Téma: Luz Maria

Luna34 2019 aug. 06. - 14:38:28
(2374/2794)
valóban jók a meghódítós jelenetek, de a többi nem. szerintem.
Csalarozsika 2019 aug. 06. - 14:06:06 Előzmény factsmatter
(2373/2794)
Ezeken a jeleneteken mi is jót derülünk! :-)))
Enrique is szemmel láthatóan élvezi a dolgot, ezért minden alkalmat megragad, hogy kettesben hagyja őket, hogy Lucecita "akcióba léphessen". :-)))

Ez valóban szórakoztató, de ha meghallom Mirta nyafogó hangját, rögtön elszáll a jókedvem.
A viselkedése pedig legalább annyira irritáló, mint a hangja!
10/10
factsmatter 2019 aug. 06. - 13:48:46 10/10 Előzmény Csalarozsika
(2372/2794)
Én élvezem még mindig, jó kis ráérős, békebeli mese. És G. arcjátéka még mindig imádni való, különösen, amikor elmeséli, hogy mit művelt vele ez a lány:)
Luna34 2019 aug. 06. - 10:14:41 Előzmény miértis
(2371/2794)
igen egyet tudok érteni veled teljesen. ez most hasonló mint ami az elején vot ahogyan megismerkedtek. ez szinte megint olyan mintha most ismerték volna meg egymást és megint összejönnének. oké hogy ennek Gustavo amnéziája az oka, de akkor is. Lucecita kacérkodása viszont tetszik. ez feldobja a sorozatot.
malvinkicska 2019 aug. 06. - 10:02:36 Előzmény Luna34
(2370/2794)
Ugye agyban dől el minden és most ezt a tétova betegnek mondott Gustavot lovalja az az idős szemét sarlatán bűn tudata legyen ezért a kígyóért szerintem agyilag Mirta legbetegebb a társaságba, ha lett volna egy kis női önbecsülése nem vállal el ilyen szerepet, ragad, mint a nátha az a bárgyú G taszítja magától de az annál jobban van rendezési hiba is nem kevés, nem baj egyszer vége lesz.
miértis 2019 aug. 06. - 08:11:25
(2369/2794)
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Szinte dühítő, nem szórakoztató, amikor az ember nézi ezt a sok értelmetlen cselekvést, ami nyilvánvalóan csak arra való, hogy húzzák az időt. A legrosszabb forgatókönyv az, - és ezt már többen, több helyen is megírták - amikor a néző először látja a történést, aztán a szereplők ugyanazt elmesélik mégegyszer...( Amúgy pedig kegyetlenkedésekben tényleg nincs hiány, én ezt is kicsit túlzásnak tartom....
Luna34 2019 aug. 06. - 08:03:22 Előzmény malvinkicska
(2368/2794)
igazad van! a kevesebb több lett volna. ezzel egyet tudok érteni. nagyon elnyújták a sorozatot. de most már nincsen sok hátra.
malvinkicska 2019 aug. 06. - 06:26:34 Előzmény Csalarozsika
(2367/2794)
Szia az este oda kattintottam és az a sarlatán győzködte Gustavot menjenek el máshova a kígyó nem létező betegsége miatt egyszerűen hallani és látni őket, valami borzalom, kitartok a véleményem mellet ennyi részen kár volt ezt így taglalni, mert most már nem csak unalmas de irritáló is, ha annyira akarták Mirtát fényezni, elég lett volna belőle kevesebb is , mert több lett volna.
Csalarozsika 2019 aug. 06. - 05:01:38 Előzmény malvinkicska
(2366/2794)
Szia Malvin!

Igazad van, "kissé" megmerevedett a történet, lassan haladnak az események!
Örülök, hogy figyelemmel kíséred az eseményeket, Mirta lebukását tényleg kár lenne kihagyni! :-)))
Már nagyon várom, alaposan kiböjtöltük! :-))
Csalarozsika 2019 aug. 06. - 04:59:23 Előzmény factsmatter
(2365/2794)
Szia!

