7/10
Calderon jan. 02. 20:20:25 7/10
(49/89)
Jó kis film.
4/10
koczanbalint 2025 dec. 30. - 18:10:45 4/10
(48/89)
Azt gondoltam, hogy egy szórakoztató vígjátékra ülök be, de helyette kaptam egy vontatott, csak néha poénos alkotást. Tudom, hogy rengeteg meló lehetett vele, de ez most nem jött át.
Azt hittem, ennél már nem lesz lejjebb, de lett. Megnéztem a Szenvedélyes nőket, hát az még borzasztóbb...
5/10
Rebel-Red-Rainbow 2025 dec. 29. - 21:49:11 5/10
(47/89)
Beszéljünk őszintén: én a Fehér Tibor cuki pofikája miatt néztem meg. A "nagy fordulat" számomra a nulladik pillanattól egyértelmű volt, azonban máshol tudott meglepetést okozni. Összességében pontosan azt kaptam, amire az előzetes alapján számítottam.
10/5.
10/10
nokedli80 2025 dec. 29. - 15:05:13 10/10
(46/89)
Szerintem ez nem kérdés, nagyon jól szórakoztunk rajta. 10/10
10/10
zigóta 2025 dec. 28. - 21:18:37 10/10
(45/89)
Aki szórakozni, kikapcsolódni akar, annak ez tökéletes film. Jó a színészi játék, a színészek hozzák a karaktereket. Biztosan megnézem mégegyszer.
1/10
pexon112 2025 dec. 28. - 18:25:12 1/10
(44/89)
Iszonyat rossz film! Gyenge, erőltetett poénok. Soha többet nem nézek meg semmit amihez Vajknak köze van!
2/10
Crampus007 2025 dec. 27. - 12:12:30 2/10 Előzmény Gyurma73
(43/89)
Ő ennyit tud:D
1/10
Gyurma73 2025 dec. 27. - 10:19:14 1/10
(42/89)
Ezek a viccek már a Sas kabaréban is kínosak voltak 20 éve.
1/10
Gyurma73 2025 dec. 27. - 10:18:25 1/10 Előzmény Crampus007
(41/89)
jó segge van
2/10
Crampus007 2025 dec. 27. - 06:07:10 2/10
(40/89)
Remek színészekkel (nem Rebekára gondolok) ilyen rossz filmet… ez a művészet:(
1/10
Zedzedsxty 2025 dec. 26. - 20:17:25 1/10
(39/89)
A film egy valódi rablàsról szól! A gyanútlan nézőket loptàk meg. Az Erős Pista jobban tette volna ha nem egy ilyen végtelenül lapos filmhez ad tàmogatàst. Eszembe fog jutni és egészen addig nem fogok E.P.t venni amíg a termékeikről ez a film eszembe jut.
1/10
Gyurma73 2025 dec. 26. - 19:29:01 1/10
(38/89)
Kárpáti Rebeka fogaira ráférne a fogszabályozás.
1/10
Gyurma73 2025 dec. 26. - 19:20:58 1/10
(37/89)
nagyon különleges ügyosztály szintű poénok.
Olyan viccek amiket már 20 éve is untál.
3/10
funfun 2025 dec. 22. - 17:45:27 3/10
(36/89)
Percenként van legalább egy poén, vicces jelenet, kár, hogy átlag fél óránként lehet valamelyiken picit elmosolyodni. Vígjátéknál nem valami jó arány. Egyetlen egyszer nevettem is a film vége felé, Ember Márknak a mentőautó hátuljában tett pokrócos mondatain.
A film hemzseg az értelmetlen, logikátlan jelenetektől. Például az elnöki lakosztály totál átjáróház, hol ez jön be, hol az. A kétszemélyes legénybúcsú sem túl gyakori. Az sem, ha valaki rosszul lesz, elájul, fölötte a két orvos meg sem próbál segíteni. A rendőrnő és sztorija miért lett az egész filmbe beszuszakolva? A "pap", aki a szentelése előtti napot egy luxus szálloda elnöki lakosztályában tölti és nem a szemináriumban, na persze. Na meg ezek a "félreértések" az apácának/papnak öltözött szereplőkkel kapcsolatban, egyből nem lesznek felismerhetők, tényleg nem. És a svájci nagybácsi és ultimátuma, mint végső "poén" - borzalmas.
Akkor miért 3 pont? A 2 férfi főszereplő és az escort lány megpróbált kihozni valamit ebből a gagyiból. Törőcsik Franciskát egyre inkább sablonosnak látom, minden filmben ugyanolyan.
1/10
lp. 2025 dec. 21. - 17:56:43 1/10
(35/89)
Nagyon kevés kellett, hogy kijöjjek a moziból.
1/10
panduska1 2025 dec. 21. - 17:47:21 1/10
(34/89)
Ha tehetném,visszakérném a jegy árát!Kuka ez a film!Nem szórakoztató,hanem inkább dühítő.Hülyére veszik a nézőket!
1/10
armin7 2025 dec. 20. - 21:25:35 1/10
(33/89)
Szörnyű, rettentően gagyi, nem szórakoztató, időpazarlás volt. Senkinek nem ajánlom, érdemes a rá szánt időben bármi mást csinálni.
2/10
Kriszti905 2025 dec. 19. - 09:06:21 2/10
(32/89)
Először színházban láttam még Szente Vajk szereplésével, szerintem életem egyik legjobb darabja volt. A szerepleosztás is nagyon jó volt, és maga a sztori is végig pörgős, izgalmas és vicces volt. De a mozifilm az valami katasztrófa volt. A vágás is nagyon rosszul volt sokszor megoldva, a poénok is erőltetettek voltak, a cselekményben és a szerepleosztásban is sok változtatás volt, sajnos a film hátrányára. Én nagyon csalódottan jöttem ki a moziból, mert a színház után alig vártam, hogy lássam még egyszer a darabot!
1/10
offtopic
Ahoj poplacsek 2025 dec. 19. - 00:07:01 1/10 Előzmény nagysanyi100
(31/89)
nem kell ám megítélni, hogy másoknak hány pontot kellett volna adniuk - én is megadtam neki az esélyt neked 8 pont, nekem kicsit kevesebbet adott ki, de én se vonom kétségbe, hogy neked ennyit jelent, te is fogadd el, hogy van, akinek nem ugyanannyira jött be
8/10
nagysanyi100 2025 dec. 18. - 23:37:31 8/10
(30/89)
Ma este néztük meg.
Maga a sztori valóban nem túl velős. Ugyanakkor kiváló színészi alakítások vannak benne és jó pár poén igenis működik. Nevettünk. Többször is.
A mindig mindent szó szerint értő karakter az egyedüli ami szerintem nagyon erőltettet.
Amit egy vígjátéknak hozni kell, azt összességében hozza a film.
Azt gondolom néhányan tragikusabban pontoztak, mint amit valójában érdemel a legénybúcsú.
Meg kell adni neki az esélyt.
Mi megadtuk és nem bántuk meg. 😉