Téma: Logan

Karter 2017 febr. 23. - 21:57:19
(12/92)
Most már csak ilyen szarok tudnak kijönni Hollywoodból???? Repked örökké mindenki, farka nõ, meg nagy füle, meg nagy karma meg a fene tudja mi...vicc, gyerekes, nézhetetlen.
10/10
Trevor Belmont 2017 jan. 22. - 11:40:08 10/10
(11/92)
Az egyik rajzfilm sorozatban láttam még régen, hogy a kis klónt is alá vetették az eljárásnak. Nem örökölt semmit.
Vretha 2017 jan. 20. - 18:52:34
(10/92)
A klónja, X-23.
beubhd 2017 jan. 20. - 13:09:34
(9/92)
Az elõzetes megtekintése után felmerült bennem egy kérdés. Jobban mondva kettõ. A kis csaj Logan lánya? Ha igen, akkor hogy lehet az, hogy megörökölte Logentõl az adamantium karmokat? Hiszen Logan DNS-ében nincsenek olyan információk, amelyek hordoznák az erre a képességre irányuló információkat. Ez olyan mintha születésem elõtt édesapámnak csípõprotézist ültettek volna be én pedig megörököltem volna. :D
Rhubarb 2016 okt. 21. - 22:10:22
(8/92)
Ez szól az elõzetes alatt.
Johnny Cash nótája.
https://www.youtube.com/watch?v=vt1Pwfnh5pc
10/10
trikaja 2016 okt. 21. - 21:59:52 10/10
(7/92)
10/10
trikaja 2016 okt. 21. - 21:58:30 10/10
(6/92)
Nagyon szeretem a trailer zenéjét. Szomorú, hogy telik az idõ. 2009-2017 között tényleg sokat öregedett még a farkas is. Biztosan beülök, ha ez Jackman utolsó farkas filmje!Szerettem az X-men-t fõleg miatta :)
Keresztes³ovag 2016 okt. 21. - 14:31:05
(5/92)
kijött az elsõ elõzetes. Ez valami brutál jó filmnek tûnik! Az elsõ két rész még annyira sem tudott érdekelni hogy megnézzem, mert az X-men kezdeteknek már ismertük a sztoriját az x-men filmekbõl. A 2. résznek meg már a tartalmától eluntam az életem. Sima gyerekfilmnek tartom azokat. De ez...Itt aztán érzem hogy bármi megtörténhet ebben a filmben, mert eleve a legmagasabb korhatár besorolással küldik moziba meg a sztorija is ígéretes!
10/10
Viharsziget 2016 okt. 08. - 01:38:38 10/10
(4/92)
Nagyon szomorú vagyok, mert arról olvasni, hogy visszavonul és nem játszik többé Logan karakterét. 99%-ban miatta néztem az X-Men és Farkas filmeket, õ volt a kedvenc karakterem!

A lecserélését 17 év után NEM ÉRDEMELNÉ MEG, nem tudnék más színész Farkasként elképzelni, és ez ne is történjen meg, vagy Hugh Jackman játssza Logant, vagy senki más!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként mit lehet tudni, már 100%, hogy ez az utolsó??????

LOGAN 2017!

Furcsa lesz idõsként látni, mert ebben a szerepben mindig erõs, bátor, ha mondhatom férfias, humoros, és életerõs volt, na már most ha idõs Logant fogunk látni, akkor viszont mivel idõs lett, elveszti vagy csökken az ereje,és ez azt is jelentheti, hogy meghalhat, és mivel a szereptõl való visszavonulásáról van szó, ezért én erre a végjátékra gondolok, de ne legyen igazam!
Keresztes³ovag 2016 okt. 07. - 20:44:57
(3/92)
bemutató márciusban, de még csak most derült ki mi lesz a címe és hogy pontosan mirõl fog szólni. Ritka az ilyen.
eIemes 2016 okt. 07. - 13:19:52
(2/92)
O, Logan Antal mit csinalt mal megint, folyton ez a faszhelikoptelezes...
sornersby 2016 okt. 07. - 11:50:24
(1/92)
Hugh Jackman már többször is bejelentette visszavonulását, de az utolsó és egyben befejezõ Farkas filmnek, a Wolverine 3-nak nem tudott nemet mondani, így még egyszer utoljára kitombolhatja magát a szerepében. A napokban twitterjén osztotta meg a produkció hivatalos plakátját, amellyel bejelentette egyben, hogy a Wolverine 3 címe Logan lesz. Ezt nem sokkal késõbb James Mangold rendezõ is megerõsítette a forgatókönyv második oldalával.

[ http://cdn.traileraddict.com/content/20th-century-fox/logan-2017-poster.jpg ]

Egy jelentés szerint a film nemcsak, hogy korhatáros besorolást fog kapni, ahogy a Deadpool, hanem az egyik legnépszerûbb képregényes sztorit fogja alapul venni, az Old Man Logan-t. A rajongók már évtizedek óta sóhajtoznak egy R besorolású Farkas filmért, így azonban nem csak a vért, hanem egy tisztességes történetet is fognak kapni. Az Old Man Logan egy disztópikus jövõben fog játszódni, ahol különbözõ szuper-bûnözök vezetik a világot, többek között Amerikát is. A megmaradt szuperhõsök pedig apró renegát csoportokként próbálnak ellenállni. Eközben Logan, már régóta otthagyta az X-Men-t, társai vagy meghaltak mind vagy eltûntek, de a fölöttük érzett bûntudaton nem tud úrrá lenni, így elkeseredett döntésre szánja el magát: soha többet nem húzza elõ adamantium karmait (és Farkas személyiségét), hanem inkább elvonul a világ elõl. Legalábbis amíg tud.

A film maga nem egy teljes adaptáció lesz, sokkal inkább inspirációs szándékú munka, ami fõleg annak is köszönhetõ, hogy az eredeti történetben sok olyan ikonikus marvel karakter jelenik meg (Sólyomszem, Hulk, Vörös Koponya és Pókember is), akik a Marvel Stúdióhoz tartoznak. A film így sokkal több figyelmet fog fektetni Farkas karakterének kibontásához, és ehhez tökéletes alapot szolgál Logan vándorlásai a jövõben.

A rendezõi feladatokat ismét James Mangold látja el Michael Green illetve David James Kelly forgatókönyve segítségével, a filmben Jackman mellett feltûnik majd Richard Grant, Boyd Holbrook, Stephen Merchant és Elizabeth Rodriguez is.

Bemutató dátuma: 2017. március 2.