Igazad van, Gustavo nem tudja, hogy tkp. ő is áldozat, egy gátlástalan, aljas perszóna áldozata!
Azért valahogy mégis nehezen tudom elfogadni, hogy végül mindent ráhagy a némberre!
(Még ha valóban beteg volna, akkor is látnia kellene, hogy Mirta alaposan visszaél a helyzettel.)

A legutóbbi epizódban nem először éreztem úgy, hogy felcserélődtek a szerepek!
Mirta háborog, hogy Lucecita "kivetette a hálóját" a saját férjére!
Szerencsére Lucecita sem maradt adósa!

Mirta egyre szánalmasabb, egy szemernyi méltóság sincs benne!
Ráadásul a magyar hangja is irritáló, s ez még rátesz egy lapáttal, még ellenszenvesebbé teszi!
Ugyanazt műveli, amit annak idején a sátáni Angelina, csüng Gustavon, ő meg legszívesebben levakarná magáról.

A sarlatán is hozta a formáját, szinte lyukat beszélt Gustavo hasába, annyira rá akarja beszélni arra, hogy hagyják el az országot! (Természetesen csakis "Mirta egészsége" érdekében.)

Mirta egyre idegesítőbb, a sarlatán nemkülönben, Gustavo csapdában vergődik, az ember már alig várja, hogy valahová "mozduljanak", s végre történjen valami, mert bosszantó ez az egy helyben toporgás!

Jobb lenne, ha Gustavo kicsit elgondolkodna, Marita bezzeg megtette helyette, már ki is nyilvánította, kit szeretne új anyukájának!
Kár, hogy nem az édesapja előtt tette! :-)))

Mirta gátlástalan és nagyon veszélyes!
Angelina tényleg valóságos angyal volt hozzá képest.
Olyan szenvtelen hangon beszélt az elkövetett gyilkosságról, ami még a sokat látott sarlatán is megdöbbentette, pedig ő aztán ismerheti a "kedves rokont"!

Sajnos az esetek többségében nem élvezem, inkább bosszankodom a Mirta által elkövetett aljasságokon, miközben tudom, hogy még mindig nincs vége...
malvinkicska 2019 aug. 04. - 19:18:06 Előzmény Csalarozsika
(2364/2794)
Szia figyellek benneteket mikor már lebukik a sátán Mirta azt meg akarom nézni, olvastam az előzetest elég nagy hibát fog a gyerek ellen elkövetni, azt tartja mondás Isten malmai lassan őrölnek, itt meg csiga lassú.
10/10
ccaty 2019 aug. 04. - 16:13:58 10/10
(2363/2794)

Guszti minden tekintetben logikátlan. Abban az időben nagyon is odafigyeltek az erkölcsi normákra. Nem véletlenül nem hívta eddig meg az ismerőseit, üzlettársait vendégségbe az otthonába. Ezzel azt a látszatot is keltve, hogy Mírtát nem szeretné bemutatni a társaságnak. Viszont, ha dugdossa és rejtegeti, talán a viszonyuk takargatása miatt tűnhet majd az emberek szemében furcsának ez a hirtelenjében elhatározott házasság az 5 év együttélés után.

Nem igaz, hogy nem gondol bele Mírta későbbiekben kirekesztettségi helyzetébe. Senki nem állna vele szóba, ami Mírtát nem érdekelné valami nagyon, de nem elhanyagolható csekélység, főleg egy ilyen dölyfös, rátarti személynél.
10/10
factsmatter 2019 aug. 04. - 07:37:26 10/10
(2362/2794)
Szia!

Szerintem mi igazából nem is vitatkozunk, csak ugyanannak a dolognak a két oldalát mutatjuk meg. Én csak annyit akarok a védőbeszédeimből kihozni, hogy Gustavo a saját logikáján belül most igyekszik következetes lenni. Nem mondom, hogy feltétlenül jó, hogy ezt teszi, csak találok rá indokot, hogy miért teszi.

