Téma: Loki

5/10
The Cortez febr. 27. 22:34:00 5/10
(16/16)
2. évad

A totál felesleges Marvel-sorozat szintén felesleges folytatása. A második évadot a Moon Knightból 2 epizódot rendező Justin Benson-Aaron Moorhead páros viszi. Az egész szezonból 2 rész, a legelső + a legutolsó ér valamit, míg a köztük levőek mind baszottul unalmas, időhúzó szenvedések. Az évadzáróban a time loopolásoknak köszönhetően, megidéződik jó pár film meg a Doctor Strangenek fináléja. A végjáték, illetve a lezárás váratlanra sikeredett, ráadásul felvet pár kérdést a moziverzum jövőjére nézve. A látványvilág, valamint az ötletek gyakran elborultak, az intrók pedig időnként tartalmaznak némi kreatívkodást. Az egésznek Jonathan Majors a legnagyobb meglepetése, aki lényegében 2 karaktert hoz, és végre nem játszik olyan szarul, karizmátlanul, mint a Hangya 3-ban.

5/10
10/10
Markhenry 2023 dec. 17. - 13:53:02 10/10
(15/16)
Nagyon jó sorozat, és még úgyis nézhető ha valaki nem igazán követte a marvel világot mert ez elmegy különálló sorozatnak, nekem tetszett elég érdekes látásmód de ez is egyféle elképzelés a multiverzumos meg ilyen párhuzamos világos dolgokról, akinek bejön és érdeklik az ilyen témák annak ajánlom.
4/10
Atis88 2023 nov. 15. - 08:06:47 4/10
(14/16)
A második évaddal sem lett jobb a helyzet. Most is sokszor össze vissza ugrálnak a cselekményszálakkal és nem mindig lehet követni. Máskor meg unalmas, a sok lelkizés és érvelgetés Loki és önmaga között. Régen az egyik kedvenc karakterem volt, de mostanra sikerült teljesen karakteridegenné tenni szerencsétlent ezzel a hősködéssel. Ráadásul a képességeit már gyakorlatilag nem is használta, mintha már nem is lenne isten. Az már meg csak hab a tortán, hogy itt van ez a TVA egyesület, amely egyébként elvileg az időn kívül létezik, de mégis ilyen 60 as 70 es évekbeli retro technikákkal kínlódnak. Valahogy ez egy időn kívüli intézménytől eléggé hiteltelennek hat nekem. Összességében véve szerintem erősen túlhypeolt sorozat. Kb csak a végének van értelme, miszerint úgymond megtanult utazni az időben és így visszahozhatja a Marvel a meghalt karaktereket is. Más hasznát én nem nagyon látom.
9/10
andraszoltan 2023 nov. 13. - 22:02:40 9/10
(13/16)
kiváló sci-fi sorozat lett belőle!
annak is ajánlott, aki nem igazán követte a gagyi szuperhősfilmeket, de szereti a sci-fit.
.
vagyis elolvasva az utolsó pár hozzászólást, kifejezetten azoknak ajánlott :-)))
3/10
TheOldMan 2023 okt. 11. - 16:38:02 3/10
(12/16)
A második évad ugyanott folytatódik, ahol az első évad véget ér : felfoghatatlan katyvasz, idióta ugrálgatás ! 3/10. Loki a kedvenc karakterem volt, de ez már nekem sok !
10/10
füles104 2023 okt. 02. - 12:44:19 10/10
(11/16)
Rendkívül izgalmas, lebilincselő, érdekfeszítő.
3/10
bigzoli31@gmail.com 2023 aug. 14. - 21:44:27 3/10
(10/16)
Az első két rész az tényleg szuper, de aztán átmegy elmebajba az egész... Életemben 3 ilyen netfilxes sorozatot néztem meg, mindháromnak az első évadját, mind megbántam, tömeg sorozatok, itt az ötödik felénél lekapcsoltam.
sorozatneked.hu 2022 jún. 28. - 13:48:42
(9/16)
6/10

