Téma: Lee Jun Ki

Maryu 2015 nov. 21. - 19:48:09
(89522/112922)
Vagy szeretné kipróbálni, hogy milyen szárny nélkül repülni.
Maryu 2015 nov. 21. - 19:47:08
(89521/112922)
A 4. és 5. pontot csak akkor, ha elunta az illetõ az életét ...
Maryu 2015 nov. 21. - 19:44:47
(89520/112922)
Nagyon jó! Gondolom azóta is gondolkodik, mi lehetett az...
Maryu 2015 nov. 21. - 19:42:58
(89519/112922)
Nagyon finom lehet ez a krumplis ....
Pattika69 2015 nov. 21. - 19:42:27
(89518/112922)
Már csak holnap!:)
Mennem kell!!!
Szép álmokat mindenkinek:)
Pattika69 2015 nov. 21. - 19:38:10
(89517/112922)
:))) ááá!!! kösziiii!:))))
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:38:03 10/10
(89516/112922)
Pattika69 2015 nov. 21. - 19:37:35
(89515/112922)
:)))) ez nagy lehetett!!!!!!!:))))
Pedig, ha tudnááááá!!!:))))
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:31:45 10/10
(89514/112922)
Gyõri oppáról mesélek valami vicceset is.

A Parlament vagy a Vár környékén vitt egy koreai csoportot, mikor meglátta Orbánt a sleppjével. Õ tudta, hogy ki az.

Odakiáltott..... HI. Erre az udvarias 22 ahjumma is utána ordította, integetve... Hiiiiii

Orbán biztosan elégedett volt a nemzetközi ismertségével.
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:26:53 10/10
(89513/112922)
Azt nem gondolnám. Mindeok is volt idén kétszer. Egyszer lõgyakorlat volt, egyszer meg elméleti.
Pattika69 2015 nov. 21. - 19:23:14
(89512/112922)
Lehet, hogy még õrségbe is bedobták????:(((
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:22:53 10/10
(89511/112922)
Ezentúl a második pontot alkalmazni fogom és halára röhögöm közben magam.
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:20:43 10/10
(89510/112922)
Lent ott van az a téglalap ikon, az a fordító. Állítsd be magyar nyelvre.

Kispárna:::)))
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:17:28 10/10
(89509/112922)
Én is annak látom, de csak ki jött a katonáéktól, már repült is.

Most megjelenõ magazinból.
Pattika69 2015 nov. 21. - 19:17:06
(89508/112922)
Ki nem találom, hogy mi lehet, de hogy szaga van az biztos!!!!:)))

Muszáj mégegyszer megnéznem azt a videót, mert jobban csak arra figyeltem, hogy melyikre szavaznak és nem tudtam olyan gyorsan fordítani a szöveget!!!:)
(na ez most jó nagyképû volt...szóval csak foszlányokat értek:)))...azt hiszem megvan, hogy min kellene tökéletesítenem:)))
Pattika69 2015 nov. 21. - 19:12:42
(89507/112922)
Húúúú de széééép!!!:)))
Milyen különleges ez az öltöny!!! Pont, mint Õ!:)

A közeli képen annyira fáradtnak tûnik a szeme!!!:(
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:10:14 10/10
(89506/112922)
.
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:09:15 10/10
(89505/112922)
Szempillácska, James Bond-nak, tényleg telitalálat lenne. Jól mondta a csaj::)))


Szegénykével, mit etettek?????
Pattika69 2015 nov. 21. - 19:06:55
(89504/112922)
:)))) elégedettek is vagyunk!:))))
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 19:06:52 10/10
(89503/112922)
Igen..egy picit jobb az összhatás::)))