gyik 2007 ápr. 20. - 23:02:30
(788/1148)
na neee :D Hát ezt meg kell néznem!! Meló ide vagy oda (lásd mint most..khm..) én holnap megnézem a korongom és tána azonnal a videót, amit belinkeltél!

Lehet ez lesz a kedvencem? ;))
gyik 2007 ápr. 20. - 22:59:43 Előzmény Kiskirálylány
(787/1148)
Nem,nem láttam a Davidos végét ;D

Amíg ment, addig egyértelmûen Rokko felé húzott a szívem, azt néztem meg helyette DVD-rõl.
Most hogy így Lisa visszajött, meg minden, szimpibb a davidos megoldás is.. De már láttam a lényeget (vissza a gyûrû, L+D az oltárnál, L. D kajában.., jah igen, meg a hajó a naplementével..), meg el is tom képzelni.. Azt meg nem akarom látni, ahogy egyedül hagyják Rokkót.. Az sehogy nem jön be.

A videó, amit írtál. Na nem mertem megnézni, mer nekem van itt a korongon egy "harmadik" vége, amit még nem néztem meg, és nem akarom lelõni a poént magamnak.. Az richardos.
(ViB-Spezial: Ein weiteres überraschendes nie gesendetes alternatives Ende!)
Majd utána összenézem, aztán ha ugyanaz, akkor nem rakom nektek föl.. ;( Terveztem.

Jah! láttátok, hogy Lisa visszatérése már ki is jött DVD-n?? :)
Mind a 16 résszel... jó a marketing.. ;D
glam 2007 ápr. 20. - 22:48:44
(786/1148)
Most nézegettem a sat1 oldalát és most tudtam meg, hogy Helga 19, Laura 18, Sophi meg 21 volt amikor jött az elsõ gyerek. Jó nem? És tudjátok hány éves Hannah amikor a sorozat kezdõdik? 17
Ja és még valami, a sori kezdetekor 28 éves Mariella és Richárd is. Tehát ikrek?
gyik 2007 ápr. 20. - 22:48:38 Előzmény Kiskirálylány
(785/1148)
BandikaBBB, csatlakozom KisKirálylányhoz!

A "nekem ez lesz az elsõ"-s jelenet meg van vágva, eredetileg párhuzamos fut azzal a jelenettel, ahol Hana faggatja Lisát kettejükrõl (mármint állandóan váltanak a két jelent között). Ott tényleg a szexrõl van szó, eg amúgyis arra gondol mindenki, és ezt használják ki -sztem ötletesen-, hogy kicsit megkavarják a kanapéba tespedt nézõt :)

Az igazi rajongónak viszont nem sokáig kétértelmû.. Egyrészt ugye talán 1 v 2 résszel elõtte vitatják meg Helgával a témát, ahol "kiderül", ami eddig is nyilvánvaló (Rokko persze hogy nem szûz), másrészt elejétõl fogva gyanús a szöveg.. Timo szavai nem teljesen illenek a szex-témára -sztem- meg amúgyis.. Rokko Lisa nemi életét érintõ témát nem beszélne meg mással..ráadásul pont Timóval!! :D
glam 2007 ápr. 20. - 22:44:14
(784/1148)
Igen, ma tudta meg, hogy terhes és ezzel lett vége. A mailboxban már lehet olvasni a Davidnak írt levelét, ha vkit érdekel röviden elmondom.
gyik 2007 ápr. 20. - 22:42:19 Előzmény Kiskirálylány
(783/1148)
a tévében tesznek említést ezekrõl a mailekrl meg üzikrõl?
Kommunikál Dáviddal, az kiderül, a szerdai részben pl. volt nála egy laptop, mielõtt a David-macit kezdte volna szorongatni ;)

< -
gyik 2007 ápr. 20. - 22:40:37 Előzmény Kiskirálylány
(782/1148)
igen, ez a lábzsibbadás kicsit fura.. de jó :D:D

hát nem egy sztárgázsis meló ilyen szövegecskéket összerakni.. Úgy értem rabszolgákkal csináltatnak ilyeneket, kap érte 50 eurót (de csak mert sikerfilmrõl van szó) és 2 nap múlvára hozza a 40 szöveget, amit egyik este megírt..
Persze, nem tudom, de nem szokott nagyobb flanc lenni ezek mögött.. csak a körítés :) Schnattchen.. :D
roball 2007 ápr. 20. - 22:20:32 Előzmény Kiskirálylány
(781/1148)
Lehet, hogy nekem van nagyon pihent humorérzékem, de én szó szerint sz*rrá röhögtem magam ezen a David-Rokko, és Lisa-Richard befejezésen... :D:D:D
Amúgy tényleg BandikaBBB!!! Hiányoznak a hsz-aid, és persze a képeid is...:P
El ne tûnj itt nekem!!!:)
Amúgy ez a forgalommegállítós rész engem is érdekelne...
Köszi!:)
Bendzso 2007 ápr. 20. - 22:16:26 Előzmény gyik
(780/1148)
Én franciát tanulok, és youtube-on láttam pár részt, de szerintem nem az igazi... A németet nem tudja ûbereleni (a magyar változat sem) és nekem maguk a hangok sem tetszettek...