Kettőség van bennem, de végül annyira nem tetszett, mint amennyire szerettem volna. Gondolkoznom is kellett rajta, hogy mi nem tetszett benne, aztán 2 rész után rájöttem. Az első (és könnyebben megfogalmazhatóbb) az a szuperhősök elinflálása. Lokit visszavágták egy veszélyes, könyörtelen istenségből és kicsit béna tőrforgatóvá. No meg a végtelen kövek, amikből elméletileg csak 6 db van az egész Univerzumban. 3 fázist és több, mint egy tucat filmet húztak fel a végtelen kövekre, Thanosra, a világ elpusztitására majd megmentésére és itt egy együgyű hivatalnok fiókjában ott hever egy csomó ilyen kő?! A második számomra zavaró tényezőt először nem tudtam megfogalmazni. Először a túl elvontság ugrott be nekem, de aztán rájöttem, hogy az anakronizmus az, ami igazán zavart. Hogy van ez a hiper szuper társaság, akik mindent látnak az időben, simán tudnak ide-oda utazni, mégis a tárgyaik, irodáik, bútoraik meg a 60-70-es évekből valóak, kinézetre. Tudom, hogy ez szándékos volt, de engem roppant módon zavart. :( Meg a mindent elpusztitó gumit bot. Nevetségesnek és gagyinak tűnt. Owen Wilson jó volt benne, és a két futurisztikus bolygó is tetszett. Azt mondják lesz ennek folytatása, bár én szivesebben venném, ha a Sólyomnak vagy a Sólyomszemnek jönne a második évada.
5/10
The Cortez 2022 jún. 15. - 23:49:56 5/10
(8/16)
A WandaVisionhöz hasonlóan elszálltabb Marvel sorozat, bár itt a kozmikus dolgok meg az idővel való, helyenként kreatív zsonglőrködések vannak terítéken. A sztori az Endgame egyik kulcsjeleneténél veszi fel a fonalat, aztán szépen elkezdi kitolni a moziverzum határait, ám utána egészen a sorozatfináléig tartó unalomba fullad. Loki karakterfejlődése túl gyorsan következik be, ráadásul egy eleve sótlan, érdektelen kardpörgető figurát kreáltak belőle. Akadnak poénok, utalások, track-ek, jobb ötletek, ráadásként bebaszták Owen Wilsont az egyik fontosabb szerepbe. Az alkotás kevés helyszínen játszódik, ugyanakkor teljesen elborult a díszletezése. Megvan benne a tipikus marveles színvilág, ennek ellenére meglehetősen sötét tónusú a vizualitás. A CGI korrekt, viszont néhol kimondhatatlanul gyenge. Ez volt a legfeleslegesebbnek tűnő Disney+-os Marvel-cucc, és az is lett a végére.
4/10
Atis88 2022 máj. 09. - 19:19:52 4/10
(7/16)
Sajna ennek sokkal nagyobb volt a füstje mint a lángja. Loki karaktere eléggé vissza lett fogva és a sztori sem volt érzésem szerint kidolgozva kellőképpen ahhoz, hogy ennyi játékidőt kitöltsenek vele érdemben. Kifejezetten csalódás, mert nekem Loki volt az egyik kedvencem a Marvelnél.
Bigpapa 2022 máj. 04. - 07:07:11
(6/16)
Imádom Loki karakterét,de úgy érzem, nem volt egy évadra elég forgatókönyv, csak az első két részre.Valahogy addig halad keretek közt a sztori, utána egy katyvasz. A vége kifejezetten szar volt és logikátlan. Nem csigázott fel, hogy várjam a második évadot :(
6/10
sztvan 2022 febr. 16. - 19:57:23 6/10
(5/16)
Nekem a Marvel filmekből az egyik kedvenc karakterem az Loki, de ez a film bár nézhető volt annyira azért nem tetszett.
Szerintem egy katyvasz, ami tele van ellentmondásokkal.
7/10
fanaf1@vipmail.hu 2021 dec. 28. - 22:21:39 7/10
(4/16)
Kettős érzés kavarog bennem: egyrészt nem volt rossz ez a minisorozat a maga nemében, viszont Lokit, mint karaktert kiherélték. Lehetett volna a címe Loki Light.
3/10
sanya86 2021 okt. 31. - 15:12:02 3/10
(3/16)
Nagyon nem ilyen filmre számítottam. Csalódás volt. Érthetetlen a magas pontozása.
Sz. Péter 2021 aug. 20. - 17:14:03 Előzmény Premierfilmes1980
(2/16)
És az első 6 rész? ;)
Christine1 2021 aug. 20. - 16:05:05
(1/16)