Téma: M3GAN

7/10
Kidlacee 2023 jan. 13. - 23:52:25 7/10
(4/44)
Egynek nem volt rossz, de újat nem nagyon mutatott. Annyira nem is nevezném horrornak sokkal inkább némi horrorral fűszerezett sci-finek
7/10
zscdoki 2023 jan. 13. - 20:15:50 7/10
(3/44)
A kiborg lány jól viszi a hátán a filmet. A megjelenése, viselkedése elég hideglelős, vagy inkább nyugtalanító, zavarba ejtő. Alapvetően nem gonosz, csak éppen elkezdi a maga értelmezésében megoldani a felmerülő problémákat.
9/10
Capmax 2023 jan. 12. - 21:22:37 9/10
(2/44)
Elégedetten távoztam a moziból. M3gan döbbenetesen jól meg van csinálva a sztoriban azonban nincs semmi, amit eddig ne írtak volna meg hasonló témában. Ettől ez még így is nagyon jól sikerült. Jó kamera, jó hang, jó rendezés, mint mondtam a kiscsaj zseniális szóval irány a mozi!
9/10
ABanonym 2023 jan. 12. - 19:43:59 9/10
(1/44)
Nagyon tetszetős! Mélyebb témákat is érintett, a robot lány számomra zseniálisan hátborzongató lett, sokat nevettem :D
1 csillagot levonok, mert őszintén, olyan nagy színészi átéléseket nem igazán láttam se a nőtől, se az unokahúgától....de az összképet nézve én várom a 2. részt, ha lesz! :)