Egyébként keresek 2 részt, amikor Lisa és David "megállítja" a forgalmat, illetve amikor a divatbemutatón megcsókolja David Lisat. Valaki tudna segíteni? Ha igen, elõre is köszönöm...
U.i.: Lányok! Elgondolkodtató volt olvasni az utóbbi napok termését. :)
Kiskirálylány 2007 ápr. 20. - 22:05:12
(779/1148)
Bár ezt a Rokko + David párosítást, ha jól emlékszem, Paulin is felvetette. Jó, ha tudja, hogy az alkotók minden ízlésre gondoltak :)))
Kiskirálylány 2007 ápr. 20. - 22:03:54 Előzmény gyik
(778/1148)
Berndbõl meg Bernard lett, ami egy szótaggal több. Nem túl elõnyös szinkron szempontjából.
glam 2007 ápr. 20. - 21:57:22
(777/1148)
azt nem tom, hogy csak "azt hiszed" vagy tényleg sikerült, de kell hozzá azureus, ha sikerül, akkor ügyi vagy, ha nem (akkor is, de ) segítek.
gyik 2007 ápr. 20. - 21:53:26
(776/1148)
Igen, vissza jöhetnének. Reméljük, hogy az illetékesnek is eszébe jut, kedvük is van és ajánlanak is nekik eleget! ;-)

Köszi a képeket! A kéket biztosan láttam már valahol.. ismerõs. De jók!
gyik 2007 ápr. 20. - 21:49:53
(775/1148)
A franciák nagyon bele vannak pistulva Lisába.. asszem náluk még megy.
és igen, a hangjaik, hát.. nem az igaziak.. De a semminél jobb :)
Van nekem egy olyan érzésem, hogy valamikor..eccer..megismétlik még ezt a Lisát itthon is..

Azon is annyit vigyorogtam, hogy nem tudják kimondani a német neveket, aztán Friedrichbõl Frederik lesz (nem tom hogy kell helyesen írni), Jürgenbõl Julien :))

Igaz, a magyarban is Barbara lett a Bärbelbõl.. (Ivonnék babája)
Kiskirálylány 2007 ápr. 20. - 21:27:25
(774/1148)
Ti láttátok a youtube-on azt, amiben David és Rokko összejönnek? Megrázó, megrázó... Gondolom, ez annak a befejezésnek a része, amiben Lisa Richárdhoz megy hozzá...

Itt a link:

<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=hKL3c2u-FCg" title="http://www.youtube.com/watch?v=hKL3c2u-FCg">www.youtube.com</a>
glam 2007 ápr. 20. - 21:19:56
(773/1148)
Gyerekek, ezért most lehet nagyon kikapok, de a isohunt.com-on fenn van egy csomó rész a lisából, amik megvannak DVD-n, + a zenéi, +Nena albuma, persze sok más mellett. Bár gondolom sokaknak ez nem újdonság, de remélem van akinek tudtam segíteni ezzel.
glam 2007 ápr. 20. - 21:10:49
(772/1148)
Annyira utálok beadandót írno, hogy inkább itt lógok veletek:D
És én is olvasom állandóan a leveleket, de nekem az Yvonne és Lisa közt váltott levelek jobban bejönnek, annál is inkább, hogy abból több is derül ki a Lisa és Davis kapcsolatáról is, ill. az Yvonnékéról is. Fõleg ez az uborkás sztori tetszik:D
Kiskirálylány 2007 ápr. 20. - 20:50:26
(771/1148)
Gyik, ezek szerint te még nem láttad a végét? Vagy szándékosan csak a Rokkós happy endet nézted meg?
Kiskirálylány 2007 ápr. 20. - 20:48:13
(770/1148)
Szia bogi101!

Látom, ezt a témát nem hagyhattad szó nélkül! :)))

Abban a bizonyos jelenetben (köszi, gyik, hogy feltetted!) egyébként meglehetõsen furán fogalmaztak, én pl. most sem értem teljesen az összefüggést benne olykor... pedig jó rövid jelenet... biztos kicsit hülye vagyok... De az világos volt, hogy Rokko a lánykérésre gondol. Nem lehet, hogy direkt akarták félreérthetõvé tenni, hadd vitatkozzanak a nézõk?
Kiskirálylány 2007 ápr. 20. - 20:42:08
(769/1148)
BandikaBBB, nem tudod véletlenül ki van a képen A. Neldel mellett?

Bocs, hogy így "kiborítottunk" nemrég, mi csak simán dumcsiztunk mindenféle dologról, ami a Lisa kapcsán eszünkbe jutott. Ne vitrolázz el, lécci!!! Mert sztem itt mi mindannyian értékeljük a hsz-dat és bírjuk a képeket, amiket fölraksz :)