gyik 2007 ápr. 18. - 23:41:00
(728/1148)
...minél INKÁBB a valóságtól..., bocsánat
gyik 2007 ápr. 18. - 23:38:47
(727/1148)
Szia roball neked is!!!

Hát igen, demilyen eget verõ szerelem az, ahol ennyire kell egy "kulcsfigura"? ;)
És ezek után így már télleg igazságtalan, ami történik szegénnyel.
Továbbra is maradok Rokkónál, Davidnak meg a legszebbeket kívánom.. valaki olyannal,akivel kölcsönösen és egyszerre tudják értékelni egymást :)

Amúgy engem érdekelt a történeted és sztem is van ilyen, persze hogy van. Minél kevésbé valóságtól elrugaszkodott érzés a "David", annál inkább.

Na elmentem dolgozni, mert így nem haladok.. Köszi a csevegést!!! :x
gyik 2007 ápr. 18. - 23:33:08
(726/1148)
jajj, mihez kell jelszó?? Vmirõl lemaradtam :-(
gyik 2007 ápr. 18. - 23:32:24
(725/1148)
Ez tetszik ez a mondás, van benne értelem.. ;)

Igen, én is hiányoltam az állatokat. Állítólag Lisa úgy szerette õket, de nem sokkal foglalkozott..
Legalább a vége felé megemlítette,hogy adják a nászajándékok helyett a pénzt az állatvédõknek. Pont amikor már nem is vártam tõle.. De ez abszolút nagy pirosjópont volt...
glam 2007 ápr. 18. - 23:28:38
(724/1148)
Ti már megkaptátok a jelszót a sat1-tõl? Én még nem pedig jön nekem a hírlevél, ill.eddig jött. Nem tudja megmondani vki a jelszót?
gyik 2007 ápr. 18. - 23:28:27
(723/1148)
persze, felteszem. Csak idõ köll hozzá... most is dolgoznom kellene :(
Jóéjt!
gyik 2007 ápr. 18. - 23:26:10
(722/1148)
sztem esélyt olyan értelemben "kell" adni mindenkinek (tehát magadnak is), hogy valaki megismerését ne utasítsd el feleslegesen.. Adj esélyt arra, hogy kialakulhasson valami (ha éppen olyan helyzetben vagy), ez még nem jelenti azt, hogy össze is jöttök.
Csak ha vkin látsz egy piros pöttyös rózsaszín nyakkendõt, ezért és csak ezért még ne mondd azt, hogy na én elvbõl kidobnám ;)

123:
Lisa Rokkót szerette a rokkós verzió szerint.. :)
A Davidos vége szerint nem kellett volna ennyire belemennie..
A másik verzió szerint David nagy fellángolás volt, de nem szereti.. csak a barátjának tekinti. Fura, hogy végig ott motoszkál a fejében, de onnantól,hogy megbeszélik, barátok maradnak, egyértelmûen és végleg kiesik David..
Ennek ellenére én a rokkós végébe kevesebb Davidot vittem volna.. De akkor ugye nem lehetett volna az utsó 10 percben eldönteni :) Persze sztem nem is kellett volna :D Egyik verzióban sem;)
glam 2007 ápr. 18. - 23:24:21
(721/1148)
Bizony, de ha megnézitek, nem úgy volt ám a haja soha, ahogy felébrdet. Mindig hajráf, vagy csak hajgumi, ez-az mindig volt a hajában. Egyszerûen csak valami rémségesen rosszul. Amúgy olyan hullámos hajjal nem könnyû bánni, ha nem foglalkozik vele az ember, akkor tényleg hasonló "jól" néz ki.
Kiskirálylány 2007 ápr. 18. - 23:20:02
(720/1148)
Na jó éjt, lányok, megyek aludni! Holnap korán kelek. Nagyon jó volt veletek csevegni! Közben, hogy témánál maradjak, kilakkoztam a körmömet :) Próbálok lépést tartani, de azért sajnos - vallomás - még mackógatyám is van. Igaz, csak itthon hordom, de most már nem is tudom, mit gondoljak... :)))
glam 2007 ápr. 18. - 23:19:14
(719/1148)
Nem láttad azt a részt, talán tegnap, vagy ma amiben Rokko szóba került? A VIB2-ben, pont ettem és csörögtem és nem hallottam mi volt már csak a nevére lettem figyelmes, de akkor már nem volt róla szó. Mikor Lisa megjön és ülnek kajálni hatan az asztalnál. Ha láttad elmondanád mi volt? Vagy vki?
gyik 2007 ápr. 18. - 23:18:14
(718/1148)
hát lehet nem zavarta eleinte, és sztem se kellett volna nagyon változtatia, csak egy icipicit... Ha más nem is, engem az zavarna, hogy mindenki furán néz rám.. Sztem 123 te is erre gondoltál, azért is szomorkodhatott.. Legfeljebb nem jutott el a nagy felismerésig :D
Kiskirálylány 2007 ápr. 18. - 23:14:48
(717/1148)
Jaj, az egyik barátnõmnek az a mániája, hogy mindenkinek kell adni egy esélyt! Ettõl mindig kiborulok. Szép, szép, de elõbb-utóbb úgyis meg kell neki mondani, hogy mi az ábra. Régebben én is úgy éreztem, hogy nem lehet valakit azonnal kikosarazni, mert az elõítélet meg ilyenek, de azóta errõl megváltozott a véleményem, még ha ez kegyetlenségnek hangzik is.
gyik 2007 ápr. 18. - 23:14:21
(716/1148)
az tök szerencse, ha tetszik is meg jól is érzed magad csinosan!
A 'kellemes' most jutott eszembe :)

