Téma: Légcsavar

10/10
viktor666 2009 aug. 23. - 22:40:02 10/10
(59/219)
...anyway... végre egy jó, új alapötlet, nem az évtizedek óta elcsépelt dolgok... ócsó mozi, egy helyszínen, mégis több mint bármelyik ledzör vepön... ok egy MOZI
10/10
tombenko 2009 aug. 23. - 22:22:37 10/10
(58/219)
Nekem az volt. Bár lehet, hogy csak azért, mert közben a vége felé fél órát a sógornõm telefonált. Viszont így nekem tetszett.
6/10
Easy Rider 2009 aug. 23. - 22:13:54 6/10
(57/219)
nem ezt vártam. ha Jodie Foster nem játszana benne, akkor egy jó B film lenne, vagy tán csak videokazin adták volna ki. jól alakulnak a dolgok, de valahogy elpunnyad a feszültség, és a fordulat is eléggé gyengusra sikeredett. talán ha sean bean nem a kapitány hanem a "bad guy" szerepét játszotta volna el... egy jó ötös, max hatos az osztályzatom, de lehet, hogy még így is nagyon jószívû vagyok!:)
Zia 2009 aug. 23. - 22:09:54
(56/219)
Ja, nekem az volt fura, h a biztonsági ember úgy ült a sorok között, mint egy utas... Persze ez lehet óvintézkedés, de mindesetere nem hiszem, h mindne gépen így ül az utasok között egy biztonsági ember. Bár ki tudja?

Ja és a hátsó sorba fektetés, az elég nagy baki szerintem is. Erre tuti nem lehetett számítani... és azért egy anyától csak úgy elvenni egy utassal teli gépen a lányát.... nos, az elég valószínûtlen...
Meadow 2009 aug. 23. - 22:04:43
(55/219)
Nagyon tetszett ,mert izgalmas volt és talán a film 3/4-ig feszült:)
7/10
Thonuzaba 2009 aug. 23. - 22:01:56 7/10
(54/219)
SPOILER

Onnantõl kezdve, hogy a légimarsall kiveszi a koporsóból a bizgerentyût és közli a követeléseket (igaz nem a saját nevében) akár ki is lehet kapcsolni, mer' a feszültség, ami addig egyértelmûen uralkodott, pilanatok alatt szertefoszlik. Tudjuk, hogy ki fog bûnhõdni a végén, csak még azt nem tudjuk, hogy ezt hogyan képzelték el a trükkmesterek. Ezért hátravan még egy kis akció, nehogy már szimpla dráma legyen az egész!

Aztán mehetünk nyugodtan csicsikálni, mer' a hitetlen kapitány is bocsánatot kért, úgyhogy kerek a happy end.
T42 2009 aug. 23. - 22:00:34
(53/219)
Jó film, de kicsit nyomasztó volt ( utálok repülni...)
6/10
igorrr 2009 aug. 23. - 21:58:49 6/10
(52/219)
Ez azért elég hihetetlen volt. Senki nem emlékezett egy 6 éves kislányra. És mi van, ha a nõ nem akarja lefektetni a gyereket a sor végén az üres üléseken? Hogyan szedi ki a gyereket a nõ mellõl titokban, és közben senki nem veszi észre? Persze lehet mondani, hogy volt másik terve is a tagnak, de az már nem ilyen "tökéletes gépeltérítés"...
angelika1975 2009 aug. 23. - 21:57:26
(51/219)
Hát ez igazán jó kis film volt.Judie Fostert amúgy is kedvelem.De a film nagyon is jó volt,jól szerepelt:)
Zia 2009 aug. 23. - 21:54:21
(50/219)
Nekem tetszett!!! És jó, hogy a végén a robbanás után nem volt rögtön vége, hanem megvolt Jodie "diadala" a többiek elõtt, akik gyagyásnak nézték... Igazából szerintem addig volt a legizgibb, míg nem derült ki, hogy ki a negatív, meg, hogy mi is van a story mögött.
offtopic
Marcipáncica_ 2009 aug. 23. - 21:50:35
(49/219)
"tréfás"? :DD
Marcipáncica_ 2009 aug. 23. - 21:48:28
(48/219)
Külön öröm hogy Sean Bean végre nem "gonoszat" játszik.
10/10
tombenko 2009 aug. 23. - 21:47:49 10/10
(47/219)
És tréfás a vége. Az ilyet szeretem.
Rahel 2009 aug. 23. - 21:43:17
(46/219)
-Osztom a véleményedet!!
Rahel 2009 aug. 23. - 21:41:22
(45/219)
-Szerintem kemény, és jó film, de a végét csak nem kéne beköpni!!
9/10
offtopic
BabyBaba07 2009 aug. 23. - 21:38:29 9/10
(44/219)
Szia Zoolie :)!
Ejnye, ki kell várni a végét, úgy az izgi :):).
Marcipáncica_ 2009 aug. 23. - 21:38:26
(43/219)
Kiváncsi vagyok akik most látják elõször mi lesz a vélemény.
Nekem anno nagyon bejött :)
9/10
mosolystudio 2009 aug. 23. - 21:37:35 9/10
(42/219)
Nagyon eltérõ kritikákat olvastam róla...de ha Jodie Foster nem játszana ilyen jól, ennyit nem érne a film.
cinderella 2009 aug. 23. - 21:21:20
(41/219)
***SPOILER***én már láttam..a nõ nem õrült..***SPOILER VÉGE***
gaborom 2009 aug. 23. - 21:19:02
(40/219)
Tényleg jó a film, TV-ben ment már régebben?