Téma: Lee Jun Ki

andika44 2015 nov. 05. - 21:17:00
(89202/112922)
Csajok, sajnos letelt, holnap megint meló.

Látom, Gukki lázban vagytok.
Maryu 2015 nov. 05. - 20:35:51
(89201/112922)
Ma nagyon jó formában volt a Gundi.
Szoktátok Ti is nézni a "A maradj talpon"-t? Én általában kvíz mûsorban mindenevõ vagyok. Ha nincs más, a legidétlenebbeket is képes vagyok megnézni, csak közben füstölgök, hogy ezt a hülyeséget .... A Maradj talpon-t viszont nagyon szeretem. Jó kis agymozgató.
Kár, hogy az RTL-en most nem megy semmi. Elkezdhetnék megint a Széfet.
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 19:06:06 10/10
(89200/112922)
Nem akartam lelõni, de ez akkora poén volt, hogy jött egy másik ragacs::)))
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 18:46:29 10/10
(89199/112922)
Nagyon édes lánykérés volt::)))
Maryu 2015 nov. 05. - 18:40:19
(89198/112922)
Én is kíváncsi vagyok a She was pretty-re, de megvárom a végét. Úgy látom elég gyorsan készül a magyar felirat.
Maryu 2015 nov. 05. - 18:36:33
(89197/112922)
Viszont örültem, hogy Gwi-re a végén, úgy néz ki rátalált a szerelem. Egy újabb Ragacs személyében.
Maryu 2015 nov. 05. - 18:34:42
(89196/112922)
Azt valahogy nem gondoltam volna, hogy bosszú van az egész helycserés ügy mögött. Meglepett, jó ötlet volt.
Maryu 2015 nov. 05. - 18:29:44
(89195/112922)
Sajnáltam, hogy szegény nagypapát a végén elhaláloztatták. Ezért kár volt.
Maryu 2015 nov. 05. - 18:27:44 Előzmény k.sior
(89194/112922)
Sziasztok!
Én is befejeztem a King-et. Tetszett. Ez lett végül a kedvenc jelenetem, amit beraktál. Amikor megkérte a lány kezét ezzel a bazi nagy zsák popcornnal.
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 18:22:59 10/10
(89193/112922)
.
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 18:22:23 10/10
(89192/112922)
.
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 18:21:48 10/10
(89191/112922)
Néhány nagyon cuki kép van a kínai moziból. Lassan játszani kell.
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 17:57:40 10/10
(89190/112922)
Falling for Innocence 12. részénél tartunk. Jó a sorozat, csak egy kicsit lenyomta a King.

Elkezdtük a She Was Pretty-t. Csak napi 1 részt, hogy bevárjuk a film végét.
Egyenlõre elég idegesítõ a fsz, csaj, de érdekes félreértések lesznek benne.
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 17:32:55 10/10 Előzmény Milida
(89189/112922)
Nekem nagyon tetszik, hogy kiállnak magukért.
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 17:31:28 10/10 Előzmény Maryu
(89188/112922)
Ez nagyon élvezetes blog volt. Végig is olvastam. Köszi Maryu!:)
10/10
Lili49 2015 nov. 05. - 17:30:25 10/10 Előzmény k.sior
(89187/112922)
Sziasztok!

Kicsit féltem a sorozattó, de ez most egy kellemes csalódás volt.
Kacagni, mosolyogni sokat lehetett. Popcornt gyorsan megszerettük, Ragacs is elõnyére változott.
Nem drámázták túl, könnyed maradt a sorozat.

A fiúk párharcánál egyikbõl sem csináltak, sem mamlaszt, se gyûlöletes figurát.Harcoltak amennyit kellet, de elismerték a gyõzelmet is. Majdnem barátokká is váltak.
Gwi-nek is megadták a végén a lehetõséget, hogy találjon valakit.

Teljesen lezárták, semmi hiányérzetem. a szerelem legyõzhet minden akadályt. Nem zavart a 10 éves korkülönbség, pedig egy 18 éves fiúnál, elméletileg kellett volna::)
Mi is szívesen néztük volna még.

Nagyjából azt tudom írni, amit te Siorka. Jó vóóót:)
bori3 2015 nov. 05. - 13:47:52
(89186/112922)
Játsszák nálatok a filmhéten az Always-t, tudod Jisubos .... :)))
Megnézed ugye? :)
10/10
k.sior 2015 nov. 05. - 13:06:22 10/10
(89185/112922)
Befejeztem a King-et.
Minden pillanatát élveztem, imádtam õket! Még simán elnézegetném õket hetekig is. :)
Ami külön tetszett, hogy nem rugóztak, szenvedtek részeken keresztül. Természetesen voltak bonyodalmak, konfliktusok, de gördülékenyen túl jutottak ezeken és így abszolút nem volt semmi fárasztó. Nagyon sokat nevettem, igazi kikapcsolódós sorozat.
A végére még ragacsot is megkedveltem. :)

Azt az utolsó árva öt részt olyan jó lenne ha valaki lefordítaná!!!
Akkor újra is nézném. :)

Köszi Lili, hogy ajánlottad, nagy kár lett volna kihagyni. :)

Most pedig rávetem majd magam a mozifilmjeimre, mert rengeteg feltorlódott.
10/10
k.sior 2015 nov. 05. - 12:47:24 10/10
(89184/112922)
Ezeket végig is kóstolnám, bár a az a csirke leves számomra sem túl gusztusos, de azért egy nyeletet leengednék a gigámon. :)
10/10
k.sior 2015 nov. 05. - 12:41:11 10/10
(89183/112922)
Akartam is kérdezni, lánykáidnak ízlett a koreai ételek többsége?