Téma: Lola

10/10
syuzi 2015 júl. 01. - 13:19:08 10/10
(148/168)
Köszi szépen:) Én tuti leírom majd magamnak a fõcímdal szövegét és megfogom tanulni:)
Nagyon szeretem a fõcímdalt is:)
guston 2015 júl. 01. - 10:24:22
(147/168)
ha jól tudom a márcsellót játszó szinész amúgy második körben utólag került be a sorozatba, mert állitólag az eredetileg választott csávóval nem mûködtek képernyõn a leforgatott jelenetek.

tökéletesen nem tartozik ide, de röhögnék ha a szorgos obidió csinálta volna a gyereket a szomszéd rehináék birtokán.
guston 2015 júl. 01. - 10:22:42
(146/168)
már tök ciki hogy én szólok mindig az ilyenért, de a tegnapi részben ismét bennt felejtettek a készitõk egy blõdséget, vicces volt ahogy a házból kizárt sopánkodó loláék a simán átmászható egyméter magas kapu elõl beszélgetnek a bentiekkel, aztán fél perc múlva márcselló már keritésen belülrõl hagyja el a terepet.
na és azok a hosszas megszólalás nélküli nézések, amiket itt szereplõk letudnak mûvelni ha éppen találkoznak egymással, az ilyen idõpazarló üres jelenetek végett lett kábé tiz résszel hosszabb a sorozat a kelleténél.

biztos nem lep meg senkit hogy én a mácsádófiú iránti unszimpátiám miatt nemigazán tudok lelkendezni ennek a lámúrnak, fábián vagy valamelyik gáleánógyerek lett volna az én lolita párját behatároló szubjektiv óhajom, de sajna a legelejétõl ez a felállás volt a nyilvánvaló mert ez biza ilyen mûfaj.
viszont a francia pávákkal kapcsolatban szinkronban van a véleményem az itteniekkel, frankón kezdik letörni a kis szarvaikat, remélem az új személyzetet is velük együtt hajitják majd ki, jah és szerintem tök vicces a betintázott angol fazon.
8/10
kikelet54 2015 júl. 01. - 08:57:30 8/10
(145/168)
Az a bizonyos "egy szál semmiben jelenet", és meglepõdés az arcukon, hogy lebuktak.
8/10
kikelet54 2015 jún. 30. - 18:55:39 8/10
(144/168)
Nagyon tetszett a mai rész, fõleg az, amikor reggel egy szál semmiben hazament Lola és Marcelo, és természetesen lebuktak. Végre megbeszélték a múltat, és minden szuper köztük.

Az a jelenet is mindent megért, amikor Marcelo a szemébe vágta a kíváncsiskodó Priscilának, hogy az egész éjszakát Lolával töltötte és szerették egymást.

Már csak két rész, és minden kiderül.

Holnap "találkozunk!"
lennékmarcelohelyében..)) 2015 jún. 30. - 17:54:52
(143/168)
szerintem is szép dallamok ezek

https://www.youtube.com/watch?v=KQgMeXqvpNY

no persze a fõcímzenét is megkedveltem már...
tessék meg lehet tanulni a szövegét...)))

https://www.youtube.com/watch?v=iW_E5XNw0hc
10/10
syuzi 2015 jún. 30. - 16:09:20 10/10
(142/168)
Nagyon jó volt a mai rész:) Lola és Marcelo végre egymásra találtak együtt töltötték az éjszakát:) Szép volt az aláfestõ zene is:) Végre Marcello a sarkára állt és jól kiosztotta a párizsi libákat néztek csak nagyot Priscilláék
Szerintem Silvanaék most majd Rudyra cuppanak rá.

Szerintem Molly nem a Galleano fiúktól terhes hanem attól a sráctól kivel a zöldségesnél flörtölt

Fabian végre kinyitja a bárt. Esperanza már megint Fabian közelében sündörög szerintem õk össze jönnek majd lehet.

Már csak 2 rész van vissza:(

Várom a holnapi részt:) Szép estét mindenkinek:)
8/10
kikelet54 2015 jún. 30. - 09:27:20 8/10
(141/168)
Végre! Gyönyörû volt Lola és Marcelo egymásra találása!! Ez kellett volna már a sorozat közepén!!!
8/10
kikelet54 2015 jún. 29. - 21:20:49 8/10 Előzmény lennékmarcelohelyében..))
(140/168)
Teljesen egyetértek azzal, amit az utolsó részrõl írtál, szerintem is jobban ki kellett volna dolgozni, és valóban hosszúnak találtam én is a középsõ részt.

Legnagyobb bánatomra a mai rész utolsó 10 percérõl, a legszebb részrõl lemaradtam. Igaz, hogy eredetiben már végignéztem, de azért magyarul biztos érdekesebb, mert azért beszélgettek is.
Úgyhogy reggel amint fent lesz a neten, azonnal megnézem.

