6/10
sakit felut 2010 ápr. 01. - 21:10:22 6/10
(3000/4640)
* < S P O I L E R > *

Igaz, bocsánat, én se gondoltam át teljesen, mire válaszolok, de akkor annana most mit látott ? :)

A negyedik évadban van elõretekintés abba az idõbe, ahol az ötödik évadban vissza is kerülnek. A negyedik évadban tehát még a szigeten csak épp újra összemelegedik Kate Jack- kel, ahonnét elõre is tekintenek az egyébként szép Kate- en és Jack vakbelének megoperálásán kivül az évad legunalmasabb részében abba az idõbe ahol Sawyer helkopter- bõl való kiugrásával megpecsételõdött a dolog, hogy õk maradnak kint ketten. Persze volt még aztán a nagy bûnügyi tárgyalása Kate- nek a agresszív perverz szemét apja megölése miatt ...

Nem sokra emlékszem én se már abból az idõbõl mert bár a negyedik évad nekem még a kedvencem, a harmadikat nem szerettem annyira... de az elsõ dolog, ami azt gondolom, nagyon rossz volt, ahogy próbálták a kinti világot mutatni, meg ahogy vissza kerülnek. A szakítás mondjuk nem volt rossz azt hiszem. Fokozatosan is történt, Jack el kezdett inni, gyógyszerezni, mert jöttek a szellemek és látomások, és ami a elgjobban betett ha jól emlékszem Sawyer utolsó üzenete volt Kate- nek, amit nem akart elárulni JAck- nek vagy mi, valamit elvitt Sawyer régi nõjéhez és gyerekéhez. Na az mi volt, már én se emlékszem, de lehet ilyen félretett pénz meg szerelmi vallomás egyszerüen. Ja és még egy fontos dolog !!!! Claire- rõl kiderült hogy Jack tesója, lehet picit kiakadtak azon is, Aaron félig meddig a családba maradt ? :D ...

Amúgy abból az idõbõl a fõ kérdés ami remélem még jobban kiderül : Eloise õfensége most miért küldte vissza õket, mit gondolt arról hogy tulajdonképpen feltámasztotta a feketeruhás AntiLocke- ot Jack- kel ? Mellette hogy van a kapcsolata Widmore- ral, Richard- dal, az ott szintén õt követõ Ben- nel, a LA parkjában lévõ keresztény ultragazdagelitkápolna alatti Dharma állomással ? Ezek hogy függnek össze, mert nagyjából azt mutatják hogy valamikor Jacob- nak segít, valamikor MiB- nek, összegezve õ mikor mit hitt a Lost Island és nem kis bandája történelme és története során ?? ? :)

És még mindig nem néztem meg az új epizódot, pedig itt pirul a gépemen a kis "Csomag" tegnap óta .. csak nehéz ha ez ember most rászállt a legújabb Gilliam mozi megértésére és egyébként is van dolga... na akkor ma vagy holnap meg is nézem :) .. .
8/10
offtopic
damienisback 2010 ápr. 01. - 20:15:55 8/10 Előzmény bundi123
(2999/4640)
a fórum lényege nem az, hogy csak az elfogultak írhatnak egy-egy topicba, erre a célra ott vannak a rajongói oldalak...
Szike00 2010 ápr. 01. - 19:12:09
(2998/4640)
Az AXN most melyik évadot adja?
10/10
bundi123 2010 ápr. 01. - 19:07:57 10/10
(2997/4640)
Én mostantól nem írok a port.hu-s lost részlegbe.Akik szeretik már mind elmentek sahogy látom...
Hát sok értelme nem volt idejönni.
10/10
Keló9 2010 ápr. 01. - 15:54:13 10/10
(2996/4640)
Ízlések és pofonok... Nekem a Lostban a 3. évad tetszett a legjobban. A Szökésben nehéz válogatni, mert full függõ vagyok, mégis a 4. befejezõt emelném ki, mivel a rendezõk nagyot húztak a lezárással és hogy nem volt happyend... Na akkor padlót fogtam...

