Téma: Lee Jun Ki

bori3 2015 nov. 22. - 18:04:41
(89542/112922)
Jelentem, letöltve és müxik is - köszi :))
10/10
k.sior 2015 nov. 22. - 18:04:05 10/10
(89541/112922)
Hú, nagy kõ esett le a szívemrõl. :)
Örülök, hogy átment.

Már Rhubarbbal is beszéltük, hogy vajon miért pakol oda dolgokat, de megvilágosodni még nem sikerült. :)
Pattika69 2015 nov. 22. - 17:49:47
(89540/112922)
Köszi Siorka!!!:))) Nagyon jó lesz!
10/10
Rhubarb 2015 nov. 22. - 17:47:06 10/10
(89539/112922)
Én is kérem!
Ha még nem kértem.
Pattika69 2015 nov. 22. - 17:46:24 Előzmény Lili49
(89538/112922)
Sziasztok!!!
Én sajnos nem tudtam megnézni:(
werzsi9 2015 nov. 22. - 17:43:08
(89537/112922)
Én ma délelõtt néztem meg. Nagyon megrendítõ volt.
bori3 2015 nov. 22. - 17:37:44
(89536/112922)
Ja, ott nem ....és ott van :)
De vajon miért?
Köszi :))))
10/10
k.sior 2015 nov. 22. - 17:35:31 10/10
(89535/112922)
Ó, gyanús is volt, hogy nem küldött visszajelzést arról, hogy letöltötted.
Viszont azt írta, hogy átment a küldemény. Na ilyenkor mi van?
Spam-ek között nézted?
10/10
k.sior 2015 nov. 22. - 17:33:59 10/10 Előzmény Lili49
(89534/112922)
Sajnos nem.
Azt írja, olyan célközönség számára érhetõ el, amelyikbe nem tartozom bele. Ez van. :)
bori3 2015 nov. 22. - 17:32:34
(89533/112922)
Sajnos nem ... :(((
10/10
k.sior 2015 nov. 22. - 17:31:47 10/10 Előzmény Lili49
(89532/112922)
:))) Aranyos.

Lelke, lába hogy van gyõri Oppának?
10/10
k.sior 2015 nov. 22. - 17:28:04 10/10
(89531/112922)
Valaki szeretné még a Vérkufárt, mert akkor holnap többszemélyes küldeményt csinálok. :)
10/10
k.sior 2015 nov. 22. - 17:24:49 10/10 Előzmény Pattika69
(89530/112922)
Sziasztok!

Persze Pattika, holnap átküldöm, jó lesz úgy?

Bori, neked átment a Vérkufár?
bori3 2015 nov. 22. - 11:55:41
(89529/112922)
Minõ véletlen :))) - KNG "alatt" a király lánya fõdala fut ... :)))
Werzsi nézted amit KHT-ban írtam errõl?

Ja, és Jisub új sorozata is elkezdõdött - az elsõ rész felirata kis megvan már ...
itt dumcsizunk, gyere ..... :)))


http://forum.port.hu/viewtopic.php?topic_id=53487
werzsi9 2015 nov. 22. - 10:28:41
(89528/112922)
Sziasztok!

Egy kis gyûjtemény került a szemem elé, amit ugyan még rég, 2011-ben készítettek, de jó volt végignézni Három kedvenc színész addigi munkáiba ad kis betekintést. Újra láthatjuk az akkori arcukat, de fõleg, eszünkbe juttatja a régebbi filmjeiket. Ötletet ad ahhoz, hogy mit kellene újranézni. Sajnos, vannak magyarra fordítatlan filmek is. A vállalkozó szellemû fordítók is ötleteket kaphatnak egy- egy színész életmûvébõl hiányzó filmek pótlásához. Tudom, Maryu ezt teszi Ji Sunggal.

https://www.youtube.com/watch?v=UgM3EpjDQmc&feature=em-subs_digest-g-vrecs
10/10
Rhubarb 2015 nov. 21. - 22:29:27 10/10
(89527/112922)
l

:)
10/10
Rhubarb 2015 nov. 21. - 22:02:54 10/10
(89526/112922)
Köszi!
Jó volt ovasni!
Jajj, hogy hiányzik nekem is a fordítás...
Maryu 2015 nov. 21. - 21:40:11
(89525/112922)
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:57:06 10/10
(89524/112922)
Na igen van, ami meggondolandó::)))
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:56:01 10/10
(89523/112922)
Én is megyek, nézem a rendõreimet.