Jó éjszakát mindenkinek!!!
lennékmarcelohelyében..)) 2015 jún. 29. - 17:18:41
(139/168)
Loláról bármikor bármit, Lolával bármikor bármit...)))
Szóval, még nagyon nagy poénok várnak ránk és szép jelenetek. Bár én úgy érzem az utolsó részt nagyon összekapkodták, de majd ha láttátok, elmondjátok a véleményeteket..
Inkább az utolsó 15-20 részbõl csináltak volna 40-et és a köztes 30-40-bõl meg 10-et, de ez van..
Jó szórakozást!
10/10
syuzi 2015 jún. 29. - 16:12:24 10/10
(138/168)
Nagyon jó volt a mai rész :) Végre Lola és Marcello egymásra találtak ezek voltak a legszebb jelenetek:)
Marcello se volt semmi azt hitte hogy Lola cseléd nem is gondolta hogy ilyen szép ruhában csinosan tuti nem lehet cseléd.

Reghina õszintesége nem volt semmi , hogy így elmesélte Lolának, hogy miért lettek rosszba Lorenzaval. Én mondjuk nem gondoltam volna, hogy egy jósnõ jóslata miatt lettek rosszba, azt mondjuk lehetett tudni, hogy a férjeik hogy haltak meg, én mondjuk azt hittem hogy a férjeik halála miatt lettek rosszba. Remélem, hogy a végén majd kibékülnek egymással:)
Szép volt Reghinától, hogy így beavatta Lolát ebbe a titokba igaz Lola is elmesélt nekik mindent ami történt vele.
Reghina úgy tekint Lolára mintha a lánya lenne:)

A két párizsi liba jól a pohár fenekére néztek elég viccesek voltak spiccesen:D Ez a Rudy is beillik a két libához õ is jól berúgott.

Kezdõdik a visszaszámlálás már csak 3 rész van vissza:( Szép estét mindenkinek:) És jó tv-zést:)
8/10
kikelet54 2015 jún. 29. - 14:57:19 8/10
(137/168)
Bocsi, ha úgy érzed kiprovokáltam a hozzászólást, de Te (mint a legnagyobb Lola rajongó) vagy a legalkalmasabb a szépsége méltatására.
Én, mint nõ a nõt, nem akartam már tovább fényezni, mert még valaki félreérti.

Továbbá maradok Marcelónál, hidd el nekem jobban bejön Lolánál. Az összes ebben a sorozatban szereplõ férfiak közül Õ a legjobb. Biztos van aki nem ért velem egyet, de tudjátok :: ízlések és pofonok ::
lennékmarcelohelyében..)) 2015 jún. 29. - 11:18:09
(136/168)
Ha már meg lettem szólítva...)))
Igen sok nekem is a piros rúzs, neki olyan szép az arca, hogy kevesebb, kicsit sejtelmesebb smink is bõven elég... De ha semmi (smink) sem lenne rajta, és mellettem feküdne, biztos nem szólnék érte...)))
Akkor volt a legszebb az arca, amikor jött a két francia liba hozzá váratlanul, és Pablóval éppen pakoltak a kapunál és késõbb, amikor Marta néni "etette" a két libát, és Lola a fal mögött hallgatózott. No akkor volt a legszebb az arca....)))
Ez az én véleményem...)))
8/10
kikelet54 2015 jún. 29. - 10:43:49 8/10
(135/168)
Igen, az új külsõ is hozzátartozik a kiteljesedéshez. Az elején még fiatal lány volt, de mára fel kellett nõnie a feladathoz, amit örökölt. Ezt a külsõ megjelenésével is próbálták hangsúlyozni, hogy komolyan vegyék. Én úgy gondolom, mindez nagyon jól sikerült, mindkét külsõvel nagyon jól néz ki Lola, egyedüli kivetnivalóm, egy kicsit sok a piros rúzs, egy visszafogottabb jobb lenne.
Azt hiszem ehhez a kérdéshez lennékmarcelohelyében..)) sokkal jobban hozzá tud szólni.

Szerintem Román nem illik hozzá, túl szigorú vonásai vannak, maradjon csak Marceloval, sokkal jobban néznek ki együtt, nem sokára meglátod.

Papucs ügyben igazad van, de tudod van aki ragaszkodik a régi dolgaihoz, mindig vitte magával.

Jelenetbeli eltéréseket, fura kivitelezéseket már több sorozatnál észrevettem, ez az átka a futószalagon gyártott sorozatoknak, hogy elõfordulnak ilyen "bakik". Apróságok, jelentéktelennek tûnõ dolgok, de észrevehetõ. Pl. ugyanabban a jelenetben egyszer van gyûrû az ujján, a következõ képkockában meg nincs, vagy a tárgyak elhelyezkedése egy adott környezetben, de öltözködésben is vettem már észre jelenetbeli különbségeket.
No, de ettõl még nézhetõek, élvezhetõek ezek a sorozatok, csak érdekesség képen említettem meg.