Találtam a Losttal kapcsolatban egy ,,összefoglalót'' az eddig történteket mondja el (a kezdetektõl az 5. évad végéig), ha valakinek kell írja meg, kirakom ide. Mediafire linkek, ingyen, gyorsan lejönnek.
10/10
Keló9 2010 ápr. 01. - 09:27:35 10/10
(2995/4640)
Igen, én is ezt írtam. Azt nem mutatták eddig, hogy Jack és Kate miért szakítottak, de az biztos hogy jegyben jártak. Szerintem az volt hülyeség a sorozatban, amikor percenként ugráltak az idõben. Olvastam a 6. évad nyitóepizód tartalmát, jónak tûnik, de ahogy mondtam nálam a Szökés marad az örök favorit:)
8/10
damienisback 2010 márc. 31. - 23:39:03 8/10
(2994/4640)
és egyre gagyibb lesz ez a sorozat. az epizód végi "nagy meglepi" már 10-15 perc után valószínûsíthetõ volt...
annana 2010 márc. 31. - 19:47:52
(2993/4640)
Most már kicsit képben vagyok :D
annana 2010 márc. 31. - 19:47:27 Előzmény Keló9
(2992/4640)
Köszi de már rá jöttem,hogy az elejétõl kellett volna néznem :D csak akkor még nem érdekelt annyira mint most :D
10/10
Keló9 2010 márc. 31. - 15:44:53 10/10
(2991/4640)
Sajnos csak úgy érthetõ az egész, ha az elejétõl nézed, jól összevarják a szálakat. Bár én Prison Break függõ vagyok: www.prisonbreak.hupont.hu
10/10
Keló9 2010 márc. 31. - 15:42:40 10/10
(2990/4640)
A kérdés amit feltett arra válaszoltam. az uccsó évadban persze hogy a múltban vannak, de õ mást kérdezett. Láttam az összes évadot, szerintem nem értetted a válaszom: az elsõ 2 évadban a múltba tekintenek vissza, késõbb a jövõbõl kapunk képeket, pld. a repülõtéri jelenet, amikor szakállas, züllött Jackünk ordítja Kate-nek, hogy ,,vissza kell mennünk''. Akkor még rég a szigeten vannak.
annana 2010 márc. 31. - 15:41:40
(2989/4640)
Mondjuk én azt sem tudom hogy hányadik évadnál járok mert nem nagyon néztem eddig! De mostanában ami az axn-en megy azt nézem!!! szóval mondjuk új vagyok mert láttam maksz 5 részt és bavallom õszintén egy kukkot sem értek az egészbõl :)
6/10
sakit felut 2010 márc. 31. - 13:29:09 6/10
(2988/4640)
bocsánat, Richard- ra nem használók többet ilyen pejoratív megjegyzést... és lassan nekidõlök az új epizódnak a mai nap hhah ehh ehe .. :)
6/10
sakit felut 2010 márc. 31. - 13:25:49 6/10
(2987/4640)
na jól van, ez már fáj :)... keló se jár nagyon elõl a Lost- ban, mivel mostmár újra múlt a kis eljegyzésük aminek volt egy két boldog hónapja, aztán a többi esemény felszakította ...

kicsit más a lényege a történetnek annana, már rég nem a Jack- Kate- Sawyer háromszögrõl van szó, annak van pár éve... persze mindig elõkerül kissé, de ez nem olyan szitkom, elmehetsz inkább megnézni "Hogy jártam Anyáddal" vagy mi annak a konzervativ szerelmes viccelõdésnek a címe :D .. most egy picit bunkó voltam, de ez van, a Lost- nak elég tized része ez a dolog, egy ideje már csak az hiányozna, hogy errõl szóljon .. de azért ha csak úgy kérdezted, és a többi 90%- a is érdekel a dolgoknak, ami ráadásul ezt a romantikázást is meghatározza... akkor sokat kell még bepótolnod, ami intenzíven is eltarthat pár hétbe hogy újranézd, és pár hónapba hogy át is gondold és megértsed >: D D D .. hajrá

