Téma: Lee Jun Ki

10/10
Rhubarb 2015 dec. 06. - 15:26:26 10/10
(89962/112922)
Ha számít, nekem is tetszett! :)))
Pattika69 2015 dec. 06. - 15:19:39
(89961/112922)
Oks!!!:)) De az Alice-ról eléggé megoszlottak a vélemények!
Akkor azt mondod, hogy neked tetszett???
bori3 2015 dec. 06. - 15:12:46
(89960/112922)
Ezt se hagyd ki... PSH-val szuper :))

http://asianwiki.com/Cheongdamdong_Alice

nag sláger volt - de jó újrahallani... :)))

https://www.youtube.com/watch?v=raa6dCm-hjI
10/10
Rhubarb 2015 dec. 06. - 15:12:11 10/10
(89959/112922)
:)))
Tényleg!
Szeretted volna, Andi?
Pattika69 2015 dec. 06. - 14:57:05
(89958/112922)
Nagy gratula:)))))
(csak egyel csúsztam le:)))
Pattika69 2015 dec. 06. - 14:54:50
(89957/112922)
A Szelek festõjét még nem láttam, a My Little Birde-t viszont igen!!!:)))) és nagyon szerettem:)
10/10
Lili49 2015 dec. 06. - 14:47:37 10/10
(89956/112922)
Olyan jó belehúztunk, hogy a Mikulás még a 94 000. hsz-t is meghozta::)))
10/10
Lili49 2015 dec. 06. - 14:46:05 10/10
(89955/112922)
különben, ha nem látom a filmben fiatalon, talán én se jövök rá.
Nekünk csak Taylor kedvence:::))))

Oksi::)
10/10
Lili49 2015 dec. 06. - 14:44:33 10/10
(89954/112922)
Pattika, na ugye, hogy padlót fogtál??::::))))

Közben küldtem újra.

Most néznem kellene valamit.
Pattika69 2015 dec. 06. - 14:43:43
(89953/112922)
Most nem mondjátok komolyan, hogy Õ van itt így leöregítve!!!!!!!:))))))

(Lili, megjött a levél:)
bori3 2015 dec. 06. - 14:42:51
(89952/112922)
Ez vele kötelezõ darab ...

http://asianwiki.com/The_Painter_of_Wind
bori3 2015 dec. 06. - 14:39:40
(89951/112922)
Honnan vették? :)) te nem ismered ezt a színésznõt és a sorozatait???? o:)

http://asianwiki.com/Moon_Geun-Young
10/10
Lili49 2015 dec. 06. - 14:37:12 10/10
(89950/112922)
Gyanús volt::)

Ennek mindjárt a végére járok.

Addig Bori biztosan megválaszolja a színésznõt, tuti padlót fogsz::))
10/10
Lili49 2015 dec. 06. - 14:34:46 10/10
(89949/112922)
Nyilván, színészként én se szeretném, ha mindig csak egy irányba mennék. A beskatulyázás meg náluk is dráma.

Majd megnézem, ha vége lesz::))
Pattika69 2015 dec. 06. - 14:33:02
(89948/112922)
Még a királynéra visszatérnék (Õ ugye Yi San anyja??).
Nem tudom, hogy hol vették ezt a színésznõt, de olyan arca vaaaan, hogy az ember nem tudja levenni róla a szemét!
Szépnek nem mondható...sõõõt....koreai nõnek én még ilyen szeplõs arcot nem láttam és a szeme színe is annyira érdekes és ehhez hozzájön az a mimikaaaa...nagyon eltalálták!!!!!
Pattika69 2015 dec. 06. - 14:28:56
(89947/112922)
Nemmmm:(((((
Csak egy levelet kaptam, még amit pénteken írtál:(
Jaj, hát merre kóricált el az a levél???:)
Pattika69 2015 dec. 06. - 14:26:42
(89946/112922)
Igen, ha megtennéd!!!:))) Kösziii!:)
bori3 2015 dec. 06. - 14:26:42
(89945/112922)
Valahol egyetértek veled, meg nem is ... :DDD Annak mindenképpen már a MS-nél örültünk (de õ is azt nyilatkozta!), hogy mást is játszhat végre, nemcsak a melodráma és csupa könny a szobám, vagy vérgengszter karaktereket. Ezekben szoktuk meg, mert nem kapott más szerepet. Próbálkozik másban is élményt adni.... :)))
Az OMV-ról majd véglegeset a végén, de egyelõre jónak mondanám, laza és hozza a keser-édes fanyar pali humorát..... Civilen is ilyesmi lehet.... :)
SMA vérprofi.... Többet most nem merek :DDDDDD tessék a sorok közé nézni :))))
10/10
Lili49 2015 dec. 06. - 14:25:40 10/10
(89944/112922)
Pattika megkaptad a válaszomat a mailedre?
SZ. M.-re küldtem.
Pattika69 2015 dec. 06. - 14:23:13
(89943/112922)
Semmi fölösleges poénkodás nincs benne...sõt nagyon is komoly a drága:)))
Ne féljt tõle!:)