Én se értettem, hogy mér olyan szörnyen-nagyon összevissza van a haja pl. mindig :D
De ami nagyon tetszett és nagyon jól változtatták a hasonló témájú sorozatokhoz képest, az az "átváltozás" téma. Lisa szépen fokozatosan változott meg, nem bumm! oszt volt-nibncs rusnyaság, gyönyörû vagyok :)
Jóh, volt az a hepburnös meglepi, de az nem "szép Lisa" volt, hanem "hepburn Lisa" :D
glam 2007 ápr. 18. - 23:12:43
(715/1148)
Én is festem magam, minden nao, ha a kisboltnál messzebb megyek, mert így érzem jól magam, és a ruhim is olyanok, hogy ha suiba megyek akkor blúz meg ilyesmi, de ha pl. moziba szaladok el, akkor nem nagyon szoktam, pólón és farmeron kívül jobban kiöltözni, de ezt embere válogatja. És mint mondta Lisa is a sori végén õ eddig nem is gondolt arra, hogy többet hozzon ki magából, mert nem ez volt számára az elsõdleges szempont. Valahol ez is érthetõ, de persze, az hogy annak a Bizonyosnak tetszeni akar, az már elõhozza benne, hogy nem biztos, hogy õt megát is kielégíti, hogy milyen fantasztikus belsõ értékekkel rendelkezik. Erre amúgy van egy nagyon jó német közmondás is: A külsõd alapján fogadnak, de a belsõd alapján bocsátanak el. Szóval szerintem ez tökéletesen megfogalmazza azt, hogy mindkettõ épp oly fontos, csak más-más alkalmakkor.
Amúgy 25. szülinapját ünnepelték úgy a közepe fele.
Tudjátok mi jutott még eszembe? Lisa odáig van a jószágokért, van is kertjük, kinn élnek "vidéke" és mégsincs egy kutyájuk sem.
123 2007 ápr. 18. - 23:10:46
(714/1148)
Gondolod, hogy nem volt baja a külsejével? Nehogy már... Szerintem sokszor panaszkodott ilyesmi témában talán Jürgennek, ha nem is annyira direkt módon. Amúgy a Lisa által viselt szemûveg és frizura szerintem soha az életben nem volt divatos, se most, se máskor. Mindig is divat volt fésülködni.:D És az SZTK keret sem volt soha tetszetõs darab...:) A cuccairól nem nyilatkozok, lehet, hogy azok egyszer valamikor jónak számítottak, de azóta azért eltelt néhány év... Évtized... Szóval szerintem semmibõl nem állt volna neki korábban változtatni.
Kiskirálylány 2007 ápr. 18. - 23:06:34
(713/1148)
Úúúú... feltennéd a rokkós részeket? Magyarul vannak meg? Mert németül nem tudok... De tök jó lenne, örök hála! :))))
123 2007 ápr. 18. - 23:05:44
(712/1148)
Szia!