Hóber : Ezt jól gondolod, tudok róla, hogy az egyiptomi halotti vallásfilozófia az egyik legesélyesebb a hieroglifáival és a sokfejû Cerberus SötétFüstKutyájával, de ettõl még nem teljesen érthetõ hogy ki mit is akar a Lost- ban. Most Richard- nál bármilyen fésült buzivastag szemöldöke van, inkább messzebb kerültünk az egyiptomi vallástól és túlvilágról meg ördögröl volt szó. Rendesen összevegyítik a Lostban ezeket a dolgokat, nekem Atlantis tetszene a végén a legjobban, ami ugye el is tud süllyedni :-` ..

bundi : hallottam már Jákob ellenében Ézsau- ról, Káinról, Nemezisrõl meg nem is tudom... de Sámuelt most hallok elõször tõled, ez honnét jött a feketeruhásra ? : D
10/10
Keló9 2010 márc. 31. - 12:35:35 10/10 Előzmény annana
(2986/4640)
Az a rész (Jack és Kate) a jövõben játszódik. Az elsõ 2 évadban a múltból mutattak jeleneteket, a késõbbiekben pedig a jövõbõl, ennyi.
3/10
zs9302 2010 márc. 30. - 19:39:44 3/10
(2985/4640)
ABC asking 900 000$ per "Lost" finale commercial.
annana 2010 márc. 30. - 16:33:01
(2984/4640)
Sziasztok valaki segítsen!
Még új vagyok itt most Jack és Kate együtt vannak?? Mert én sorira nem olyan rég kaptam rá :) Igazából nem is értem hogy most hogy i mennek õõ múltkor pont azt a részt láttam amikor Jack megkéri Kate kezét most meg tegnap vagy tegnapelõtt már nincsenek együtt?
Ez most hogy lehet? valaki segítsen!! elõre is köszi!
10/10
bundi123 2010 márc. 29. - 16:56:39 10/10
(2983/4640)
Elõször sztorilag az elsõ részben jelent meg.Mint füst az elsõ évad végén,mint Locke az ötödik évad hetedik részében,mint samuel az ötödik évad elsõ részében.
6/10
sakit felut 2010 márc. 28. - 22:18:31 6/10
(2982/4640)
! !! S P O I L E R !! !

A Black Rock Szigetre kerülését meg nagyon kommerszen összeolvasztották a szobor lerombolásával, ennél sokkal jobbat vártam, méghogy ezen a térben, idõben különálló Szigeten a mindent tudó és látó Jacob ne tudja máshogy behozni a hajót :-` ..

mindenesetre a Sziget nagyon szép hegyekkel és völgyekkel rendelkezik, azt szépen bemutatták most is
6/10
sakit felut 2010 márc. 28. - 22:13:22 6/10
(2981/4640)
Ezt nagyon jól leírtad, én is így gondolkozok nagyjából róla, egyre nehezebb elhinni, megérteni amiket belekevernek egymás után a sorozatba.

.. Igazából ez az érdekesség az elõnye és egyben hülyeségként a hátránya is a sorozatnak, egy ideje abba kéne hagyni plussz dolgok bevitelét a sorozatba ...

Most épp úgy néz ki az ördög, isten, vallás jön, ami sok helyen nem igazán értem hogy kapcsolódik az idõutazgatós, elektromágneses energiamezõ magu Sziget dimenziósíkos dolgaihoz, de önmagába is ...

! !! S P O I L E R !! !

- mit szórakozik a sötétruhás, hogy el akar menni, amikor elsõ szavaiban még a Szigetet védte az odahozott hazug, korrupt, gyarló emberektõl

- mi ez a játék a tõrrel, ha eddig soha nem sikerült a másikat megölni vele a két isteni félnek, mégis Dogen is ezzel küldi ki jelöltjeit

- füst meg szellem is az ördög, aki ráadásul megjátsza hoyg pl maga elõl menekül most hogy aztán a füst el is kapja a szellemfeleséget... vagy persze Jacob tud egy s mást

- összegezve ez egy jó durva kegyetlen rész volt Richard odakerülésének brutál drámájával, de felezhették volna ennek az idejét és még sokkal többet mutathattak volna ha már ott él több mint 100 éve, talán jobban megismerjük Jacob vagy Ellene nézeteit :)

én még nem osztályoztam itt a port- on a Lost- ot, de annyira különlegességre hajtanak, hogy gyenge, értelmetlen vagy nevetséges rejtély lesz pár dolog, közelít a 7es fele .. .