glam 2007 ápr. 22. - 00:40:29
(808/1148)
És még valami: nem jó linket küldtem:D
Ey,ami a jó:<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=P30k5feCIR4&amp;mode=related&amp;search=" title="http://www.youtube.com/watch?v=P30k5feCIR4&amp;mode=related&amp;search=">www.youtube.com</a>
Mostmár csak le kéne feküdnöm:D
glam 2007 ápr. 22. - 00:37:59
(807/1148)
glam 2007 ápr. 22. - 00:36:58
(806/1148)
Ha még nem láttad, szerintem mindenképp ézd meg alkalo adtán, + ajánlom minden Rokko rajongónak. Itt még igazi személyiség volt, édes, és nagyon vicces.
Egyébként nem tudom ki az aki ezeket a videókat felrakta, de nagyon hálás vagyok, sok jó percet szerzett, +addig sem kell tanulni:D
Jó éjt!
Kuglofka 2007 ápr. 21. - 22:11:41
(805/1148)
Tényleg mindjárt 1000 hsz. beregisztráltam a másik fórumra is,bár még nem írtam oda,de folyton követem az eseményeket,és természetesen itt is...Nagyon jó dolgokat írtok,komolyan mondom.És látszik,hogy igényesen vannak megfogalmazva ezek a gondolatok vagy tények vagy legyenek bármik. További szép estét meg egyebek,és örülök,hogy hozzásegíthettem az 1000 hsz-hez! =D
glam 2007 ápr. 21. - 21:59:34
(804/1148)
Nagyon szépen köszi!
glam 2007 ápr. 21. - 21:15:45
(803/1148)
Svájci, de szerintem nem a felesége neki a nõ, de lehet hülyeséget mondok, de így tudom.
glam 2007 ápr. 21. - 21:12:58
(802/1148)
Valaki segítsen, lééégyszi!!! <a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=sUktEy04gWQ&amp;mode=related&amp;search=" title="http://www.youtube.com/watch?v=sUktEy04gWQ&amp;mode=related&amp;search=">www.youtube.com</a> ebbe a videóban, ami a 3:27percnél kezdõdik zene, micsoda? Fontos lenne!! Légysziii!!
gyik 2007 ápr. 21. - 21:02:11
(801/1148)
hát a hollywoodiakat kenterbe...még ha nemis szeretem az általánosítást :) Az ameriakaiak közül engem speciel nem nagyon fog meg egyik sem.. 1-1 film max, de az is ritka. Most pl. csak a "Szeress, ha tudsz" (Playing by Heart) jut eszembe,amit (mégegyszer) meg is néznék. Lisa viszont jöhet :D

A cikkolvasás sztem életed egyik legjobb nyelvi fejlesztõje lesz ;)
Én nem tok németül (elméletileg úgy egyáltalán), de csak mióta a videókat nézegetem, összeszedtem egy kis szókincset.. Persze biztos egy része mélyen szunnyadt bennem (egy rövidke ideig tanultam..huhh..hát 12 éve kb.)
És ha beszélsz más nyelvet is, nagyon durva, hogy hogyan megtanul képesnek lenni az agyad az idegen infót feldolgozására. Mármint úgy értem, ha németül ugyanennyit tudnál,de angolul semmit,vagy igazából nem, akkor vsz. nem értenéd olyan könnyen a németet. Ez nekem külön jó, mert legalább nem úgy ülök le 1-1 rész elé,mintha örményül nyomnák... :D

A márkákról részemrõl annyit, hogy egyedi akkor leszel inkább, ha teszel rájuk.. ;) Nyilván tömegmárkát nem mond, de én semmilyet se mondanék, sznobot se. Inkább a kedvelt színeimrõl, fazonjaimról, stb.rõl mesélnék.
A spórolást jól teszi.. de gondolod nem lesz munkája? Beskatulyázást sztem megúszta azzal, hogy a külsõje el volt változtatva a Lisában, játszani sztem jól játszik, csinos is és sokarcú is. Szóval szerintem egy ideig még lesz mit a tejbe aprítania..max. nem kap annyit, mint a hochzeit-ért vagy a visszajövetelért :D

Ja igen, a tábortüzes jelenetek lefordításáért én is odalennék. Sõt, nekem a szöveg is elég, ha valaki érti (én sajna nem tom kivenni a szavakat), a fordítást bevállalom cserébe!

További szép estéket!

Ez, Bandika? ;)

&lt; -
glam 2007 ápr. 21. - 18:45:13
(800/1148)
Köszi szépen, nagyon kedves vagy. Ha gondolod felrakhatod a multiplyre is oda lehet egyszerûbb, de ahogy neked jobb.
A forgalom megállítos, bár nem tudom ki kérdezte, de tudodm, tõled kérték, ezért mondom így, fenn van a youtube-on, a best of VIB cimmel, magyarul, csak sajna van ebbõl vagy 20 és nem tudom melyik, de lehet érdmes lenne, megnézni mindent. Legközelebb m,egnézem hanyas, ha addig nem jöttök rá. És még valami, a csókos is ott van valamelyiken.
Más: Én is szeretem a Guccit meg a Prádát, de ez nem jelent azt, hogy tonnaszám lenne a szekrényemben, sõt!! :D
gyik 2007 ápr. 21. - 17:00:07
(799/1148)
Gucci&amp;Prada. Hm.. nem rossz! csak minek :D
Nekem Alex N. nagyon szimpatikusnak tûnik, mindig olyan kedves és mosolygós. De inkább Lisát szeretem, õt ismerem ;-)

jajj, már alig várom, hogy befejezzem a melót és megnézzem ezt a richardos végét.. tudtam, hogy nem kellene halogatni ;)
Bandika, te jól tudol/értesz németül?