Egyetértek veled, lehetséges talán, hogy az emberben megváltoznak a dolgok! Bár én személyes tapasztalat alapján azt kell, hogy mondjam, hogy én az életben sem választanám Rokkot. Az én életemben is elõfordultak Rokkok, de én inkább rövid úton tisztáztam velük a dolgot, mert egyszer nagyon megjártam egy olyannal, aki nekem nem tetszett, csak én neki, az viszont tetszett, hogy közeledik, kedves, udvarolgat, és mivel még fiatal voltam az is tetszett, hogy a suli egyik népszerû srácáról volt szó stb., aztán jól meg is bántam, mert a végén kénytelen voltam nagyon határozottan elhajtani, utána is sokáig láttam, hogy szomorú stb., és kb. azóta is gyötör a lelkiismeret, hogy nem mondtam meg neki azonnal, hogy nincs esélye... Bocsi, hogy ilyenekkel untatlak titeket, de így kicsit talán meg tudom világítani, hogy miért vagyok annyira ellen a Lisa-Rokko féle kapcsolatoknak, amiben az egyik fél sokkal komolyabban gondolja a dolgot, mint a másik. Szóval részemrõl vagy David vagy senki... Bármi más, mint hazudni valakinek és aztán jól megbántani. Amúgy vajon Lisa sajnálta késõbb is Rokkot, vagy a gyors lerendezés után el is felejtette a dolgot?
gyik 2007 ápr. 18. - 23:04:23
(711/1148)
jah igen, a Leonélás sztori az volt, hogy örökbe adta a gyereket, a srác meg kijárta, hogy az övé lehessen és nevelhesse. Aztán a lány sem bírta ki végül a gyerek nélkül és elindult megkeresni, hogy visszacsinálja a dolgot.

Ez az a sorozat egyébként:
<a target="_blank" href="http://www.youtube.com/watch?v=g4EBibUVUek" title="http://www.youtube.com/watch?v=g4EBibUVUek">www.youtube.com</a>

Van egy jópár videó hozzá egyébként, csak kell hozzá valamelyest spanyoltudás.
Kiskirálylány 2007 ápr. 18. - 23:01:59
(710/1148)
Ez érdekes kérdés, de nem lehet, hogy Lisának nem volt semmi baja a saját külsejével? Ami meg a ruháit illeti, kb. 15 éve (vagy húsz mondjuk), ez igényes stílusnak számított volna, és végül is szinte minden részben új cucc volt rajta! Szinte semmit sem vett fel 2X, mint az angol királynõ :) A haja meg a szemüvege szintén az egy-két évtizedes lemaradást tükrözte.

Ugyanakkor viszont ott volt Yvonne, aki tanyán nõtt fel, tehát õ ugyanúgy "mucsaröcsögei" volt, és õt mégsem állították be bénának (pedig nem semmi cuccokat hordott! még ha nem is volt szemüvege meg fogszabályzója!)
gyik 2007 ápr. 18. - 22:58:26
(709/1148)
Leonela volt a címe, perui sorozat, igaz a fõszerepet Mariana Levy játszotta, mexikói, ha esetleg nézted, a Megveszem ezt a nõt-ben játszotta még annak idején Jimenát, a cigánylányt.

neem :D húzták-nyúzták azt is. A fiú az elején részeg volt, amúgy persze egy nagyon édes meg minden srác.. elején utálta a lány, az meg valahogy megbocsátást akart egyre nyerni. Aztán asszem ugrottak, mármint idõben vmennyit. Megint találkoztak.. jah! nem, lett egy gyerkõc a dologból.. De azt nem tudom, hogy hogyan is talákoztak megin, elfeledtem, a lényeg, hogy a lány is beleszeretett a srácba (az asszem közben már megszerelmesedett:).
Csak ott volt a bibi, hogy a lány nem heverte ki a traumát.. amit a srác eleinte nehezen értett meg, de végülis egy pszichológus részvételével asszem feldolgozták és végre egymáséi lettek :) Rrrommantikus ;-)
Na ez is kicsit valósabb sztori vót, mármint a 'nem megy azért olyan csodásan minden együtt sem' része, sztem szép volt.

Rokkó? Hát eleve nem tartotta szûznek Lisát (vagyis egyrészt kinézte Lisából, hogy érdemes arra, hogy valaki megkívánja, másrészt a szüzesség és "lúzerség" között nem húzott rögtön párhuzamot..). Ez ugye onnan derült ki, amikor Helga mondta neki, hogy kicsit lassabban, mert "Lisa még nem..." vagy hogy mondta.
Meg utána se akarta leteperni, jah. És nem kellett az sem neki, amikor Lisa az õ kedvéért rámenõset játszott. Na majd ha idõm, engedi, felteszek 1-2 részecskét a youtube-ra ;) Aranyosak.