Nyilván te sem hibáztathatod azokért a dolgokért, amiket nem tud. És hogy miért nem tudja ezeket? Mert letorkollja Enriquét? Vagy mert Enrique semmi olyan konkrétumot nem mond, ami igazi érv lenne? Vagy mert alapvetően jó szándékú, jó indulatú ember, aki nem kezd automatikusan hátsó szándékot sejteni mások tettei mögött? Ezen el lehet vitatkozgatni. Ettől izgalmas a sztori.

A védőbeszédeimmel azt is szeretném elhitetni, hogy ez nem egy ostoba történet ostoba emberekkel,
és főként nem ostobára vett nézőknek, hanem egy izgalmasan felépített sztori. És nem kell magad előtt letagadni, szégyellni, hogy nézed és még élvezed is. (Ez utóbbi természetesen nem neked címezve, csak úgy általában!)
Csalarozsika 2019 aug. 04. - 03:15:08 Előzmény factsmatter
(2361/2794)
Szia!

Komolyan mondom, a "védőbeszéded" egy tárgyalóteremben is megállná a helyét, s azt hiszem, az ügyész felköthetné az alsóneműjét! :-)))

Azért az, hogy, hogy "eredetileg csak két opcióval" számolt, még nem meggyőző érv!
Az, hogy - hite szerint - immár "három út" közül kell választania, s a "harmadik út" feltűnése megzavarta, az egyértelmű rugalmatlanságra utal!
Egyébként a három opció igazából kettő, csak ezt a "jóember" nem tudja!

Szerintem inkább örülnie kellene annak, hogy végre van egy nő, aki képes volt érzelmeket kiváltani belőle, s ezzel kvázi kirángatta a "letargiából" és a "csendes apátiából".
Mirta - bármennyit hazudozott, s bármennyire "pedálozott" az évek során, nem tudott benne szerelmet ébreszteni.
Ráadásul, bár nem sikerült az annyira vágyott asszony emlékét felidézni, mégsem törte kezét-lábát, hogy elvegye Mirtát.
Valahányszor a némber szóba hozta a dolgot, kitérő választ adott.

"Józanság, hála és tartozás"...
Ezzel nem csupán annyi a gond, hogy ezek aligha jelentenek szilárd alapot egy házassághoz, hanem az is, hogy mindez hazugságon alapszik!
Gustavo egyáltalán nem "tartozik" Mirtának semmivel, s nincs miért "hálásnak" lennie!
Talán ezért legyen hálás, amiért tönkretette az életét?
Persze, ezt ő nem tudja, de valahogy mégis furcsa, hogy egyáltalán nem is gyanakszik!
Homokba dugja a fejét, mert meggyőződésem, hogy Mirta egy-egy megnyilvánulása azért minimum gyanakvást ébreszthetett volna benne!
De: Struccpolitikát folytatni mindig könnyebb, mint komolyan elgondolkodni a dolgokon!

Enriquét is folyton letorkolja, amikor az próbálja figyelmeztetni!

Száz szónak is egy a vége: Szerintem nincs erről mit lamentálni, el kell vágni végre a gordiuszi csomót!
Azaz: Haladéktalanul fel kell világosítani Gustavot az igazságról Mirta állítólagos betegségével kapcsolatban!
SPOILER!!! Szerintem úgyis tudod, hogy szerencsére lesz, aki ezt megtegye, s tisztában vagy Gustavo reakciójával is! SPOILER VÉGE!!!

Ami a neki adott piros pontot illeti: Én inkább eltekintenék tőle! :-)))

Szép dolog a következetesség, feltéve, ha olyasvalakivel szemben gyakorolja, aki megérdemli!
Márpedig Mirta nem tartozik ezen személyek közé!!!
Sovány vigasz, hogy nem hazudott szerelmet Mirtának!
A perszónát egyáltalán nem érdekli, szereti-e vagy sem!
Tisztában van vele, hogy Gustavo Lucecitát szereti, de számára csak az a lényeg, hogy "megszerezze" magának!
Ugyanaz a nóta, mint annak idején Angelina esetében:
Őt sem érdekelte más, csak az, hogy Gustavo az "övé legyen"!
Az a véleményem, hogy Mirta sem szereti Gustavot, Angelinához hasonlóan csupán a birtoklási vágy hajtja. (Továbbá az, hogy minél jobban megcsapolja a bankszámláját.)
Csalarozsika 2019 aug. 04. - 02:41:45 Előzmény napraforgó
(2360/2794)
Egyértelmű, hogy Lucecita és Mirta összehasonlításában Mirta marad alul!
Lucecita mind a külső, mind a belső tulajdonságokban messze felülmúlja "vetélytársát"!

