1/10
Asshya 2025 dec. 18. - 23:29:55 1/10 Előzmény meli93
(29/89)
Szinte már irigylem azokat az "egyszerű" embereket akik egy ilyen izén tudnak nevetni és boldognak lenni! És még tisztába sincsenek azzal, hogy milyen iszonyat szerencsések, hogy ilyen "egyszerűek"! Pláne, hogy a világ is egyre durvábban "nekik áll"! Mint abban az idióta mesekönyvben :"Boldogok a lelki szegények" bla bla bla
offtopic
Lizus-ka 2025 dec. 18. - 07:53:29
(28/89)
Attól tartok ezt a hozzászólást nem nekem szántad. Az első mondatoddal nem tudtam mit kezdeni, hisz én is ugyanezt mondtam. A többivel pedig egyetértek, de a stílusával nem.
2/10
offtopic
sita76 2025 dec. 17. - 21:49:37 2/10 Előzmény Lizus-ka
(27/89)
Akkor talán nézz utána. A Futni mentem is kapott 1-est szép számmal. Szóval nemcsak azokat szokták lehúzni, aminek köze van a jelenlegi kormányhoz. Egy film nem attól lesz gagyi, hogy a rendezőnek milyen a pártszimpátiája, hanem attól, hogy sz@r filmet csinált.
offtopic
Lizus-ka 2025 dec. 17. - 19:06:32
(26/89)
"A Futni mentem filmnél is van jobb mégis nagy nézettsége lett... érdekes... főleg, hogy az nem lett agyontrollkodva 1-es pontszámmal... Csak azokat szokták lehúzni, aminek valamilyen oknál fogva köze van a jelenlegi kormányhoz.... " Sajnos a leírtak csak nyomokban tartalmaznak igazságot. Ugyanis bizony van több 1 pontos hozzászólás is az említett filmnél, így egyszerűen nem igaz a lehúzásról mondott szöveg sem, de meg kell hagyni, igen hatásos. Furcsa, hogy az említi a politikától való függetlenséget, aki maga is beleesik ebbe a hibába. Kár, mert elég lett volna a film tartalmi részével érvelni.
10/10
Winetou2020 2025 dec. 17. - 14:54:21 10/10
(25/89)
Egész jó volt!!! :-)
1/10
offtopic
Ahoj poplacsek 2025 dec. 17. - 14:30:48 1/10 Előzmény sita76
(24/89)
Sok barátja lehet a Vajknak, biztos szívesen segítenek neki ha kéri.
9/10
meli93 2025 dec. 17. - 13:13:05 9/10
(23/89)
Szerintem vicces, szórakoztató film, ami kitudja kapcsolni az embert a hétköznapi őrületből, egyetlen hibája van, az is a vágásoknál. Láttam már jobb filmet pl az Üvegtigrist, ezért adok csak 9-est.
(Aki nem tud a politikától függetlenül véleményt nyilvánítani, az inkább ne írkáljon hülyeségeket. Nem a Fidesz, Ner és hasonlóktól szar az illető élete, nem saját magától. Előbb tükörbe kellene nézni és utána másokat hibáztatni. A Futni mentem filmnél is van jobb mégis nagy nézettsége lett... érdekes... főleg, hogy az nem lett agyontrollkodva 1-es pontszámmal... Csak azokat szokták lehúzni, aminek valamilyen oknál fogva köze van a jelenlegi kormányhoz.... Pedig ezek a színészek, rendezők, támogatók, mind azért dolgoznak, hogy egy kis boldogságot és nevetést csempésszenek legalább egy estére az emberek életébe baromi sok munkát, időt beletéve és hoznak áldozatokat másokért. Hálátlan és dühös emberek véleménye nem őszinte vélemény és semmi köze a filmhez. Értem, hogy fáj nektek mások sikere, de a saját életetekért ti magatok vagytok a felelősek...)
