Téma: Lee Jun Ki

Pattika69 2015 nov. 21. - 19:03:17
(89502/112922)
Jungi szerkója nagyságrendekkel csinibb, mint a divattrónörökösé:))))
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 18:45:09 10/10
(89501/112922)
Bocs az elütésért- Ezoritu ::)))
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 18:16:55 10/10
(89500/112922)
Most fedeztem fel Brigichan és Ezotitu interjúit.
Mindkét fordítónak sok kellemes órát köszönhetünk.

Brigi feliratai, azóta a Scholar Who Walks the Night-al is bõvültek.
Hálás vagyok, hogy szinte a filmmel együtt nézhettük magyarul.

Nagyon jó ötlet volt elbeszélgetni velük!

http://azenvegtelentortenetem.blogspot.hu/2015/04/interju-brigichannal.html
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 17:36:22 10/10
(89499/112922)
Jungi már Pekingben van. A képen Stefano Gabbana-val, a Dolce&Gabbana party-ján.
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 17:13:16 10/10
(89498/112922)
Teljen eltûnt a látókörömbõl, de néha eszembe jut.
Neki is lassan be kell vonulni.


Ázsián kívüli vélemények a koreai sztárokról. Van fordító. So Ji Sub kedvelõk elégedettek lesznek::)))

https://www.youtube.com/watch?v=zLhlWVXbDkw#t=19
werzsi9 2015 nov. 21. - 16:45:22
(89497/112922)
De az is tetszett, de sajnálom, hogy ott fogtam bele. Amint mondtam, nem tudtam eléggé koncentrálni. Még lehet, hogy a Producerrõl is jobb véleményem lenne, ha itthon néztem volna meg. A Shine-ben újra megdicsértem magamban a szép fordítást. Tetszettek a fõszereplõk. Szeretem ezt a színésznõt.

A Producert közepes színvonalúnak tartom, de teljesen kárpótolt Kim Soo Hyun alakítása. Eddig nem volt nagy véleményem vele kapcsolatban. Itt nagyon tetszett.
10/10
Rhubarb 2015 nov. 21. - 16:04:05 10/10
(89496/112922)
a képem...
10/10
Rhubarb 2015 nov. 21. - 16:02:38 10/10
(89495/112922)
Sziasztok!
Werzsi, az én kis Shine or go crazy-m ennyire nem?
A szívem! :D
werzsi9 2015 nov. 21. - 14:35:46
(89494/112922)
Remélem is! Gondolom, nem dolgoztam annyit hiába vízben és szárazon.

Közben nem unatkoztam. Internet nem volt, de megnéztem a laptopomról a Shine Go or Crazy, Blood, Producer, a Maids nagy részét. És még három filmet. De az sem az igazi. Sok a beszélgetés, a jövés- menés körülötted, nem lehet úgy figyelni. Szerencsére a filmek sem voltak nagyon értékesek. A Maids tetszett a legjobban. Itthon fejezem be, még hátra van az utolsó rész.

Nem sikerült "megfertõzni" senkit. Akinek van otthon gépe, az sem érdeklõdött az elérhetõségrõl. Egyetlen személy látta a TV-ben bemutatott sorozatok egy részét. :-(
Pattika69 2015 nov. 21. - 13:40:54
(89493/112922)
Gondolom majd kitoljátok az ünnepeket:))))...de így legalább az új esztendõt tuti itthon köszöntöd:))))
Pattika69 2015 nov. 21. - 13:38:50
(89492/112922)
Én szerettem és a szép pofiját is!!!
Jó lenne valamiben újra látni Õt is!!!!
Ha jól látom Japán a következõ úti cél!!
andika44 2015 nov. 21. - 13:27:42
(89491/112922)
idén szintén, 3 hete leszek kint, és 27.-e körül jövök haza.

ja, tavaly volt akkora hó, az ablak feléig, olyant még nem láttam.
Pattika69 2015 nov. 21. - 13:24:36
(89490/112922)
Sziasztok!!!:))
Werzsi, de jó újra itt látni!!!!!
Remélem hamarosan könnyebb lesz a mozgás, a kezelések biztos késõbb váltják ki a hatásukat!!!

Andi!!! Örülök, hogy Te is befutottál:)))
Tudod már, hogy az ünnepek hogy fognak alakulni????
(jól emlékszem, hogy tavaly kint voltál???)
andika44 2015 nov. 21. - 13:24:34
(89489/112922)
https://www.youtube.com/watch?v=WOq5O3KMLqM

emlékeztek még rá?

jó lenne, ha õ is visszatérne, de úgy láttam, koncertezik azért, otthon és külföldön is.
andika44 2015 nov. 21. - 13:09:11
(89488/112922)
csajok, hol lehet szójaszószt, és chiliszószt rendelni?

vgy hol szoktatok venni?
10/10
Lili49 2015 nov. 21. - 12:04:58 10/10
(89487/112922)
Sziasztok!

Szia Werzsi, örülök, hogy itthon vagy::)

Láttatok már észak-koreai popot?

https://www.youtube.com/watch?v=TcSrkIxQG7o#t=298
bori3 2015 nov. 20. - 21:10:47
(89486/112922)
Jól van, jól van, már emlegettünk és hiányoltunk ... a fõ, hogy itthon vagy és géphez tudsz ülni - van mit behoznod. :))))
werzsi9 2015 nov. 20. - 20:46:49 Előzmény bori3
(89485/112922)
Megjöttem. Most olvasgatok. Nagy a lemaradás, három hetes. Ha érdekel, pillanatnyilag még nehezebben mozgok, mint eddig. Majd meglátjuk ez után.

Nagyon köszönöm, hogy nem felejtettétek el a névnapomat. Bori, nagyon eltaláltad, külön köszönöm! Holnap még mesélek.
10/10
Rhubarb 2015 nov. 20. - 20:29:59 10/10
(89484/112922)
Azt hiszem, kihasználom az idöt...
Majd szólok.:)
andika44 2015 nov. 20. - 20:17:02
(89483/112922)
Sziasztok, csajook, megjöttem.

Barbi, ha készen vagy szóljál.