Téma: Linuxportál

offtopic
damienisback 2008 okt. 16. - 22:19:03 Előzmény ubuntulinuxos
(19/19)
1. tanuld meg leírni más nevét.
2. nem csak ebbe a topicba írok és nem ártó szándékkal írtam, amit
3. úgy látom elég infantilis vagy, így hiába is próbálok érvelni, felesleges...
offtopic
damienisback 2008 okt. 16. - 22:16:41 Előzmény ubuntulinuxos
(18/19)
hehe, ez jó. és titkos ügynök is vagyok. ha az kötözködés, hogy leírom a véleményem, akkor nálad valami gáz van. szerencsére nem vagyok tv-s emberke, nem nekem való. egyébként nem zavarnak a csatornák nulla színvonalú mûsorai, mivel nem nézem õket...
offtopic
ubuntulinuxos 2008 okt. 16. - 10:42:00 Előzmény damienisback
(17/19)
"ja és illene olyan vendégeket hívni, akik beszélni is tudnak."
erre is reagalnek: akkor te bizonyara nem lattad farkas szilvesztert beszelni . de emlithetnek másokat is . en minden adast lattam,tudom mit beszelek . te viszont csak szerepelni akarsz ugy latom demijenbleck .
ubuntulinuxos 2008 okt. 16. - 10:36:27 Előzmény Gibzo
(16/19)
szerintem gibzonak van igaza,ez az egyetlen linux-al foglalkozo tv-ado,meg kellene becsulni. ez az illeto csak unalmaban kotozkodik vagy a konkurenciatol van inkabb.megkerdeznem az urat?a kereskedelmi tvk szinvonaltalan nulla musorai nem zavarjak ??
Gibzo 2008 szept. 21. - 18:36:08 Előzmény damienisback
(15/19)
Értem. Szerintem ezen tudunk segíteni. Köszönöm az észrevételed.
damienisback 2008 szept. 21. - 07:43:09
(14/19)
nem, ez csak egy példa volt. a baki meg nem érdekel, mindenki hibázhat. mint korábban írtam, engem eléggé zavar, ha belelóg a kamerába az a halom papír, amibõl olvassa valaki a híreket.
Gibzo 2008 szept. 21. - 06:59:05 Előzmény damienisback
(13/19)
Attól válik igényessé egy mûsor, hogy van asztal, és nem papírból olvassák a híreket?
Azok az emberek, akik a köznapi életben fontos dolgokat tesznek, olyanokat, amiért érdemes megmutatni Õket, illetve az általuk létrehozott produktumot, nem feltétlenül képzett médiaszereplõk. Nehezíti a helyzetüket, hogy élõben kell szerepelniük, ami fokozott lámpalázzal jár.
Láthatóan csupán egy mûsort láttál az eddigi közel 350-bõl, és abból vonod le a következtetéseidet, de nem baj, remélem még sokáig lesznek ilyenek :)
Van asztal, több is, csak nem minden esetben használjuk. A híreket viszont minden esetben papírból olvassa a kolléganõ. Nem azért mert nem telik súgógépre, van olyan is, de mint a hírolvasók nagyobbik része, Õ is jobban szeret papírból olvasni. Ennek egyébként megvan a praktikus oka. Élõadásban meglehetõsen kellemetlen, ha a technika megadja magát, viszont a papír az hûen szolgál. Olyan mûsorokban láthatsz súgógépes híreket, amiket nem élõben adnak, hiszen ott van lehetõség az esetleges technikai bakikat javítani.
damienisback 2008 szept. 20. - 17:10:12 Előzmény Gibzo
(12/19)
mint nézõt, engem nem érdekel a tv és a mûsor anyagi/egyéb háttere. engem az érdekel, hogy igényes mûsorokat nézzek, ne azt lássam, hogy az informatikai híreket úgy olvassa be valaki, hogy a kezében szorongat egy halom papírt és még asztalra sem telik. ja és illene olyan vendégeket hívni, akik beszélni is tudnak.