Délután 137. rész, már alig várom, ez az utolsó négy rész nagyon jó és érdekes lesz.

Jó tévézést!!
guston 2015 jún. 29. - 08:56:25
(134/168)
tudom hogy az új külsõ hozzá tartozik a fõszereplõnõ sorozatbéli kiteljesedéséhez, mégis nekem valamiért jobban tetszett kicsit kevesebb sminkkel és a loboncosabb cselédhajjal korábbról.

biztos bennem van a hiba de én sajnálom csóri szerelmesen pillogó románó fiút, nálam akkor lenne a sztori heppiend ha lolita végül õvele volna boldog.
guston 2015 jún. 29. - 08:54:28
(133/168)
hát bizony tényleg túlzottan simán bejutott az épületbe röné azzal a csúfsággal, akit ugyebár az alkotói szabadság jegyében a gyermekének aposztrofált, én a kamerarendszerrõl amúgy meg is feledkeztem a jelenet gagyi kivitelezésén történõ háborgásomban, viszont jó látni hogy nem csak én figyelem bosszankodva a hasonló dolgokat.
nem kekeckedés ez tõlünk kedves kikelet, egyszerûen részletspecifikusabban bámuljuk a sorozatot, igaz a környezetemet ezzel néha totál ki tudom akasztani de szerintem ez vállalható.

még amit sikerült észrevennem a gyengébb idegzetûek lefárasztásaként az annyi, hogy a milliomossá vált kõgazdag puccos lola az elõkelõ hálóruhaszettje részeként ugyanabban a fehér jólmegvigyázott semmilyen papucsban csattog a csillivilli új rezidenciájában, mint amiben egykoron beosztottként lorenzáéknál és például fábiánnál is.
virhinia vidálról köszönöm az infót, csak azért kérdeztem, mert múltkor azt beszélték a körülötte lévõk hogy valamiféle tüdõgyulladása van, de akkor igy most már világos ezen a szálon minden.
8/10
kikelet54 2015 jún. 28. - 07:50:29 8/10
(132/168)
A Galeano család minden egyes tagjának leesett az álla, amikor meglátták Lolát. Aztán meg attól, hogy Nicolasát is ott találják békességben Lolával. Egyedül Románnak nem teljes az öröme, mert ha lehet, még szerelmesebb a még gyönyörûbb Lolába, aki változatlanul csak a barátságát tudja felajánlani.

Már szinte mindenki találkozott Lolával, aki számít, kivéve Marcelo. Nagyon meglepõdött, amikor megtudta, hogy Marcelo nem hagyta el annak idején, hanem kórházban volt. Remélem most már nem küldi el, és megbeszélik a dolgaikat.

További szép napos hétvégét!!!
8/10
kikelet54 2015 jún. 28. - 07:29:15 8/10 Előzmény guston
(131/168)
Azon én is kiakadtam, hogy minek a robot, ha René is ott van vele? Lehet a távirányító hatótávolsága kicsi. Csak nem akartam már kekeckedni. Mindenesetre túl könnyen bejutottak a villába, hiába a biztonsági õr és kamera.

A zokniban alvásról csak annyit, nincs abban semmi különös, én is abban alszom, és figyeld meg, hogy sok filmben látsz ilyet, ez nem egyedi jelenség.

Virginia Vidal miután kipróbálta az összes férfit a környéken és senki nem vette feleségül, még Fabián sem, pedig elég sokat lógott a nyakán, bánatában sûrûn nézett a pohár fenekére.
guston 2015 jún. 27. - 08:22:26
(130/168)
baromira bejön amúgy nekem külsõleg belsõleg mindenhogyan ez a nikolászá, régóta a top csajszim az egész sorozatból.

természetesen én is pompás hétvégét kivánok neked syuzi, és minden lola nézõnek itt a fórumon.
guston 2015 jún. 27. - 08:20:22
(129/168)
valóban hosszasan lefárasztottak bennünket memó fejlõdéstörténetével, jó szokásomhoz hiven már untam is eléggé, bár meg kell hagyni, voltak neki köszönhetõ poénos pillanatok.
mondjuk azt nem értettem hogy miért volt rá szükség a kémkedéshez, hiszen röné gyakorlatilag két méternyire követte végig keresztül kasul a lakásban, ennyi erõvel ezt az elszánt éjszakai házbejárást a srác a rongyrobot nélkül teljesen egyedül is megoldhatta volna.

na és amivel már nem elõször találom szembe magam ebben a sorozatban az pedig az, hogy ezek a fázóslábú gáleánó fiúk rendszerint zokniban alszanak, és nem mellékesen a faluban soha senki nem használ tévét vagy mobiltelefont.
határozottan nem vagyok képben viszont virhinia vidált illetõen, vacillálok hogy tényleg egészségügyi problémái lettek vagy csak bepiázgat megfáradt vénasszonyságában, valaki témában jártasabb kiokosithatna, mert ez a vonal zavaros még.