2/10
sita76 2025 dec. 17. - 08:17:06 2/10
(21/89)
Ilyenkor komolyan elgondolkozom, hogy ez e rengeteg 10-es pontszám csak trollkodás, vagy valóban vannak olyan emberek, akik szerint ez a film tökéletes? (Nálam ugyanis ezt jelenti a 10/10). Mert, ha ez utóbbi, akkor igaza van Szente Vajknak, hogy nem erőlteti meg magát, ha egy ilyen gagyi filmet is simán le lehet tolni a magyar mozinézők torkán. Szerencsére azért az átlagpontszám azért korrigálja a 10 pontos rózsaszín ködöt.
10/10
bschneider77 2025 dec. 17. - 07:58:31 10/10
(20/89)
Szórakoztató, mindenkinek ajánlom!
10/10
Pedromov 2025 dec. 17. - 07:43:48 10/10
(19/89)
Humoros, kimondottan figyelmet megtartó. Nincsenek ellaposodó jelentek.
10/10
julcsi343 2025 dec. 17. - 07:12:27 10/10
(18/89)
nagyon tetszett, csak ajanlani tudom
10/10
Carpaticum 2025 dec. 16. - 12:58:15 10/10
(17/89)
Kellemesen csalódtam. Laza, könnyed, vicces. A karácsonyi vásárlástól megfáradt plázázóknak pont szuper
gyorgyi84 2025 dec. 16. - 11:34:30 Előzmény Ahoj poplacsek
(16/89)
Lehet, nekem is Sharknado üzemmódban kellett volna megnéznem a színházban, és akkor én is tudtam volna röhögni. XD
(Bár, ott egy kicsit nehezebb, mert egyrészt nem tudok olyan trash-színdarabról, ami a Sharknado színházi megfelelője lenhetne, másrészt meg az embernek nincs szíve ilyen rondán pofán röhögni a színészeket, úgy hogy közben ott vannak előtte élőben. Pláne, hogy előtte már többször bizonyítottak, hogy tudnak ők ennél sokkal jobbat is.)
9/10
szdan4 2025 dec. 15. - 20:53:28 9/10
(15/89)
.
1/10
Ahoj poplacsek 2025 dec. 15. - 20:42:48 1/10 Előzmény pernye71
(14/89)
Mi is szakadtunk, mert 10 perc szekunder szégyen után felismertük, hogy mi van és átálltunk sharknado üzemmódra, na úgy tök vicces lett. Csak nem úgy, ahogy Szente Vajk szerette volna.
offtopic
gyorgyi84 2025 dec. 15. - 15:30:53
(13/89)
Aki látta a színdarabot is és a filmet is, az SPOILER-rel el tudná mesélni nekem, hogy miben más a film, mint a színdarab? (Ha más valamiben.)
Mert nekem a színházi változat nem tetszett. Vagyis hát a színészek megkapták tőlem a tapsot, mert nem az ő teljesítményükkel volt probléma, de a sztorinak se füle se farka, a karakterek közül pedig szinte mindegyiket utáltam. Nevetni sem tudtam rajta, csak kínosan feszengeni. Viszont ha a film valamiben is jobb, akkor annak talán adok egy esélyt. Csak ahhoz tudnom kéne, tényleg érdemes-e.
7/10
pernye71 2025 dec. 15. - 12:44:14 7/10
(12/89)
Bocsi, lefelejtettem a pontozást.
7/10
pernye71 2025 dec. 15. - 12:43:38 7/10
(11/89)
Egy külhoni sikerfilm után gyakran érzünk késztetést arra, hogy megcsináljuk a magunk magyaros változatát. Érzésem szerint a Legénybúcsú a (zseniális) Másnaposok témájára készült, és ezzel nincs is semmi bajom. Sajnos a film azonban nekem nem elég ütős, mert a szituációs komédia műfajában már nehéz újat mondani. Kicsit olyan, mint a komédia tematikájú TV-csatornákon adott vicces(nek szánt) sorozatok, amik javarészt elég bénák. Mivel én a magyar filmekkel elfogult vagyok, ezért azt mondom, hogy nem rossz, de nem is jó - egy megnézést megér. (Tény azonban, hogy a moziteremben ülők döntő többsége szakadt a nevetéstől, tehát statisztikailag nincs igazam)
10/10
Alasad 2025 dec. 15. - 11:35:19 10/10
(10/89)
👍