Raabz 2008 szept. 19. - 15:48:54
(11/19)
éljen a Fix.tv
Gibzo 2008 szept. 19. - 15:37:56
(10/19)
Mint a mûsor vezetõje, szerkesztõje, lejegyzek pár gondolatot. Jelenleg itt szó van a TV-rõl és egyebekrõl, a mûsorról már kevésbé. Azt azért talán érdemes tudni, hogy ez egy nonprofit mûsor. Hirtelen nem is tudnék még hasonlót sem említeni. Viszont ha van valaki, aki lényegében 0 forintból tud 7 évig mûsort készíteni, az jelentkezzen nálam, akkor legalább már ketten leszünk :)
A TV-rõl csupán annyit, hogy merem állítani, hogy hazánk egyik legkisebb TV-je, leginkább fiatalok készítik fiataloknak, és mindezek ellenére több komoly pénzekbõl gazdálkodó médiát utasítanak a hátuk mögé. Persze mint mindent, biztosan ezt is lehetne jobban, szebben, profibban csinálni, de talán ez a téma egy másik fórumra való. Itt inkább a mûsorról beszélgessünk :)
Egyébként nem használok súgógépet, a mûsor élõ. Meggyõzõdésem, hogy ebbe az irányba kellene haladnia minden TV-nek, és nem az elõre összevágott, beállított, súgógépezõ kirakatemberekkel kellene mûsorokat csinálni, mivel elvész az emberközeliség, az élmény, hogy amit látok, az abban a pillanatban születik meg. Persze ez így sokkal izgalmasabb, ha itt becsúszik egy hiba, akkor az azonnal ki is ment a nézõk felé. Talán pont ezért ma még egyre kevesebb az ilyen.
damienisback 2008 szept. 19. - 07:15:55
(9/19)
ebben nagyot tévedsz. ez egy fórum, aminek szabályai vannak és a floodolást nem nagyon szereti senki. nem mellesleg nem tudom mi bajod azzal, hogy leírtam a véleményem, miszerint annyira igénytelen az egész, hogy még azt sem tudom megnézni, ami érdekelne...
damienisback 2008 szept. 18. - 23:57:22
(8/19)
elõször is szedd össze a gondoltaidat, utána írd le egy hozzászólásba. nem kell pcworld-öt venni, az oldalukon van egy halom elég jól összeállított video, érdemes belenézni. egy dolog biztos. érdekelt volna ez a linuxos mûsor, de annyira ramaty az egész tv, hogy nem bírtam és bezártam a vlc playert. pcworld-el kapcsolatban meg annyit, hogy pár számot vettem még anno, de nem sok érdekesség volt bennük. ja és spányik balázs, mint fórumadmin egyáltalán nem volt jó választás. nem bírja a negatív kritikát...
damienisback 2008 szept. 18. - 14:34:31
(7/19)
nem a tartalommal van bajom, hanem azzal, hogy túl amatõr az egész. pl meg akartam nézni a linuxportál címû mûsort, de annyira gyenge az egész, hogy még súgógépre sem telik nekik. kb olyan, mintha a garázsomban forgatná egy csoport loser. nézz meg pl pár pcstudio adást a pcworld.hu-n és rájössz mirõl beszélek.
7szünyü 2008 szept. 18. - 14:32:42
(6/19)
Igen... :))))
7szünyü 2008 szept. 18. - 14:31:22
(5/19)
Dehamáregyszer LINUX, akkor megy ez mplayerrel is?
damienisback 2008 szept. 18. - 11:29:27
(4/19)
áá, nagyon durván igénytelen ez a fix tv...
Ezüstliliom 2008 júl. 30. - 22:58:47
(3/19)
Igen, ezt azért én is sejtettem.:) Csak azért jó lett volna tudni többet is róla, hogy tudjám, fáj-e a szívem érte vagy sem.;)
Ezüstliliom 2008 júl. 30. - 22:40:53
(2/19)
Hm... Még jó, hogy ilyen bõven kifejti a Port, hogy mit is takar ez a cím...:/ Nem tudom fogni Fix TV-t.
10/10
tombenko 2008 júl. 30. - 21:51:46 10/10
(1/19)
A nagy adókon is kellene ilyen mûsor.