Téma: Lee Jun Ki

andika44 2015 nov. 19. - 19:51:00
(89462/112922)
tetszik, mi?

és nem is tudja, a kisbabcsíra, hogy egész jól néz ki.

20 éveske.
10/10
k.sior 2015 nov. 19. - 19:49:39 10/10
(89461/112922)
Ez a Nemzetközi Férfinap komolyan ma van?
Hát akkor Isten éltesse a Férfiakat, szeretjük õket! :)))
10/10
Lili49 2015 nov. 19. - 19:49:06 10/10
(89460/112922)
Siorka, innen letudod tölteni a filmet.

Az elsõt megnéztem az rendben volt.
Közben Gwi fotókat gyûjtögettem. Ma vele tartottam férfi napot::)))
Jungi bocsi::)))

http://chauthanh.info/drama/view/heartless-city---cruel-city-2013-[kdrama].html
10/10
k.sior 2015 nov. 19. - 19:46:20 10/10
(89459/112922)
Bocsi, bocsiiiii... a köszönöm akkor neked szólt. :)
Ráadásul 1 hete írtál róla? Hú, nagyon kiesett nálam. Azt hittem régebben kaptam. Nagyon összefolynak a dolgok. Ide egy szégyenlõs smile jönne. :)))

Képet lopikáltam.
bori3 2015 nov. 19. - 19:45:50
(89458/112922)
Meg lehet még kapni? :)))
10/10
Lili49 2015 nov. 19. - 19:44:54 10/10
(89457/112922)
Mindenkinek menni kell évente két-háromszor, 1-2 napra.

Egyszer évekkel ezelõtt olvastam Oska katonai naplóját. Le volt magyarra fordítva, de gõzöm sincs hol találtam. Nagyon jó volt a legdöbbenetesebb amire emlékszem, hogy a jegesre fagyott földön kellett aludniuk, egy hálózsákban.
Szenvedõsen fájdalmas volt, reggelre megolvadt a jég alattuk.
Rendesen feszegették a tûrõképességeik határait.
bori3 2015 nov. 19. - 19:43:59
(89456/112922)
Nekem újdonság ez a cím .... nem valószínû, hogy tõlem kaptad... - mi az angol címe? :)))
10/10
k.sior 2015 nov. 19. - 19:40:22 10/10
(89455/112922)
Werzsike, nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Remélem szépen haladsz a gyógyulás útján!
10/10
Lili49 2015 nov. 19. - 19:39:22 10/10
(89454/112922)
Tõlem kaptad::))

Most néztük megy 1 hete lb akkor írtam is róla.
Most röviden, szép és jó film volt.
10/10
k.sior 2015 nov. 19. - 19:31:47 10/10
(89453/112922)
Mennyi ideig tarthat egy ilyen továbbképzés?
Minden volt katonát visszatapsolnak ilyenre?
10/10
k.sior 2015 nov. 19. - 19:26:20 10/10
(89452/112922)
Sziasztok!

Na igen, a reményhal... :)
Most bezzeg, hogy még nincs meg a felirata, már olyan ingerenciám lenne, hogy megnézzem. :)

Megnéztem a Vérkufár c. filmet.
Tõled kaptam Bori?
Nem is emlékeztem, hogy van ilyen címû film a tarsolyomban, meg is lepõdtem. :)
Nagyon-nagyon szeretem a koreai mozi filmeket! Nincsenek túl cifrázva és mégis olyan sok mindent adnak.
Ennek is az elsõ fele a kis könnyed hangvételével... nem is gondoltam volna, hogy ilyen történetet kerekítenek ki belõle. A második fele meghatóan szépséges volt!

Köszönöm!
10/10
Lili49 2015 nov. 19. - 18:01:45 10/10
(89451/112922)
Ma Nemzetközi Férfinap van!

Andi van még ilyen videód??:::)))
Maryu 2015 nov. 19. - 17:40:44
(89450/112922)
Sok boldog névnapot Erzsike!
10/10
Lili49 2015 nov. 19. - 17:05:29 10/10
(89449/112922)
Elmennék hozzá takarítani::)))
10/10
Lili49 2015 nov. 19. - 16:03:36 10/10
(89448/112922)
Diák-Igazgatónk fellépése egy esküvõn.

Kicsit a könnyeivel küszködik, hiszen a menyasszony a húga.


https://www.youtube.com/watch?v=-VWS5U339IY&feature=youtu.be
bori3 2015 nov. 19. - 14:07:45
(89447/112922)
Tényleg - ma Erzsébet van :))

Werzsike! - nagyon boldog névnapot kívánok én is, remélem hamarosan olvasod a jókívánságainkat és válaszolsz is már .... :))))

https://www.youtube.com/watch?v=CsmsyoWygzs
10/10
Lili49 2015 nov. 19. - 12:07:07 10/10
(89446/112922)
Ezt a képet elhoztam a facéról, mert minden rajta van, ami szem-szájnak ingere.

Boldog Névnapot kívánok Erzsi!

Remélem nemsokára köztünk leszel!
10/10
Lili49 2015 nov. 19. - 11:54:59 10/10
(89445/112922)
Sziasztok!

Azt a kaporszakállút!!::)

Jungikánk továbbképzésen van.

https://www.instagram.com/p/-QT_3zTJQA/
andika44 2015 nov. 18. - 21:40:50
(89444/112922)
https://www.youtube.com/watch?v=DhdGfGhgEgM

csajok, egy kis esti néznivaló. a kiscsávó a GOT7-ben ugrabugrál, nagy kedvenceim.
Maryu 2015 nov. 18. - 20:35:42
(89443/112922)
Aha. Az jó, arra van esély.