Mirtát - bár pontosan tudja - szemernyit sem érdekli, hogy Gustavo csupán a "betegsége" miatt akarja elvenni!
"Mindenki úgy harcol, ahogy tud, csak az eredmény számít!" - mondta nemrég, amikor Lucecita szembesítette azzal, hogy tudomása van arról, hogy csupán színleli a betegséget.
"Az a fontos, hogy Gustavo elhitte" - mondta ugyanekkor.
Sátánka példáját követvén csakis arra ment ki a játék, hogy Gustavot rávegye a házasságra!
Természetesen a "sarlatán" sem hagyott ki egyetlen alkalmat sem, hogy Gustavot emlékeztesse arra, mennyit köszönhet Mirtának, s tartozik neki annyival, hogy boldoggá teszi a "hátralévő napjait".

Azért szerencsére Gustavot sem ejtették a fejére!

SPOILER!!! Amint megtudja, hogy Mirta félrevezette a "betegséggel" kapcsolatban, rögtön visszakozik, s már eszében sincs elvenni a perszónát! SPOILER VÉGE!!!
Csalarozsika 2019 aug. 04. - 02:30:59 Előzmény malvinkicska
(2359/2794)
Szia Malvin!

Jól látod, most Mirta van a középpontban!
Sajnos még mindig lehet tovább fokozni az aljasságot, s ezt Mirta meg is teszi! :-(
Egyértelmű, hogy Lucecita szebb, s a szépség mellett árad belőle a kedvesség!
Bármennyit szenvedett is az évek során, ugyanolyan kedves maradt, a szenvedés nem keményítette meg!
Szerintem a legtöbb férfi őt választaná Mirtával szemben!
Gustavoval valóban szép párt alkotnak! :-)
malvinkicska 2019 aug. 03. - 13:20:15 Előzmény napraforgó
(2358/2794)
Szia Lucinak van egy kis bája, de ennek a viperának sokszor a dühtől ráncos már az arca néha bele nézek és az emlegetett kémia nincs Gusztávó és Mirta között egész más szemekkel néz még így játszott betegen is Guszti Lucira G-nek nagyon sajnálatos szerepet írtak mindig sajnálatból akar nősülni ez nagyon nevetséges, mert előzőleg az a nyomorékot játszotta ez meg a nem létező szív bajt szerintem sánta nagyon ez a sztori, kevés fantáziával bírt a meg álmodója. Szép hétvégét kívánok.
Luna34 2019 aug. 03. - 13:14:11
(2357/2794)
Mirta tisztában vele hogy Gustavo csak sajnálatból akarja feleségül venni. emiatt is találata ki a szívbetegséget is. ha ezt nem találja ki, Gustavo akkor sosem kérte volna meg a kezét.
napraforgó 2019 aug. 03. - 12:55:18 Előzmény malvinkicska
(2356/2794)
Teljesen igazad van. Lucecita, ha lehet, mot még szebb, int valaha! Olyan bájos, hogy én nem is értem, hogy Gustavo miért nem őt választja.
Meg amúgy is egy ostoba, hogy csak sajnálatból akarja elvenni Mirtát..
És bizony azt sem értem,hogy MIrta miért nem gyanakodik???
malvinkicska 2019 aug. 03. - 11:23:27 Előzmény Csalarozsika
(2355/2794)
Szia szeretettel köszöntelek ahogy olvasok a sorok között nagyon Mirta ízű ez a sztori mindjárt vége kezdődhetne már a bukása, mert össze csapják majd a végét, ez a nő kiszemétkedte magát kedvére. Nekem személy szerint Luci sokkal szebb nő , mint ő és valóban nagyon szépek G-vel