demaka 2019 szept. 05. - 22:35:08
(12/32)
Ezt tényleg komolyan gondolta az RTL? Egy ilyen undorító műsor miatt kellett a „Barátok közt”-öt lehetetlen időpontokra elpakolni? Ennyi buta, undorítóan agyontetovált, önmutogató embert még egy műsorban sem láttunk! SZÁNALMASAK!!!! Mondjuk, normális ember nem is jelentkezik egy ilyen műsorba. De mit várunk egy olyan műsortól, aminek a „gyengeelméjű” ÉNB Lali a műsorvezetője. Apropó műsorvezető: Lalit nem is látjuk. Gondolom, nyaral a családjával Cipruson a mi pénzünkön. Nagyon remélem, hogy nem tart sokáig ez förmedvény. Nincs szükség ilyen színvonaltalan műsorra, főleg nem fő műsoridőben.
demaka 2019 szept. 05. - 22:00:17
(11/32)
Igény nincs rá, de ezt sugározza a csatorna.
1/10
kontrollpont 2019 szept. 05. - 20:00:38 1/10 Előzmény PKX
(10/32)
PKX! Biztosan ide akartad?
PKX 2019 szept. 04. - 21:47:11
(9/32)
Hello sziasztok Karoly vagyok bocsi, hogy a baratnom van a kepen, majd korrigalom mint ugynezki a kapcsolatomat is. Ne haragudjatok ez nem ide tartozik tudom! Feluletesen talan egy reszt azt se tul figyelmesen lattam az elmult reszekbol. Maris valtozott a velemenyem mert az eletrol, probatetelrol, ferfi es no viszonyarol,konspiraciorol, es nemutolsosorban esz+ erzelmi megnyilvanulasokrol szol. Ennyi bevezetesnek, es most oszinten az egesz stabnak gratulalok bar licencet latok, de erdekes szamomra es lekot, mert en is bar nem vagyok fiatal kedvelem a valo eletrol szolo musorokat! Ezt vegyetek dicseretnek, mivel az is!!! Karoly Papp
1/10
Amiel 2019 szept. 04. - 17:18:16 1/10 Előzmény kontrollpont
(8/32)
Hát persze, ezt a részét, oldalát ismerem a történetnek... De mivel én nem vagyok ilyen, jogosan háborít fel az egész. Igenis, normális műsorokat szeretnék látni, normális emberekkel! Szép álom, tudom... :)
1/10
kontrollpont 2019 szept. 04. - 17:06:29 1/10 Előzmény Amiel
(7/32)
Az a baj, hogy Te nem látod jól! :O ;)
Pont az ilyen "kis suttyókra, meg qvákra" van szükség, mert ők azok, akiknek tetszik, amit az ilyen "műsorokban" látnak. ... Sőt, nem csak tetszik nekik, de valószínűleg el is hiszik, hogy lehet agy nélkül élni. Mert az ilyenekből lesz a "jó" állampolgár, vásárló, hitelfelvevő, szavazó, stb ...
1/10
Amiel 2019 szept. 04. - 13:49:47 1/10
(6/32)
O_____M_____G!!! Ez meg mi a szent szar?!??!???!??!???? A retekklub megint hozz a szokásos béka segge alatti, kritikán aluli színvonalát. :D :D :D Szerencsétlen barmok!
Megint egy nulla, üres, uncsi műsor, tele jellemezhetetlen kirakatp*csákkal és kirakatp*csökkel! Gratula! :D :D :D
Miért nem lehet semmilyen, elvileg jónak ígérkező műsort normális, épkézláb, "valós" férfiakkal és nőkkel készíteni soha? Folyton csak a műmacák, a bájgúnárok. Ettől már hány a magyar ember!!! Színvonal nuku, értelem nuku, szórakoztatás nuku, életszagúság nuku, és még lehetne sorolni! Az ilyen kis suttyókra, meg qvákra senki sem kíváncsi! Miért nem értik már ezt meg a tv-társaságok??? Nem baj, saját magukat járatják le még tovább. Bár nem tudom, már hova lehet még...
1/10
B4lukapit4ny 2019 szept. 04. - 09:00:55 1/10
(5/32)
Nem gondoltam volna, hogy "visszasírjuk" a Való Világot. Érdemes ezt összehasonlítani mondjuk a ~10 évvel ezelőtti Éden Hotellel, hogy mennyire lecsökkent az amúgy se magas színvonal/szórakoztató faktor. Fájdalmas ezeket a műveletlen prolikat nézni.
1/10
Mir87 2019 szept. 03. - 21:41:13 1/10
(4/32)
Na belenéztem. Kár volt.Ennél még a spongyabob is ezerszer színvonalasabb mert az legalább vicces.
1/10
kontrollpont 2019 szept. 02. - 18:41:00 1/10 Előzmény Nores
(3/32)
... akkor én vagyok a harmadik ...
Magyarázat: - az a "műsor" amit ez az egzaltált, exhibicionista, agynélküli, celebnek is nulla fityf@sz vezet, számomra érdekes (jó) nem lehet ...
1/10
ncsaba50 2019 szept. 02. - 18:38:01 1/10 Előzmény Nores
(2/32)
Az előzetesen bejátszott reklán spotok alapján ennek a műsornak még az 1 pont is sok. Valahol a zéró környékén reális az értéke. Az RTL-nek is lehetne annyi esze, hogy főműsorba normális, nézhető műsort tesz, nem egy ilyen gagyit.
7/10
Nores 2019 aug. 26. - 13:22:58 7/10
(1/32)
Valakik (2 értékelő) már premier előtt tudni vélik, hogy 10-ből csak 1 csillagot ér a műsor.
Ilyenkor szoktam 10 ponttal kompenzálni, nagyjából annyira reális, mint az 1 pont :)