A 899-esnek csak az elsõ sora szólt neked, a többit KisKirálylány idézett hozzászólásához fûztem hozzá. ;-)
Nem csámcsogok én máson, azt elintéztem volt egy "neeeem"-mel :D

Gabrielle Scharnitzkyt én is bírom, és sztem az õ karakterének a magyar hang is jó volt (Borbás Gabi). Aki még megtetszett, amikor elõször láttam eredetiben, az Ulrike Mai volt (Helga). A szinkronban valahogy elvész a játékának a fele.. Pedig sztem jó, talán az egyik legjobb! Igaz, nem olyan "göberitzes", mint a magyarban :D

Karim Köstert is nagyon kedvelem.. de csak úgy néz ki jól, ha nem Richard, hanem Karim :) Ha normálisan áll a haja, talán õ leghelyesebb a srácok közül..és vicces figura lehet:
<a target="_blank" href="http://www.sat1.de/vib/backstage/specials/content/11711/" title="http://www.sat1.de/vib/backstage/specials/content/11711/">www.sat1.de</a>
Azok a mosolygós&amp;vigyorgós képei nagyon jók! :)
Nem csodálkoznék rajta, ha télleg annyira bírnák egymást Alexszel!
gyik 2007 ápr. 21. - 16:45:46
(798/1148)
okés, majd elõkerítem és összerakom és lekonvizom és felnyomom. Szólok!
gyik 2007 ápr. 21. - 16:44:15
(797/1148)
igeeen ;) Okés, megpróbálkozom vele, persze! De csak apránként fog menni, még nem hekkeltem meg a grebbelõprogi, így csak 5 perces részekben tudom leszedni a dvd-rõl :(
Bendzso 2007 ápr. 21. - 16:38:11
(796/1148)
Az tökéletes lenne... :)
Kiskirálylány 2007 ápr. 21. - 13:07:25
(795/1148)
Hú, ezek szerint te tudod, mit mondtak a David + Rokko romantikus tábortüzes jelenetben? Lécci fordítsd le!!! Köszönöm! És - bár ezt már kérdeztem, de megismétlem, hátha több szerencsével járok - ha vki le tudja fordítani a Lisa + Rokko tábortüzes jelenetet, azért is nagyon hálás lennék!! Cserébe megpróbálom megkeresni a forgalom-leállós részt :)
glam 2007 ápr. 21. - 00:05:41
(794/1148)
meg ezt is neked:D
glam 2007 ápr. 20. - 23:57:40
(793/1148)
BandikaBBB, ezt neked raktam fel engesztelésül, remélem még nem láttad! :-D
glam 2007 ápr. 20. - 23:56:10
(792/1148)
Neked megvan a visszaszámlálés meg az utánna lévõ show? Erre pályázom már mióta. Fel tod tenni?
gyik 2007 ápr. 20. - 23:36:47
(791/1148)
Jah, ez jóh :D

Ez a "Der Countdown"-ból van, az utsó rész elõtti show-rész, abben voltak ilyen összefogalók. Van davidos összefoglaló is asszem meg rokkos is. Na majd kigerebbelem õket, kinek mi tetszik (ha vki szeretné).
(A rész lemente után volt a ViB-Abend, ahol elbúcsúztak a sztárok)

Jaaajjh..hogy holbnapig kell várnom a 3. végére.. De most dolgozni kell..
Még édesapám is kíváncsi volt rá.. Mi lesz, ha megnézi :D :D

Na szép estét mindenkinek, hajnalban még visszanézek ;)
gyik 2007 ápr. 20. - 23:28:44
(790/1148)
hát igen, ha számolgat egy kicsit az ember, akkor elég szoros számok jönnek ki..
És mindenki egy kicsit fiatalabbat játszik.. itt is..
A fiatal színészek (Kim, Timo, Hana..) viszont amúgyis elég fiatalkák, 20 körül, talán picit több
gyik 2007 ápr. 20. - 23:24:25
(789/1148)
dejó.. én végül sose tanultam franciát.. :( De lett helyette másik szerelmem :) Csak a latinos mûveltségem segít ;)

Sajna a forgalom-megállítós a égi jelenet, nekem nincs meg, de mintha a youtube-on láttam volna.. Vsz zenés videóban.

Viszont a divatbemutatósat azt szívesen megosztom veled(/-tek), mondd milyen formában gondoltad. Magyar, dvd-re véve.. vagyis már szgépre.