak a Mélygyökerû fa-ban láttam, az elég drámai sorozat és szerep volt, és szerintem jól csinálta...
Látom, hogy a jelenleg futú six dragon -ban is fõszerepe van.
Maryu 2015 okt. 28. - 18:46:04 Előzmény Rhubarb
(88811/112922)
Köszi, meggyõztetek.
Maryu 2015 okt. 28. - 18:44:00 Előzmény bori3
(88810/112922)
Szerinted is? Na most már tényleg kíváncsi lettem.
Most két sorit nézek egyszerre, pedig ez nem szokásom, de valahogy így alakult. A King High School mellett a Pick The Stars-t (Stars Falling From the Sky). Láttátok már? Én véletlenül botlottam bele, belenéztem, hogy milyen lehet és ott ragadtam. Rég láttam ilyen nézhetõ, szórakoztató sorozatot. Eddig egy perc üres idõ nem volt benne. A történet is jó.

Egy lányról szól, aki eléggé széllelbélelt, a maga életét sem tudja irányítani és akkor hirtelen rászakad az öt kistestvérérõl való gondoskodás. Mivel lakásukat is elvesztik az utcára kerülnek. Még a motelekbõl is kidobják õket, mert 5 gyerek túl hangos. Egy gazdag család fiához áll be házvezetõnõnek és becsempészi a házba a gyerekeket ....
Maryu 2015 okt. 28. - 18:27:17 Előzmény werzsi9
(88809/112922)
Igen? Na kíváncsi vagyok, megnézem. Eddig bármiben láttam mindenhol a "szemmeresztgetõs, ártatlan vagyok, ment meg engem" alakítást láttam tõle. A Fashion King-ben kifejezetten idegesítõ volt.
Ha azt írod, ebben már jó, akkor biztos jó, fejlõdött már.
10/10
Lili49 2015 okt. 28. - 18:26:02 10/10
(88808/112922)
Ezeket Gwi írta Junginak. Talán nem volt egyértelmû.
10/10
Lili49 2015 okt. 28. - 18:24:49 10/10
(88807/112922)
Talán lesz majd jó fotó a kezérõl.
10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 15:51:47 10/10
(88806/112922)
:))) Nagyon élvezheti ezt az egészet.
Egy teljesen más világba-forgatásba csöppent bele és mivel egy színésznek mindig kell a kihívás, ez egy szuper lehetõség Junginak. Új arcok, új csajok... :)))
10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 15:47:31 10/10
(88805/112922)
Tök jóóóóó, nagyon örülök! :)
10/10
k.sior 2015 okt. 28. - 15:46:11 10/10
(88804/112922)
Köszönet! :)

"Irreális aura" - nagyon jó!
Nekem távolságtartónak tûnik, de ez engem abszolút nem zavar(na). :)
Nincs benne semmi különös? Ezen jót mosolyogtam...
Persze egy fiatal srác, aki csinálja a dolgát és azt milyen jól...

Nincs mese Gwikém, ilyen megjelenéssel egyszerûen nem lehet beleolvadni a szürke tömegbe. :)))

Jaj a zuhanyzós jelenetet meg sem beszéljük? :)))

Biztonság kedvéért leszedtem a 9. részt is, hátha megbírom nézni, mert mégsem járja, hogy elõrébb jártok. :)))

Lili, egyszer majd ha ráérsz, kielemezhetnéd a tenyerét. De tényleg csak ha érzel rá késztetést, mert tudom nem egyszerû feladat.
10/10
Lili49 2015 okt. 28. - 13:46:24 10/10
(88803/112922)
Készíthetjük a fürdõvizet::)